NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa umowa z Eneco
Autor Wiadomość
bart84 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 10
  Wysłany: Śro Lut 12, 2014 5:05 pm   Nowa umowa z Eneco

Witam. Przeprowadziłem się niedawno do Holandii. Zacząłem elegancko od wynajęcia odpowiedniego mieszkania - co zmusiło mnie do podpisania umowy z dostawcą prądu. Wybór padła na Eneco. Moglibyście mi powiedzieć która z ofert tej firmy jest najodpowiedniejsza? Widzę na ich stronie internetowej, że umowę można podpisać na 3 lata, otrzymując rabat w wysokości 100 euro - i tu mam duży problem, bo co jeśli opuszczę mieszkanie wcześniej i będę zmuszony rozwiązać umowę? Do tego dochodzi jeszcze wybór oferty, bo są 3 rodzaje i przyznam, że mam lekki zawrót głowy.
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Śro Lut 12, 2014 8:01 pm   

Wybierz w takim razie oferte na rok, a nawet jak będziesz się przeprowadzal w inne miejsce, to dostawce produ możesz ' zabrac' ze sobą. Rodzaj oferty zależy pewnie od tego jakie masz liczniki. Masz dwa liczniki pradu? Wybierasz w takim razie oferte z taryfa np. dag/nacht.
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
bart84 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 10
Wysłany: Czw Lut 13, 2014 3:13 pm   

Mam jeden licznik elektroniczny - dwutaryfowy T1 i T2. Na stronie Eneco mają 3 oferty HollandseWind en AardGas 3 jaar, EcoStroom en AardGas 3 jaar, Eneco TopDeal EcoStroom en AardGas 3 jaar. Cholera wie którą wybrać, a mój holenderski nie jest na tyle dobry, żeby zadzwonić i się zapytać.
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Czw Lut 13, 2014 8:08 pm   

Przy wybieraniu oferty - po wyskoczeniu 2 ofert- mozesz zmieniac z 3 lat na 1 rok!
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
olek1063 
Gaduła

Dołączył: 01 Sty 2012
Posty: 111
Wysłany: Czw Lut 13, 2014 9:10 pm   

Jeśli nie zależy Ci na ochronie środowiska i energi z odnawialnych żródeł to wybierz najtańszą ofertę. Jak nie wiesz jak długo będziesz mieszkać możesz wybrać ofertę bez umowy, możesz w każdej chwili ją rozwiązać (varlabel). Jeśli umowa jest terminowa, a eneco nie będzie świadczyć swoich usług pod nowym adresem to zgodnie z regulaminem nie otrzymasz pewnie bonifikaty i za zerwanie umowy na gaz jest kara, która zależy od tego ile pozostało jeszcze do końca umowy.

Powodzenia.
 
 
bart84 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 10
Wysłany: Śro Lut 19, 2014 5:21 pm   

Dziękuję wszystkim za pomoc. Zawarłem umowę z Eneco na czas nieokreślony. Pozdrawiam!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group