NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Wto Lip 08, 2008 11:45 am
przymusowa zmiana pracy w ciaży
Autor Wiadomość
ania37 
Nieśmiały użytkownik
ania

Dołączyła: 16 Cze 2008
Posty: 60
Wysłany: Czw Lip 03, 2008 2:50 pm   przymusowa zmiana pracy w ciaży

jestem w ciąży w 12-tygodniu od 6 tygodnia mam krwawienia z tego względu jestem na zwolnieniu.Co 2 tygodnie wydzwania do mnie kobietka z UWV z pytaniem co mi dolega,kłucac sie przy tym że 12 tydzień to nie powód do zwolnień z pracy,dzisiaj oberwało mi się za to ,że nie mam prawa narzekać na ból pleców,informójąc mnie przy tym że zrobia wszystko aby znależć mi inną pracę,nawet na pare godzin dziennie.
I tu moje pytanie;
mam stałą umowę,jak to będzie wygladało gdy oni mi znajda pracę; czy będę zarabiała tyle co w obecnej,jeżeli na pół dnia to czy za następne pół dnia zapłaci mi UWV ,czy po podjęciu pracy poleconej przez nich zostaje automatycznie zwolniona z mojej poprzedniej
proszę o odpowiedzi
PZDR
_________________
ania
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lip 07, 2008 10:52 am   

ania37, taka bywa rzeczywistosc holenderska
Cytat:
12 tydzień to nie powód do zwolnień z pracy
i cos w tym jest.... wiem od znajomych jak byly/sa one traktowane wlasnie w tym czasie wiec nie zdziw sie jak Twoje sprawy nie potocza sie tak jak tego oczekujesz.....
Cytat:
dzisiaj oberwało mi się za to ,że nie mam prawa narzekać na ból pleców,informójąc mnie przy tym że zrobia wszystko aby znależć mi inną pracę,nawet na pare godzin dziennie.
narzekac tez nie mozna ?? dziwne ?....oczywiscie ze moga znalezc Ci inna prace i najprawdopodoobniej wlasnie tak bedzie ale nie chce mi sie wierzyc ze dostaniesz te same pieniadze.
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Pon Lip 07, 2008 9:36 pm   

idz do ginekologa i wystawi CI zaswiadczenie albo do niego zadzwonia,ze nie mozesz pracowac ,bo zagraza ciazy i dadza Ci spokoj ,a jak znajda lzejsza prace i na pare godzin dziennie ,to musza zaplacic tyle samo ,co zarabialas pozdrawiam
 
 
 
ania37 
Nieśmiały użytkownik
ania

Dołączyła: 16 Cze 2008
Posty: 60
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 9:39 am   

śliczne dzięki!
trochę mnie to uspokoiło,dodam że moja ginekolog zadeklarowała sie ,że gdy do niej zadzwonią to tak właśnie powie, przed ciążą miałam 4 operacje w Holandii, związane właśnie z tym ze nie mogłam zajść.Prowadzi moja ciąże ta sama ginekolog ,która robiła mi te operacje.Ostatnio dostałam list z UWV,że zadzwonią do mnie 15 sierpnia z pytaniem ,kiedy mam zamiar wrócić do pracy,tak że przez miesiąc mam spokój.
Pozdrawiam
_________________
ania
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group