NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Pią Maj 09, 2008 6:02 pm
pytanie dotyczace oplat za ubezpieczenie
Autor Wiadomość
aga910 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 141
Skąd: Zwolle
Wysłany: Śro Kwi 23, 2008 10:38 pm   pytanie dotyczace oplat za ubezpieczenie

Mam pytanie do osob ktore mieszkaja tu juz dluzej i sa ubezpieczone w Menzis moze orientujecie sie po jakim czasie dostane pierwsze rachunki do oplaty? Narazie dostalam list z data 7 kwietnia z numerem polisy i informacja ile wynosi moje eigen risico oraz ile bede placila miesiecznie ... tyle tylko ze bez zadnych drukow oplat. Dzieki z gory za wszelkie informacje bo moze panikuje i powinnam po prostu poczekac?
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Kwi 23, 2008 10:56 pm   

aga910, sciagna automatycznie z Twojego konta byc moze nawet juz Ci odpisali sumke, oni sa dokladni ,jesl chodzi o sciaganie kasy na ubezpieczenie wiec sie nie martw :039:
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Śro Kwi 23, 2008 11:24 pm   

Nie sciagna,jesli nie dala upowaznienia.Ja dostaje do domu acceptgiro.
 
 
aga910 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 141
Skąd: Zwolle
Wysłany: Śro Kwi 23, 2008 11:43 pm   

nie sciagna poniewaz nie mam konta (mam tylko pelne pelnomocnictwo do konta narzeczonego) wiec wychodzi na to ze powinni mi przyslac acceptgiro ... no to poczekam do konca tego miesiaca jak nic nie dostane to zadzwonie. Dzieki za informacje
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 12:04 am   

Witch01, masz racje nie pomyslalam o tym ze Aga mogla nie podac swojego nr konta......... dokladnie , przysla acceptgiro :036:
 
 
EwazHolandii 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 630
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 10:05 am   

aga910 cierpliwości.Ja jestem ubezpieczona w Menzis i tak jak Ty musiałam trochę poczekać zanim otrzymałam rachunek. :) Po zameldowaniu w gemeente w połowie stycznia,następnie ubezpieczyłam się w Menzis a rachunek do zapłaty otrzymałam na początku marca.Pierwszy rachunek płaciłam jednorazowo za pół miesiąca stycznia,miesiąc luty i marzec.Kolejny rachunek otrzymałam na początku kwietnia i płaciłam już tylko za miesiąc kwiecień.Tak więc głowa do góry.Ja też się na początku martwiłam,że to tak długo trwa. :039:
 
 
aga910 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 141
Skąd: Zwolle
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 1:03 pm   

Dzieki Ewa tak wlasnie myslalam ze trzeba bedzie poczekac jak na wszystko w Menzis ale przynajmniej wiem ze nie jestem jedyna :)

[ Dodano: Pią Kwi 25, 2008 10:18 pm ]
No to dzis dostalam rachunek obejmujacy wszystkie oplaty od lutego ... nie fajnie tak wywalic prawie 400 euro zwlaszcza jak sie nie pracuje no ale trudno :D dzieki za podpowiedzi panika zakonczona temat mozna zamknac :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group