NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"eu-people" z Opola.
Autor Wiadomość
zielaczysko 
Gaduła
Zielaczysko


Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 108
Skąd: Łódz-Den Haag;)
  Wysłany: Wto Sty 27, 2009 12:06 pm   "eu-people" z Opola.

"eu-people" z Opola.
Szukam informacji od byłych lub obecnych pracowników.
_________________
Zło zawsze powraca.........................
 
 
 
Holandia1982 
Nieśmiały użytkownik
Holandia1982


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 88
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: Pią Lut 27, 2009 8:21 pm   

Słyszeliscie cos o tym biurze?
 
 
Gosia1988 
Poczatkujacy

Wiek: 36
Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 8
Wysłany: Pią Lut 27, 2009 9:18 pm   

ja pracowalam, mieszkalam na wiosce w lienden, ogolnei nie jest az tak zle, tylko czasami wlepiaja kary tak za nic, ogolnei wyplacaja kase co tydzien, nie jest ze, nie wiem jak jest teraz, pracowalam tam ponad pol roku temu, frank i hans to oglnie zdzierusy, co zeruja na polaczkach, ale kto ak nie robi?? :D w skali 1-10 -- 7.
aa.. pracowalam w CEVA w Marsen takze -- radze tam nie isc do pracy ;] wyzysk na polakach w deche - no ale polacy sami sobie zgotowali taki los ;] a zwlaszcza gowniara bez matury - weronika
 
 
 
Holandia1982 
Nieśmiały użytkownik
Holandia1982


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 88
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: Pią Lut 27, 2009 11:53 pm   

dzieki gosia
 
 
Brutus85 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 5
Wysłany: Pią Maj 01, 2009 9:35 am   

Cytat:
ja pracowalam, mieszkalam na wiosce w lienden, ogolnei nie jest az tak zle, tylko czasami wlepiaja kary tak za nic, ogolnei wyplacaja kase co tydzien, nie jest ze, nie wiem jak jest teraz, pracowalam tam ponad pol roku temu, frank i hans to oglnie zdzierusy, co zeruja na polaczkach, ale kto ak nie robi?? :D w skali 1-10 -- 7.
aa.. pracowalam w CEVA w Marsen takze -- radze tam nie isc do pracy ;] wyzysk na polakach w deche - no ale polacy sami sobie zgotowali taki los ;] a zwlaszcza gowniara bez matury - weronika


Witam

Leci mi już drugi rok jak pracuje dla EU, ja akurat pracuje w Firmie K+N,
Koleżanka Gosia1988, troszkę (zagalopowała) się. Karty dają jak jest syf, nie ma syfu jest ok, żadnego wyzysku nie ma, jeżeli chcesz pracować to będziesz pracował, |Frank taki sobie, wiadomo WIATRAK, ale z Hanem idzie wszystko załatwić,
A to trzeba mieć Maturę żeby móc telefony pakować lub dekodery??
Nie ośmieszaj się i innych.
Pozdrawiam
 
 
Gosia1988 
Poczatkujacy

Wiek: 36
Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 8
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 11:36 pm   lol

no spoko k+n dosyc Fajnie stoi wiec sie nie dwie ze sobie chwalisz, ale chyba nie wiesz ile Dostaja twoi rowiesnicy za taka sama prace? Frank strasznie kroi wiec jakby Kto ci czarno na bialym pokazal ile masz z twojej faktycznej wyplaty za prace to oczka by sie troche otworzyly, ale mniejsza o to - ja sie osmieszam? Pfff... Chlopczyku... Kto nie ma w glories ten ma w rekach... W cevie robilo pelno dziewczyn I kilku facetow a teraz garstka bo bezmozgie gowniary pokazly ze da sie robic 200% zamiast 100% I teraz robi tam polowa z grupy.. A wiec chyba troszke oleju w glowce wypadaloby miec a nie dawac tak podstawowego egzaminku jakim jest maturation caly przyklad o swoim wysokim poziomie inteligencji heh... Ale nie o tym temat- karen dostalam za cos czego nie zrobilam-ktos grzebal w ogrzewaniu w czesci w ktorej nie mieszkalam-dom skladam soever jakby z 2 czesci wiec jemu mialam placic? Pfff.. Ale szczerze- biuro nie najgorsze tylko tepid niektorzy gdzie co do diego trafiaja powtarzam- niektorzy :p
 
