NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Samotne matki z dziecmi...
Autor Wiadomość
Julia30 
Poczatkujacy

Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 12
Wysłany: Sob Gru 01, 2007 6:01 pm   Samotne matki z dziecmi...

Tak bardzo chcialabym poznac kobiety, ktore tu w Nl wychwoja samotnie male dzieci. Znalazlam sie w takiej sytuacji, ze i ja bede musiala stawic czola tem zadaniu.....

Prosze o wskazowki, kazda rada jest mile widziana... :wink:
_________________
...Milosc, szacunek i zaufanie...
 
 
aga* 
Poczatkujacy

Wiek: 43
Dołączyła: 04 Lip 2007
Posty: 43
Wysłany: Sob Gru 01, 2007 11:32 pm   

Ja tez kiedys pisalam,prosilam o pomoc w tym temacie,mieeeesiace temu.Nie doczekalam sie.Tak wiec zycze powodzenia Tobie.Pozdrawiam :D
 
 
taka sobie laska
Poczatkujacy


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 12:01 am   

Strzala laski,

Nikt sie nie odzywa, chyba nie ma na tym forum kobiet samotnie wychowujacych dzieci...
Czy probowalas przez jakie kolwiek forum dla samotnych matek?Nie wiem jak stoisz z holenderskim? Moze tu znajdziesz cos dla siebie?



Czy koniecznie musza to byc samotne mamusie, a moze u kogos z rodzin byla podobna sytuacja?
A tak wlasciwie to przeciez juz jestescie we dwie Aga i Julia,byc moze Aga przez to dlugie czekanie na forum sama wybrnela z klopotow i moze sie z toba podzielic doswiadczeniem?

Pozdrowienia
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Paź 08, 2011 1:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Julia30 
Poczatkujacy

Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 12
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 2:22 am   

aga* napisał/a:
Ja tez kiedys pisalam,prosilam o pomoc w tym temacie,mieeeesiace temu.Nie doczekalam sie.Tak wiec zycze powodzenia Tobie.Pozdrawiam :D


Hej Aga.... :D

Bardzo dziekuje za Twoja reakcje :) . Ciesze sie, ze jestes az tak szczera, ale to niestety nie byla odpowiedz odnosnie pytania w tej kwestji. Jednak ja mam nadzieje, ze sa kobiety w podobnej sytuacji.Dlatego tez mam bardzo duzo cierpliwosci....
A moze Ty masz dla mnie jakies rady??? A nie krytyke odnosnie innych!!!! Nie pisze tego zlosliwie, poprostu wole uslyszec to co buduje, a nie to co zatraca :!: .... :wink:
_________________
...Milosc, szacunek i zaufanie...
 
 
Julia30 
Poczatkujacy

Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 12
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 2:28 am   

taka sobie laska napisał/a:
Strzala laski,

Nikt sie nie odzywa, chyba nie ma na tym forum kobiet samotnie wychowujacych dzieci...
Czy probowalas przez jakie kolwiek forum dla samotnych matek?Nie wiem jak stoisz z holenderskim? Moze tu znajdziesz cos dla siebie?



Czy koniecznie musza to byc samotne mamusie, a moze u kogos z rodzin byla podobna sytuacja?
A tak wlasciwie to przeciez juz jestescie we dwie Aga i Julia,byc moze Aga przez to dlugie czekanie na forum sama wybrnela z klopotow i moze sie z toba podzielic doswiadczeniem?

Pozdrowienia


Hej.... :wink:
Bardzo dziekuje za Twoja reakcje. Odnosnie mojego hol. jezyka, po 15 latach jest perfekt. :wink:
Dzieki za ten link, zerkne na niego. To milo ze myslisz razem ze mna.
Oczywiscie ze moga odpowiadac na to pytanko takze mausie z roznych sytuacji....Wszystkie rady sa welkom :idea:
_________________
...Milosc, szacunek i zaufanie...
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Paź 08, 2011 1:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
taka sobie laska
Poczatkujacy


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Wto Gru 04, 2007 5:24 pm   

Hej,

Nie wiem czy korzystalas kiedy kolwiek z "Forum rodzicow w Holandii".
Moze zasypuje cie tymi stronkami,ale tam moze znajdziesz cos dla siebie.Jest tu wiele matek, i na pewno nie jedna cos tu przezyla i doswiadczenie ma.Ale jak to mowia "Gdzie kucharek szesc ...".

Tu ponizej "Sama mama" forum dla kobiet, ktore wychowywaly, wychowuja lub maja zamiar samotnie wychowywac dziecko. Miejsce dla tych, ktore nie lubia oficjalnie dzielic sie swoimi smutkami i radosciami. Miejsce na plotki, pogaduchy, zwierzenia.
Tu mozna porozmawiac o wszystkim i o niczym...
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=47960

Powodzenia
_________________
Podobno wszystkie nauki poszly w las...
Moze by tak zrobic nagonke w tym lesie?
 
 
Julia30 
Poczatkujacy

Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 12
Wysłany: Czw Gru 20, 2007 3:12 am   

Jestem sama z Julunia ale za to jestesmy bardzo szczesliwe!!! :D :D
_________________
...Milosc, szacunek i zaufanie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group