NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca w TNT post
Autor Wiadomość
Rauf 
Gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 172
Skąd: Netherlands
Wysłany: Nie Lip 26, 2009 1:06 pm   Praca w TNT post

czy ktos z was pracuje badz pracowal poprzez TNT, jaka funkcje pelniliscie? jakie macie doswiadczenia z tej pracy? jak wygladaja zmiany, zarobki, ciezka praca??

pozdrawiam
 
 
smerfetka25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 20
Wysłany: Śro Sie 05, 2009 8:13 pm   

kiedys tam solicytowalam ale mnie nie przyjeli :088:
 
 
MartaPrusik 
Poczatkujacy
:)


Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Krimpen A/D Ijssel
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 9:57 pm   

Moi znajomi pracowali z TNT w sortowni , generalnie po tygodniu chcieli juz szukac nowej pracy .

Bałagan , sam sobie radź , praca monotonna , nikogo nie interesuje czy sobie radzisz i czy masz problem . Placa jak placa. Oferta jest przez Tempo Team... tam wiadomo, jeszcze wieksze zamieszanie. No i nie mozna wnosic do pracy telefonów komórkowych.. Zostaną skonfiskowane.
 
 
PapaSmerf82 
Nieśmiały użytkownik
Szukam Smerfetki:)

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 79
Skąd: Zundert
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 10:28 pm   

Marta co ty opowiadasz za glupoty Pracowalem na sortowni TNT AMSTERDAM przez tepmo-team i szczerze gdyby nie zakonczenie kontraktu i pilne sprawy rodzinne w polsce dalej bym tam pracowal Robota super,atmosfera rowniez wspaniala wogole jest co wspominac.A co do telefonow komorkowych to moglas wniesc ale trzeba bylo miec pismo z biura z numerem imei twojej komorki , tak zeby sie nie okazalo ze ja ukradlas.Co do kasy zawsze na czas co tydzien przelew.Robota stala godzinowo na popoludniowkach bylo min 36 max 40 nocki 32 do 34,rannych zmian nie bylo,wszystkie dodatki wyplacane.Ogolnie jak masz kogos kto cie tam wkreci to naprawde moge polecic ci ta prace.
_________________
Nikogo nie obchodzi juz rasa,naród,ojczyzna Gdzie są teraz tamci ludzie co za Polske przelali swa krew... http://change.menelgame.pl/change_please/3940317/
 
 
 
Coccolinco 
Super gaduła

Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 292
Skąd: skontowni
Wysłany: Nie Paź 11, 2009 7:02 pm   

A ja mam pytanie czy pracował ktoś przy roznoszeniu poczty? :033:

Jeśli tak to niech się podzieli swoimi refleksjami, uwagami... :)
 
 
bablito
Poczatkujacy

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 47
Wysłany: Nie Paź 11, 2009 7:30 pm   

Hej, ja obecnie pracuję jako postbezorger (listonosz), praca jest fajna na swiezym powietrzu sam jestes sobie szefem nikt nie wisi nad głową , ale niestety poczta musi byc rozniesiona w konkretnym czasie dlatego tez nie ma szans na wiecej pracy kontrakty zazwyczaj roczne na 12 godzin tygodniowo mala wyplata ok 8 na godzine takze jest to praca albo dla studenta , emeryta lub tylko na jakis czas albo jako cos dodatkowo, jako jedyny dochod jest to bardzo malo ale zawsze cos
 
 
Coccolinco 
Super gaduła

Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 292
Skąd: skontowni
Wysłany: Nie Paź 11, 2009 8:03 pm   

Szukam jako coś dodatkowego więc dla mnie spoko by było :)
W jakim stopniu znasz język holenderski?
Potrzebny będzie rower?
W jakiej miejscowości pracujesz?

Dzięki za info ;)
 
 
bablito
Poczatkujacy

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 47
Wysłany: Pon Paź 12, 2009 7:46 am   

hej, ja pracuję w Wassenaar, żeby dostac tę prace warunkiem był język niderlandzki przynajmniej w stopniu komunikatywnym, niestety musisz miec swój rower, z tego co wiem TNT szuka pracowników w każdym miejscu, gdyż brakuje im ciągle pracowników, no ale się nie dziwię w końcu nikt nie chce pracowac za 500 e za miesiąc, więcej dostaniesz siedząc na zasiłku
 
 
Agss 
Poczatkujacy

Wiek: 33
Dołączyła: 05 Wrz 2009
Posty: 15
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 5:54 pm   

Ja pracowalam na okres swiateczny w leidseveen ^^ Podobalo mi sie i mam nadzieje ze w tym roku tez bede mogla tam pracowac.
 