 
 
Brutus85 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 5
Wysłany: Śro Maj 06, 2009 3:48 pm   Re: lol

Gosia1988 napisał/a:
no spoko k+n dosyc Fajnie stoi wiec sie nie dwie ze sobie chwalisz, ale chyba nie wiesz ile Dostaja twoi rowiesnicy za taka sama prace? Frank strasznie kroi wiec jakby Kto ci czarno na bialym pokazal ile masz z twojej faktycznej wyplaty za prace to oczka by sie troche otworzyly, ale mniejsza o to - ja sie osmieszam? Pfff... Chlopczyku... Kto nie ma w glories ten ma w rekach... W cevie robilo pelno dziewczyn I kilku facetow a teraz garstka bo bezmozgie gowniary pokazly ze da sie robic 200% zamiast 100% I teraz robi tam polowa z grupy.. A wiec chyba troszke oleju w glowce wypadaloby miec a nie dawac tak podstawowego egzaminku jakim jest maturation caly przyklad o swoim wysokim poziomie inteligencji heh... Ale nie o tym temat- karen dostalam za cos czego nie zrobilam-ktos grzebal w ogrzewaniu w czesci w ktorej nie mieszkalam-dom skladam soever jakby z 2 czesci wiec jemu mialam placic? Pfff.. Ale szczerze- biuro nie najgorsze tylko tepid niektorzy gdzie co do diego trafiaja powtarzam- niektorzy :p


No nie mogę sie z tobą zgodzić, co do tej matury, no to dałaś delikatnie do zrozumienia ze jesteś o byle co zazdrosna, widać kupę czasu Cie nie ma i nie wiesz jakie zmiany zaszły, dlaczego w Cevie zaczyna więcej osób pracować, wiesz?? nie wiesz, każdy robotę sobie chwali, i wiem ile dostają moi rówieśnicy, a że Ciebie zwolnili za nieróbstwo bo chyba słyszałem o Twojej osobie no to nie miej pretensji do firmy i podziękuj sobie

Pozdro
 
 
jajcara 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 11
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 10:07 am   

[quote="Brutus85"][quote]ja pracowalam, mieszkalam na wiosce w lienden, ogolnei nie jest az tak zle, tylko czasami wlepiaja kary tak za nic, ogolnei wyplacaja kase co tydzien, nie jest ze, nie wiem jak jest teraz, pracowalam tam ponad pol roku temu, frank i hans to oglnie zdzierusy, co zeruja na polaczkach, ale kto ak nie robi?? :D w skali 1-10 -- 7.
aa.. pracowalam w CEVA w Marsen takze -- radze tam nie isc do pracy ;] wyzysk na polakach w deche - no ale polacy sami sobie zgotowali taki los ;] a zwlaszcza gowniara bez matury - weronika[/quote]

Witam

Leci mi już drugi rok jak pracuje dla EU, ja akurat pracuje w Firmie K+N,
Koleżanka [b]Gosia1988[/b], troszkę (zagalopowała) się. Karty dają jak jest syf, nie ma syfu jest ok, żadnego wyzysku nie ma, jeżeli chcesz pracować to będziesz pracował, |Frank taki sobie, wiadomo WIATRAK, ale z Hanem idzie wszystko załatwić,
A to trzeba mieć Maturę żeby móc telefony pakować lub dekodery??
Nie ośmieszaj się i innych.
Pozdrawiam[/quote]================================================ =======oo Witam chce sie wypowiedziec na temat Eu!!! otoz firma taka jak wszystkie!!!! ale nie dokonca!!!pracowałam tam pół roku temu i nie mam ciekawych wrazen :036: Frank to zw2ykły oszust i naciągacz zyruje tylko na bezbronnych Polakach tu skubnie 2e tu 10 e i sie nazbiera.Jesli chodzi o salarisy to zdarzasie tak ze brakuje komos np połowy godzin albo połowy wypłaty a Frank mowi potem ze to Belasting tyle podatku zabrał hahahah smieszne!!!jesli ktos nie wie co ma z tym zrobic to juz nie odzyska swych pieniedzy i tak robił wałki na swych pracownikach az mu sie ktos do dupy dorwał!!!!!słyszałam ze od tego roku zaczal dopiero ludziom urlopowe i wakacyjne wypłacac!!!!! no gratuluje a czego on sie wystraszyl???to nie wiem :081: chce tylko zaapelowac do wszystkich rodakow ze jesli Was oszukał a maci e na to dowody to nie czekajcie a zgłaszajcie to sa w Holandii rozne instytucje ktore Wam pomoga!!!!!
 
