NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Wto Wrz 04, 2018 5:12 pm
Spoldzielnia mieszkaniowa - wylosowane mieszkanie
Autor Wiadomość
tomekxo
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Paź 2015
Posty: 34
Wysłany: Wto Wrz 04, 2018 10:40 am   Spoldzielnia mieszkaniowa - wylosowane mieszkanie

Witam

Jak w temacie udało nam się wylosować mieszkanie w spoldzielni mieszkaniowej Casade. Ale problemy zaczynają się gdy dochodzi do dostarczenia dokumentów. Mianowicie chodzi o zaświadczenie z gemeente o zameldowaniu w gminie.
Aktualnie oboje od roku wynajmujemy studio, ale nie jesteśmy tam zameldowani. Na początku wlasciciel powiedział nam ze nie ma możliwości meldunku tam. Może nie chciał, może nie może, nie wiem.
W każdym razie ta spoldzielnia wymaga tego dokumentu. Ja go nie posiadam. Za to moja dziewczyna która kiedyś tam miała dostać normalna umowę (tzw. vasta) kiedyś zalatwila sobie meldunek u koleżanki. Tak wiec ona jest zameldowana gdzies indziej, ale mieszka razem ze mna.
I teraz pytanie, czy jeśli ja tylko nie będę miał tego zaświadczenia to przepadnie nam to wylosowane mieszkanie? To ona je wylosowala (aanvrager), ale ja jestem tam podany jako druga osoba która tez tam ma mieszkac (meeverhuizende personen).
W sumie to nie do końca wiem z czego wynika ta niechęć do meldowania osob które wynajmują mieszkania jak np my.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group