NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pociagiem do Poznania?
Autor Wiadomość
sivom 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Emmen
Wysłany: Śro Kwi 09, 2008 9:24 pm   Pociagiem do Poznania?

Szanowni Panstwo!

Chcialabym jechac pociagiem do poznania, najlepiej w nocy i w wagonie sypialnym

Moj synek (3,5 roku) + moj pies (duzyy) no i Ja

Czy ktos orientuje sie ile moze kosztowac bilet powiedzmy z utrechtu i gdzie moglabym takowy zakupic.

Slyszalam plotki o 29 euro za osobe w jedna strone, w jakims kosciele dzwoni ale nie dokladnie wiem w jakim :026:

Jesli znacie jakies stronki + jakies rady prosze napiszcie!
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Kwi 09, 2008 10:02 pm   

zerknij tu http://pkp.pl/ ale bilet na pociag jest chyba drozszy niz podalas...
 
 
agnieszka01 
Nieśmiały użytkownik
agnieszka01

Dołączyła: 17 Sty 2008
Posty: 54
Wysłany: Śro Kwi 09, 2008 11:02 pm   

witam, aktualnych cen biletow nie znam, ale pamietam, ze jak jezdzilam do Poznania pociagiem, to zawsze z Niemiec, z Osnabruck. Z Emmen do Osnabrueck jest ok. 120 km (najlepiej, zeby ktos Ciebie tam dowiozl samochodem, jesli to mozliwe) i jedziesz chyba 3 godziny do Berlina, a tam sie przesiadasz na IC i po nastepnych 3 godzinach jestes juz w Poznaniu. Polaczen tez sie kilka w ciagu dnia, wiec mozna sobie jakies fajne wybrac. Nie wiem jak jest z nocnymi.....
_________________
agnieszka01
 
 
zbyszeksittard 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 8
Skąd: Sittard
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 3:07 am   Czesc..

Słuchaj ja czasem mykam tym pociagiem..wszystkie niezbedne informacje łacznie z kosztami i trasa przejazdu znajdzesz na www.intercity.pl pozdrawiam:)
 
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 9:11 am   

agnieszka... od jak sie nie myle listopada... jezdza bezposrednie pociagi z Amsterdamu do Warszawy... pociag ten jedzie przez miedzy innymi Utrecht i Poznan... wiec nie ma juz potrzeby jechac do Niemiec... :-)
 
 
thomas 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 70
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 9:12 am   

a ile kosztuje ta przyjemnosc do wawy ?
_________________
Najwieksze slabosci czlowieka:
watpliwosc i poczucie nizszosci.
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 9:24 am   

a ceny sa rozne... zaley od tego ile czasu przed wyjazdem kupisz... i jakie siedzienie/spanie chcesz...

Vanaf 3 maanden voor vertrek kunt u boeken, en zijn de goedkoopste tickets beschikbaar. Vanaf 29 euro, enkele reis in een zitrijtuig, of vanaf 49 euro, enkele reis, in een zespersoons-ligrijtuig en 59 euro in een vierpersoons-ligrijtuig.
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 9:29 am   

tutaj rozklad pociagu EuroNight...
 
 
agnieszka01 
Nieśmiały użytkownik
agnieszka01

Dołączyła: 17 Sty 2008
Posty: 54
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 2:38 pm   

Duuvelke, fajnie, ze jest bezposrednie polaczenie, ale jak ktos mieszka w Drenthe, to blizej ma np. do Osnabruck (z Emmen np. do Osnabrueck jest 120 km) niz do Utrechtu (no chyba, ze sie myle). Poza tym polaczenia miedzy Niemcami, a Polska sa tansze niz polaczenia z Holandii do Polski. No, tyle, ze ta przesiadka, ale ja zawsze mialam pociag do Poznania z tego samego peronu.
_________________
agnieszka01
 
 
sivom 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Emmen
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 3:15 pm   

Dziekuje za pomoc juz sobie znalazlam gdzie i jak musze wsiasc.
Ja niestety nie moge sie przesiadac poniewaz jestem juz w 7 miesiacu ciazy i szukanie w nocy peronu z pol spiacym 4latkiem i wielkim psem byloby dla mnie nie lada wyzwaniem, wie wsiadam w utrechcie okolo 20 i o 7 rano jestem w domu!
 
 
linkus 
Poczatkujacy
linkus

Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 42
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 7:49 pm   

mozna tez skorzystac ze strony:
http://www.bahn.de
Z tego co widze jest z Utrechtu Intercity np. o 7:20.
Mozna dojechac w ok 10 - 11 godzin , z 2 presiadkami.
Do Berlina mozesz jechac IC ,ICE - polecam!!
Super komfort , klimatyzacja itp , pociag doslownie PLYNIE z predkoscia do 200 km/h
Warto choc raz sprobowac zeby zobaczyc i poczuc jaka jest roznica pomiedzy niemiecka koleja a polska haha
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 11:17 pm   

agnieszka01 napisał/a:
Duuvelke, fajnie, ze jest bezposrednie polaczenie, ale jak ktos mieszka w Drenthe, to blizej ma np. do Osnabruck (z Emmen np. do Osnabrueck jest 120 km) niz do Utrechtu (no chyba, ze sie myle). Poza tym polaczenia miedzy Niemcami, a Polska sa tansze niz polaczenia z Holandii do Polski. No, tyle, ze ta przesiadka, ale ja zawsze mialam pociag do Poznania z tego samego peronu.


ok... tego nie bralam pod uwage... faktycznie tobie jest blizej dojechac do Osnabruck...

odnosnie cen biletow... w nl mozna przeciez dostac znizki podrozojac w 2... lub inne znizki... no i oczywiscie odleglosc ma wplyw na cene biletu...
 
 
nastika
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 26
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 6:00 pm   

ja ostatnio jak kupowalam bilet z dnia na dzien zaplacilam 120e z Amsterdamu do Poznania klasa 2
 
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Śro Maj 07, 2008 7:18 pm   

Duuvelke napisał/a:
agnieszka... od jak sie nie myle listopada... jezdza bezposrednie pociagi z Amsterdamu do Warszawy... pociag ten jedzie przez miedzy innymi Utrecht i Poznan... wiec nie ma juz potrzeby jechac do Niemiec... :-)


Probowalam znalezc cene na Utrech-Poznan nocny na intercity.pl ale pole jest puste :( Wiem tylko, ze to jest PKP Intercity Jan Kiepura i ze kursuje codziennie.

[ Dodano: Sro Maj 07, 2008 7:19 pm ]
Duuvelke napisał/a:
tutaj rozklad pociagu EuroNight...


Jak dla mnie to nic na tej stronie nie dziala :( ciagle "not found" obojetnie co sie wybierze.
_________________
Nell
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Śro Maj 07, 2008 10:45 pm   

nelly napisał/a:
Probowalam znalezc cene na Utrech-Poznan nocny na intercity.pl ale pole jest puste :(


zeby dowiedziec sie ceny... trzeba zadzwonic do ns... w necie nie ma podanych cen... ja bynajmniej ich nie znalazlam...


nelly napisał/a:
Jak dla mnie to nic na tej stronie nie dziala :( ciagle "not found" obojetnie co sie wybierze.


nie wiem czemu tak ci wyskakuje... ja znalazlam... zaraz poszukam i podam ci linka...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group