 
Grzechu
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: Nie Sie 12, 2012 11:24 am   

Witam, wyjechałem do pracy w CEVIE (pakowanie Xboksów) pod Venray z Eu People. Moja opinia o tej firmie jest jak najbardziej negatywana, bo praca jest może trzy dni w tygodniu (bo masz jeden dzień wolny planowo a piątek jest wolny bo nie ma pracy w tym tygodniu), a gdy sie pytasz w biurze w Opolu czy jest to stała praca i czy bedzie 40 godz to mówią ze:TAK. Jednym słowem zwykłe naciągnie i wprowadzanie ludzi w błąd. W umowie masz napisane, że firma nie gwarantuje godzin, ale ty masz sie zdeklarowac na pobyt 6 miesieczny, a jak pojedziesz wcześniej to 1000 kary :038:
Warunki mieszkanowe są tragiczne bo na parku bungalov ok 30 km od pracy, gdzie jest tak ciasno (spanie na łożkach pietrowych) i zimno, ze zima "sople z nosa" normalnie dramat.
Na koniec to, że panie w Opolu bez kompetencji i wprowadzają ludzi w bład i jest wiele niedomówie tzn. jak sie do końca nie dopytasz to nic nie wiesz, bo Panie nie mówia co jest dla nich niewygodnie tzn. za co trzeba dodatkowo zapłacic. I najwiekszy minus to na miejscu nie ma koordynatora polskiego, mozna sie kontaktowac z tylko holenderskim małzeństwem z Bredy, gdzy jestes chory albo masz inny problem to nikt Ci nie pomoże...
Powiem tak, lepiej dac sobie spokój bo można sie rozczarowac...
_________________
Nie dla EU PIPÓL
 
 
Anonimb
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 3
Wysłany: Śro Sie 29, 2012 10:10 pm   

Cze. Czy mógłbyś napisać coś więcej na temat eu-people z Opola?? Jak to jest z tą umową??z warunkami zamieszkania?? Jak to jest z godzinami?? Bo my mamy jechać w niedziel w pobliże Venray do jakiejś pracy przy pakowaniu(projekt Microsoft ) i mamy mieszkać w jakiś bungalow-ach. Jedzie ktoś może w tym samy terminie??
 
 
2pablo
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: Śro Sie 29, 2012 11:02 pm   

hehe dobre.. co ty człowieku wypisujesz? że bungaloki? że 30 km od pracy mieszkasz? a co? w opolu nie powiedzieli że właśnie w takim miejscu będziesz mieszkał? jak sie nie podobało to po co przyjechałeś? narzekać i marudzić? jak może zimą kapać z zimna z nosa, skoro hale Cevy postawili 3 miesiące temu? buhaha.. myślałem że walne.. że praca stała? nam mówili że do grudnia a z ciebie to chyba na całego jaja ciągły. w umowie jak pamietam jest ok 30 paru godzin.. i otwarcie mówili nam w biurze że na 4 dni w tygodniu jadę. a pracuję 5 hahaha.. fakt że awarie systemu mają czasami kilka razy dziennie, ale w tym czasie dają nam jakieś śmiesznie proste zadania.. za co trzeba dodatkowo płacić? pracowałem 3 lata i NIGDY nie dostałem jakiejkolwiek kary, ani czegokolwiek do dodatkowego zapłacenia. co do koordynatora to czesto można ja zastać na ośrodku w massbree, bo tu pewnie o nim mowa. na hali też są dwie dziewczyny odpowiedzialne za koordynacje polskich pracowników. pewnie grzechu dostałeś w piz.. i po pierwszym dniu zrezygnowałeś i się teraz mścisz za pomocą wyssanych z palca pierdół hehehe. fakt, jeżeli wytrzymasz dłużej niz pierwszy tydzień to jesteś dobry a potem już tylko z górki.ruch ludzi widoczny, jedni odchodzą , nowi przychodzą .. życie. pozdro dla kolenowców :D
 
