NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Które dzielnice w Rotterdamie lepiej omijać z daleka?
Autor Wiadomość
atenat77 
Poczatkujacy
atenat77

Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 13
Wysłany: Nie Paź 11, 2009 3:54 pm   Które dzielnice w Rotterdamie lepiej omijać z daleka?

Zamierzam wynająć mieszkanie w ROtterdamie i moze ktoś powie mi, których się wystrzegać a które są bezpieczne i przyjazne?
 
 
joannag 
Poczatkujacy
tina82

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Mar 2009
Posty: 23
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Nie Paź 11, 2009 5:34 pm   

Wg mnie Marconiplein nie jest zbyt interesujace(Rotterdam West), Tarwewijk(Rotterdam Zuid), kilka ulic na Charlois tez bywa czasami niebezpieczne.
 
 
koza0225 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2009
Posty: 3
Wysłany: Nie Paź 11, 2009 8:50 pm   

Noord jest przyjaznym miejscem. mieszkam na glownej ulicy tutaj zwaart janstraat, ale mam wielu znajomych w tych mniej uczeszczanych uliczkach i nie zdarzyly mi sie zadne przykre sytuacje.
 
 
nuta 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 17 Cze 2009
Posty: 469
Wysłany: Nie Paź 11, 2009 9:05 pm   

ja mieszkalam przez 1,5 roku na ijselmonde i bylo bardzo sympatycznie, odradzam baierlandselaan i troche zuid.
 
 
agata21229 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Gru 2008
Posty: 125
Wysłany: Nie Paź 11, 2009 9:58 pm   

Baierlandselaan nawet w ciągu dnia budzi postrach.
 
 
joannag 
Poczatkujacy
tina82

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Mar 2009
Posty: 23
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Nie Paź 11, 2009 10:21 pm   

Beierlanselan budzi postrach ale nie jest jeszcze tak zle, Midelanstraat niedaleko centrum jeszcze gorsze.
 
 
marcelis28 
Gaduła

Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 129
Skąd: Zegveld
Wysłany: Pon Paź 12, 2009 9:27 am   

Odradzam dzielnicę -Charlois w Rottedamie.Dzielnica zdominowana przez Turków i Pakistańczyków, w przeważającej mierze ludzi gorszego szczebla,często mających konflikt z prawem.Pracuję w tej dzielnicy i często mam okazję naoglądać się scen niczym,sciągniętych z filmu o dzikim zachodzie.... :072:
_________________
Błądzic jest rzeczą ludzką,czasami nawet konieczną-pod warunkiem ze człowiek umie wyciągnąc odpowiednie wnioski z błędów ,które popełnił.....
 
 
 
Mantissa 
Poczatkujacy


Dołączyła: 19 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: Toruń/Gouda
Wysłany: Sob Paź 17, 2009 11:48 am   

witam...mieszkam niedaleko Baierlandselaan ale nie moge powiedziec zeby bylo az tak niebezpiecznie...kiedys nawet zostawilam kluczyk w blokadzie roweru...i nikt mi go nie wzial...
 
 
 
josephZWA 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 4
Skąd: Rdam
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 3:22 pm   

joannag napisał/a:
Beierlanselan budzi postrach ale nie jest jeszcze tak zle, Midelanstraat niedaleko centrum jeszcze gorsze.


W tym przypadku sie niezgodze gdyz uwazam ze middellaanstraat to bardzo fajna i ciekawa czesc centrum rotterdamu, jesli mam jednak ocenic ja pod wzgledem bezpieczenstwa to wyglada to tak samo jak wszedzie czyli po godzinie 20 nie polecam samotnych spacerkow ;] prawie calym rotterdamie skala przestepstwa jest jednakowa bo miasto te slynie z kryminalnosci jak kazdy pewnie wie.

pozdrawiam polonie z middelanstraat ^^
_________________
Ostrożnie na oriencie bo świat pełen jest oszustwa na przekręcie
 
 
 
Laura76 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 21
  Wysłany: Śro Paź 21, 2009 11:06 am   Hej

Ja mieszkam na Charlois juz bardzo dlugo,czesto wracam bardzo pozno do domu.I jak dotad nie zaowazylam,zeby bylo tak bardzo tu niebezpiecznie.Owszem jest tu duzo Turkow i Pakistancow,ale bez przesady gdzie ich nie ma.A pozatym sa tez normalni Holendzy,no i my Polaki.Pozdrowionka
 
 
caliber1973 
Gaduła


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 130
Skąd: ROTTERDAM
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 7:35 pm   

polecam R-dam Alexander ,naprawde spokojnie
 
 
Magdall 
Poczatkujacy
MagdaMm

Wiek: 44
Dołączyła: 16 Maj 2011
Posty: 1
Wysłany: Wto Maj 17, 2011 6:29 pm   Re: Hej

Witaj Laura76 chciałabym się przeprowadzić do Rotterdamu i zamieszkać w dzielnicy Charlois tylko byłam tam pokręcić się i zauważyłam że jest dużo ciemo skórych a zależałoby mi żebym mogła mieszkać wśród białych czy znasz może ulice gdzie mieszka najwięcej Polaków. Mieszkasz tam może na Twojej ulicy chcą wynająć jakies mieszkanka bardzo mi zależy na odpowiedzi i na ty żeby tam zamieszkac. Z góry dziękuję:-)
Ostatnio zmieniony przez Magdall Wto Maj 17, 2011 6:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mathilda10 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 5
Wysłany: Wto Maj 17, 2011 8:36 pm   

hej
ja mieszkalam w dzielnicy Charlois przez 7 miesiecy, sama. Oprocz niegroznych zaczepek nie spotkalo mnie tam nic nieprzyjemnego. Takze nie nalezy siac propagandy o nieustajacych burdach, wlamaniach i podpaleniach. Unikalam jednak spacerowania w pojedynke, zwlaszcza noca. Jedyna pamiatka do dzis - porysowana szyba w samochodzie. Oczywiscie mieszkac mozna wszedzie, czlowiek sie przyzwyczaja. Mnie sie udalo ale generalnie nie polecam tej dzielnicy.
Ps. Moim zdaniem najlepsza lokalizacja to okolice Kralingen i Hillegersberg.
pozdrawiam
_________________
urodziłam się po to
aby wygrać
 
 
Laura76 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 21
Wysłany: Wto Maj 17, 2011 11:21 pm   Do Magdall

odpisalam Tobie na privat.Pozdrawiam,a decyzje zostawiam Tobie.Zycze powodzenia .
Ostatnio zmieniony przez Laura76 Wto Maj 17, 2011 11:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Grusia 
Poczatkujacy


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 24
Skąd: BDG,Rotterdam
Wysłany: Śro Maj 18, 2011 2:24 pm   

Mieszkam również w Charlois ale jakoś nie zauważyłam tutaj szczególnie natężenia przestępczego, mnie się tu podoba mimo tej różnorodności narodowościowej. a co do wieczorów to wiadomo jak wszędzie lepiej samemu się nie ruszać, jak wszędzie mieszkają ludzie i ludziska.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group