NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koniec kontraktu a choroba
Autor Wiadomość
kolus
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Kwi 2018
Posty: 2
  Wysłany: Pon Kwi 30, 2018 5:26 pm   Koniec kontraktu a choroba

Witam,
Od 2lat pracuje w jednej agencji (korzystajac caly czas z mieszkan agencyjnych) , od miesiaca jestem na fazie B. Tydzien temu doznalem urazu (zlamanie kostki z przemieszczeniem). Kontrakty na fazie B mam odnawiane co 3miesiace- nastepny konczy mi sie w czerwcu, do tego czasu nie mam mozliwosci powrocic do pracy (prawdopodobnie bede mial nadal gips). Wiem ze pracodawca przekaze mojego ZIEKa do UWV po ostatnim dniu umowy. I tutaj mam nastepujace pytania:
1.Czy istnieje mozliwosc wyjazdu do Polski w chwili zakonczenia kontraktu a UWV bedzie transferowal pieniadze do mnie do PL- wyjechac tak czy tak bede musial, poniewaz z chwila zakonczenia kontraktu strace mozliwosc mieszkania w lokacji agencyjnej a szanse wynajecia czegokolwiek teraz sa nikle z powodu ograniczenych mozliwosci poruszania.
2. We wszystkich urzedach w Holandii mam podane PL konto waluntowe (do zwrotu podatku, dodatkow itp) czy UWV moze rowniez przelewac na to konto w/w zasilek czy musze podac konto holendereskie?
Z gory dziekuje za odpowiedz.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pon Kwi 30, 2018 9:18 pm   

A nie pomyslales by po zwolnieniu starac sie o zasilek dla bezrobotnych ?
http://www.niedziela.nl/f...=asc&start=1680

zasielk dla bezrobotnych, mozna transferowac do Polski nie wczesniej niz po czterech tygodniach od przyznania.

Niestety na temat transferu chorobowego nic mi nie wiadomo, moge sie mylic ,ale watpie ze istnieje taka mozliwosc .
ponizej temat o zasilku chorobowym z uwv
http://www.niedziela.nl/f...r=asc&start=255
 
 
kolus
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Kwi 2018
Posty: 2
Wysłany: Pon Kwi 30, 2018 10:07 pm   

Dzieki za odp☺ temat przesledzilem jednak dokladnej odpowiedzi nie uzyskalem tam☺
Myslalem , tylko w tej sytuacji jest to nie mozliwe poniewaz agencja mnie nie zwolni a przekaze moje chorobowe do UWV (ziek uit dienst) z tad zalezy mi na odpowiedzi na powyzsze pytania, zasilek dla bezrobotnych odpada.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group