 
Anonimb
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 3
Wysłany: Czw Sie 30, 2012 9:03 am   

U a ja nie mam nic o 4 dniach w umowie i do kiedy tylko że na 6 miesięcy i nie mogę zrezygnować wcześniej bo kara 1000 zł a i jak nie podejmę proponowanej pracy np. jak mi zmienią a ja się nie zgodzę to 500 zł a i z za np. syf w domkach też 1000 zł ( znam z życia że jak jest więcej osób w domku to jedni sprzątają a inni nie, a kłóceniem się auto mi przerysowali nie warto). Ogólnie z tego co wiem to kary w Holandii są nie dozwolone i są firmy które się takimi sprawami zajmują za darmo coś tam mają z państwa płacone że pomagają biedakom
 
 
Grzechu
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 6:33 pm   

[quote]jak sie nie podobało to po co przyjechałeś? narzekać i marudzić? jak może zimą kapać z zimna z nosa, skoro hale Cevy postawili 3 miesiące temu? buhaha.. myślałem że walne.. że praca stała? nam mówili że do grudnia a z ciebie to chyba na całego jaja ciągły. w umowie jak pamietam jest ok 30 paru godzin.. i otwarcie mówili nam w biurze że na 4 dni w tygodniu jadę. a pracuję 5 hahaha.. fakt że awarie systemu mają czasami kilka razy dziennie, ale w tym czasie dają nam jakieś śmiesznie proste zadania.. za co trzeba dodatkowo płacić? pracowałem 3 lata i NIGDY nie dostałem jakiejkolwiek kary, ani czegokolwiek do dodatkowego zapłacenia. co do koordynatora to czesto można ja zastać na ośrodku w massbree, bo tu pewnie o nim mowa. na hali też są dwie dziewczyny odpowiedzialne za koordynacje polskich pracowników. pewnie grzechu dostałeś w piz.. i po pierwszym dniu zrezygnowałeś i się teraz mścisz za pomocą wyssanych z palca pierdół hehehe. fakt, jeżeli wytrzymasz dłużej niz pierwszy tydzień to jesteś dobry a potem już tylko z górki.ruch ludzi widoczny, jedni odchodzą , nowi przychodzą .. życie. pozdro dla kolenowców [quote]

Słuchaj Pajacu 2pablo: wszystko co napisałem w moim poście jest prawda, bo bungalowy sa ciasne i zimne, EU People nie ma jako tako koordynatora, bo go szukają. Eu People nie zapewnia godzin (umowa "malsymalna liczba godzin gwarantowanych to ZERO") i sa kary w razie rezygnacji. Nie wiem jaką umowe czytałeś?
I na koniec: to sople z nosa dobiero beda (bo pisałem o tym co bedzie jak bedzie zima, i to jest przenośnia lub metafora jak lubisz) bo ja tam dalej pracuje, a w piz... pierwszego dnia to moze dostac Twoja Stara Pajacu. Dzieki takim jak TY to pewnie target z 120 bedzie niedługo 200!!!
_________________
Nie dla EU PIPÓL
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 6:52 pm   

..a ja sie smieje z tych wypowiedzi. Ja mam tygodniowki po 450 euro i wszystko to co piszecie mam gdzies! D :026: la mnie biuro wyplacalne i b.dobra stawka.
 
 
Anonimb
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 3
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 9:27 pm   

U to dobre godziny masz. W każdym biurze jest podobnie tylko trzeba do firmy trafić gdzie są godziny i mało polaków. Ale na produkcji ciężko jest zarobić 300 e na rękę. A z karami trzeba uważać w szczególności jak się podpisuje zgodę na karanie pieniężne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group