 
Coccolinco 
Super gaduła

Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 292
Skąd: skontowni
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 10:46 pm   

Heh oni są jacyś dziwni.. dzwoni wczoraj do mnie gościu, mówię mu, że jestem w pracy i czy mógłby zadzwonić ok 14-ej.. ja, ja, ja... oddzwonił dziś :033: umówiliśmy się na spotkanie na jutro na 14:00 ale miał mi wysłać dziś adres na e-mail.. nic nie dostałem :081: .. ale umówiony jestem!! :026: :026:
 
 
martyna.ewa 
Poczatkujacy


Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 48
Wysłany: Pią Mar 26, 2010 1:53 pm   

Czesc, ja od 1,5 roku pracuje w TNT Amsterdam jako zaterdag postbezorger - roznosze listy w kazda sobote. Mam przypisane 2 dzielnice i w kazda sobote biegam po nich z wozkiem - ciezkim wozkiem. Nie zachwalam tej pracy,ja mam na godz. 9,5 euro,kontrakt na 4 godziny tygodniowo. Nie powiem, atmosfera na hali jest ok,ale jak to ktos tu juz wspomnial to jest praca dla studentow itp, zeby sobie na ciuch czy dyskoteke dorobic. Praca jak dla dziewczyny moze byc wyczerpujaca, ja na 1 dzielnice ide piechta kilometr "w 1 str.pchajac wozek z 3 kuframi zawalonymi "pod sufit" po dzielnicy chodze 2 godziny -streszczajac sie naprawde,a nie spacerujac i ogladajac ptaki na niebie, a druga dzielnica jest 2 km od poczty w 1 str. i tez ok. 2 godzin chodzenia po dzielnicy. Wracajac po takim ponad 4 godzinnym "spacerze" czuje sie ze masz rece do ziemi a nogi chca wyjsc z ... Najgorsze jest to ze TNT jako najwieksza poczta w NL raczej najbogatsza chyba nie jest,bo chca oszczedzac na kazdym pracowniku ile sie da, a pracowac u nich najlepiej za darmo!
Gdy sie przyjelam do pracy , bylo mase ludzi na poczcie, teraz jest tak wyludnione, co miesiac roznosze ulotki ze TNT szuka pracownikow, nikt nie chce tam pracowac za ta smieszne pieniadze, a natyrac sie naprawde mozna, ktos pomysli ze byc listonoszem to frajda, bo sie jest samemu na dworze, itp, ale tak naprawde to trzeba zapieprzac! Czy to deszcz leje,czy mroz,czy snieg-musisz isc! Wkurza mnie tez to ze ci coache ktorzy siedza przy komputerze , za biurkiem na poczcie obmyslili jakies glupie tabelki ile czasu masz na dana dzielnice! Te czasy co oni obmyslili w ogole sie nie sprawdzaja w praktyce! i to nie chodzi o to ze ja za wolno chodze,im sie wydaje ze 2 godziny na 1 dzielncy to za duzo-a mi te 2 godz. schodza jak 5 minut! I w kazda sobote nadrabiam po ok. 1-2 nadgodzin za ktore mam nie zaplacone! Bo wg tabelki powinnam sie wyrobic w czasie 4 godzin, a tak naprawde roboty mam na ok 5-6 godzin! Rozmawialam tez z innymi pracownikami TNT,zwlaszcza mlodzieza bo starzy to juz tam beda siedziec do emerytury. Mlodzi nie chca juz tam wiecej pracowac-TNT strasznie potrafi wykorzystac czlowieka zwlaszcza mlodego. Ciesze sie tylko ze niedlugo mam rozmowe kwalifikacyjna do nowej pracy,na calkiem innym poziomie, i z TNT chce zrezygnowac. To tyle moich wrazen na temat TNT.
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Pią Mar 26, 2010 2:26 pm   

hej podasz namiar na ta prace,mieszkam w amsterdamie i mam wolne soboty
 
 
martyna.ewa 
Poczatkujacy


Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 48
Wysłany: Pią Mar 26, 2010 2:30 pm   

http://www.tntpost.nl/ove...j/postbezorger/

Adres: Amsterdam Oost, Nobelweg 2 :)
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Pią Mar 26, 2010 2:31 pm   

dzieks :041:
 
 
Coccolinco 
Super gaduła

Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 292
Skąd: skontowni
Wysłany: Pią Mar 26, 2010 2:38 pm   

martyna.ewa

Jeśli przychodzisz do pracy to wózek z pocztą już na Ciebie czeka? czy też musisz wszystko sama sobie przygotować?
Jak to wygląda? :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group