NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
temat grypa
Autor Wiadomość
nollewska 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 547
Skąd: Veghel/Torrevieja
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 9:33 pm   temat grypa

Trafilam niedawno na strone http://grypa666.wordpress.com/
zapoznajcie sie z tym tematem i co sadzicie na ten temat?
 
 
 
mariola 784 
Super gaduła

Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 18 Sty 2008
Posty: 220
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 7:57 am   

Znam temat .Moge sie wypowiedziec tylko tyle szczepionka HPV jest czczepionka o ktorej jest tak bardzo glosno ostatnio w holandii masowe szczepienia w salach sportowych bez uprzednich badan .SMIESZNE.Szczepionka daje 100% gwarancji kiedy zaledwie zostala wynaleziona bodajze w 2005 roku A konkretne i dokladne wyniki beda znane dopiero po okolo 20 latach .PARODIA. Osobiscie nie wyrazilam zgody na zaszczepienie swojej corki .Szczepionki przeciw grypie koleiny blew.Ale w jednym sie zgodze Widzialam jak dzieci zupelnie zdrowe po szczepianiach dostaly urazow po szczepiennych to poprostu jest tragedia .Uwazam ze kazda matka zanim zaszczepi swoje dziecko powinna miec duza wiedze na temat tych wszystkich szczepien wszystko za i przeciw .To tyle .Moje dzieci byly szczepione jak byly malutkie .Wiecej nie szczepilam .

[ Dodano: Pią Wrz 04, 2009 8:07 am ]
Dodam jeszcze ze w Polsce nie ma takich skupisk grypy jak w innych krajach jak np.w Holandii .Wlasnie moja cora ztoczyla boj z grypa trwalo to 2 tygodnie i bardzo sie roznilo od zwyklej grypy.Grypa sie zarazila wraz z trzema kolezankami od kolegi ktory wrocil z wakacji z Hiszpani Takze nawet nie zdazyla by sie zaszczepic .Czy beda powiklania po grypie okaze sie za jakis czas najwazniejsze jest wylezec i wyleczyc pozadnie .ja i moja rodzina zachowalismy potrzebne srodki ostroznosci zeby sie nie zarazic udalo sie i to jest najwazniejsze .
 
 
lena930 
Super gaduła
lena930

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 261
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 8:52 pm   

Tez uwazam ze szkoda szczepic dzieci na grype sa o wiele lepsze metody na zapobieganie przed grypa :038:
 
 
annet 
Poczatkujacy

Dołączyła: 27 Wrz 2009
Posty: 2
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 12:12 pm   

Sprawa jest powazna.

Trwa Swiatowa kampania przeciwko obowiazkowemu szczepieniu na Meksykanska grype.
tutaj podaje link do petycji.
http://www.thepetitionsit...ry-vaccinations
Pod ta petycja podpisuje sie dziennie ok 500 osob z calego swiata.

WHO (Swiatowa Organizacja Zdrowia) wprowadzila nowe zarzadzenie szczepienia ludnosci calego swiata na swinska (mexykanska) grype.
Systematycznie, po cichu, pod przykrywka pandemi, ktora tak naprawde nie istnieje wprowadzaja swoj plan.
Beda probowac nas zaszczepic wszystkimi mozliwymi sposobami.

Wiekszosc krajow Unii Europejskiej zamowila juz szczepionki.
W Holandii planuja juz szczepienia personelu medycznego

1. Szczepionki sa:
- nie do konca sprawdzone/przetestowane
- zawieraja toksyczne substancje o ktorych nie inforumuje sie ludzi a ktore sa bardzo niekorzystne dla zdrowia (lista w petycji)
- wirus moze sie dalej mutowac wiec szczepionka cie nie ochroni
2. Osoby zaszczepione tymi szczepionkami (lub areozolami do nosa) moga/beda roznosic wirusa a to chodzi WHO, ktora wtedy moze oglosic stan wyjatkowy a wtedy bedziemy musieli wszyscy isc pod igle. Podczas tego stanu prawa obywatela wynikajace z konstytucji wygasaja.
3. Swinska grypa ma takie same objawy jak normalna sezonowa wiec szczepionka jest tym bardziej zbedna
4. Szczepionki firmy Novartis byly testowane w Polsce na bezdomnych I wiele z nich zmarlo w wyniku szczepienia
5. Firmy farmaceutyczne zostaly oskarzone o produkowanie i rozpowszechnianie skazonych szczepionek

