NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
polskie położne
Autor Wiadomość
lukaszczarnas
Poczatkujacy
LukasziAgata

Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 1
Wysłany: Czw Maj 01, 2014 11:45 am   

Hejka....mamy pytanie .........szukamy namiarow..nr telefonow..adresow polskich poloznych...ale w prowincji Gelderland...i napewno tez szukamy kontaktu z polskim ginekologiem...Wlasnie dowiedzielismy sie ze bedziemy rodzicami..akurat przebywamy w polsce na tyg urlopie..i jestesmy po wizycie u ginekologa i pierwszym USG..wyszlo ze jest to 7-8 tydz......wracamy do holandii w nastepnym tyg.......pewnie ta cala ciaze bedziemy prowadzic tam ..poniewaz pracujemy tam na stale......stad ta prosba.....a powiedzcie mi jeszcze czy jest jakis okres ochrony w holandii dla pracujacych kobiet w ciazy....
 
 
Anytram 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączyła: 01 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Amsterdam
  Wysłany: Nie Cze 01, 2014 9:44 am   

Cześć,

Poszukuję położnej w Amsterdamie, napisałam już wiadomość do pani Ireny wspomnianej we wcześniejszych postach, ale może macie jeszcze jakieś inne rekomendacje?

Będę wdzięczna za wszelkie porady :)

Pozdrawiam
 
 
majja944
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 2
Skąd: Best
  Wysłany: Nie Cze 21, 2015 1:27 pm   Polska położna lub ginekolog

Czy orientuje się ktoś gdzie w okolicy Eindhoven znajdę polską położną lub ginekologa ? Słyszałam że jest w Tilburgu ale nie mogę znaleźć.. Byłabym wdzięczna na info. Pozdrawiam
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Wto Cze 23, 2015 7:47 pm   

majja944, polska polozna moze i znajdziesz ,ale ginekologa, to tylko w szpitalu i tylko ze skierowaniem
 
 
tosia9526 
Poczatkujacy

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 1
Wysłany: Czw Lip 06, 2017 3:35 pm   

Czy ktos ma namiary na polska polozna w okolicach Enschede, Neede, Groenlo, Winterswijk. W google zero informacji na ten temat ale moze jednak ktos cos wie, z gory dziekuje za kazda pomoc
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Czw Lip 06, 2017 5:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group