W Den Haag sprawa trafila do Sadu.
Coraz wiecej osob obawia sie przymusowych szczepien, chociaz czesc lekarzy jest przeciwna.
podaje tutaj strone po holendersku,
http://wehaveachoice.weebly.com/index.html
W linku u gory tej strony w "Voorbeelden" znajdziecie ulotki do wydrukowania w jezyku holenderskim: na te u gory strony trzeba miec pozwolenie a te w czesci "vrij te downloaden" mozna drukowac bez pozwolenia i roznosic.
Mozna je rozniesc po sasiadach, zaniesc lekarzowi, kolezance itp. Malo czasu nam zostalo...
Nie wolno natomiast ich rozdawac w publicznych miejscach takich jak: banki, szkoly, sklepy itp bo na to trzeba miec pozwolenie z GGD.

pozdrawiam
 
 
MiniSmurfin 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2008
Posty: 733
Skąd: Alphen a/d Rijn
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 8:18 pm   

Cos na temat szczepionki przeciwko grypie Video
 
 
 
annet 
Poczatkujacy

Dołączyła: 27 Wrz 2009
Posty: 2
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 8:54 am   skutki uboczne szczepien

Ten film pokazuje skutki uboczne szczepionki na sezonowa grype. jest konkretny i uwazam ze kazdy powinnien go obejzec. I to nie sa zarty.
To jest to o czym napisalam, ze szczepionki sa szkodliwe, oslabiaja uklad immunologiczny,powoduja choroby neurologiczne itp.
Im wiecej takich filmow tym lepiej!
Problem polega na tym ze wiekszosc ludzi ma mozgi wyprane przez media i nie wierza w takie rzeczy. A najbardziej zal mi jest dzieci, ktore sa szczepione w pierwszych latach zycia.
przeciez przez pierwsze 3 lata zycia rozwija sie uklad immunologiczny i jezeli te dzieci dostaja po 15-20 szczepionek w tych pierwszych latach to maja potem niedorozwiniety uklad immunologiczny.
A ze szczepionka dziala tylko ok 10 lat to dziecko zostaje z oslabionym ukladem immunologicznym i choruje (alergia, autyzm, rak mozgu i wiele innych).
Ja dzialam w akcji przeciwko szczepieniom na ta swinska grype od czerwca i z powodzeniem. Wiele osob zrozumialo ze szczepionki to jest bajer. najpierw wynajduja (albo wyprodukuja wirusa) a potem wynajduja lekarstwo w postaci szczepionki i biznes sie kreci.
Na szczescie mamy "Terapie Gersona", kotra leczy wszystkie choroby, lacznie z zaawansowanym nowotworem. otwieraja wlasnie druga klinike w Europie. podaje stronke:
http://www.terapiagersona.com.pl/index.html

Serdecznie pozdrawiam
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 9:41 am   

Mam podobne zdanie jak Annet . Do w/w skutkow ubocznych szczepien dodalabym jeszcze "smierc w kolysce", tez prawdopodobnie jest nastepstwem szczepien.

Cytat:
Kiedy szczepień dokonywano w wieku 3 miesięcy, szczyt śmierci w kołysce przypadał między 3 i 4 miesiącem. Teraz mówi się nam, że szczyt wypada między 2 i 3 miesiącem. Dzieje się tak, odkąd szczepienia wykonywane są w 2 miesiącu. Wydaje mi się, że jest pewien związek między śmiercią w kołysce i szczepieniami.


Zrodlo: Zobacz tutaj

Prosze tego nie przyjmowac jako przechwalanie, ale moj dziadek byl lekarzem ftyzjatra - obecnie pulmonolog, czyli specjalista chorob drog oddechowych. Kiedy jeszcze bylam mala odradzal moim rodzicom szczepienia mnie i brata wlasnie ze wzgledu na ryzyko, jakie przynosza. Moj starszy syn byl szczepiony tylko do 4tego roku zycia, mlodszy tylko raz w szpitalu po urodzeniu. Ja nikomu nie chce nic odradzac, wyrazilam tylko moje zdanie na ten temat.
Ostatnio zmieniony przez Witch01 Nie Paź 25, 2009 9:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group