NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Terughaalactie: AH haalt kant-en-klaarmaaltijden terug
Autor Wiadomość
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
  Wysłany: Czw Sty 10, 2008 11:04 am   Terughaalactie: AH haalt kant-en-klaarmaaltijden terug

Albert Heijn haalt kant-en-klaarmaaltijden terug
Bron: VWA

:119: Albert Heijn heeft besloten om met onmiddelijke ingang twee soorten kant-en-klaarmaaltijden uit het koelvak terug te halen.
Het gaat om AH macaroni bolognese met op de verpakking de houdbaarheidsdatum 23-01-2008 en AH excellent saltimbocca papardelle met op de verpakking de houdbaarheidsdata 09-01-2008, 12-01-2008 of 13-01-2008.

Door een temperatuurafwijking tijdens het productieproces kan de kwaliteit van de producten niet gegarandeerd worden. Consumenten wordt dringend verzocht de producten niet te consumeren, dit kan schadelijk zijn voor de gezondheid. Deze maatregel geldt alleen voor bovengenoemde maaltijden. Van de overige kant-en-klaarmaaltijden is de kwaliteit gegarandeerd door Albert Heijn.

Klanten die het product terugbrengen naar de winkel, ontvangen het aankoopbedrag retour. Voor nadere inlichtingen kunnen consumenten contact opnemen met de gratis servicelijn van Albert Heijn, 0800 0305.
Albert Heijn haalt chocolade terug
Bron: VWA.nl

:119: Albert Heijn haalt per direct AH chocolade rozijnen melk, verpakt in 225 grams cup met de houdbaarheidsdatum 14-03-2008 terug uit de winkels. De datum staat op de wikkel om de verpakking.
Reden voor de maatregel is dat het kan voorkomen dat er pinda’s in het product zijn verwerkt in plaats van rozijnen. Dit kan schadelijk zijn voor kleine kinderen of voor klanten met een allergie. De waarschuwing geldt alleen voor de verpakkingen met houdbaarheidsdatum 14-03-2008.

Klanten die het product terugbrengen naar de winkel ontvangen het aankoopbedrag retour. Voor nadere inlichtingen kunnen klanten contact opnemen met de gratis servicelijn van Albert Heijn, telefoon 0800 0305.

Wiec kochane ludziska kto zakupil w Albercie dane powyzej produkty niech szybko zwraca..
macaroni bolognese,excellent saltimbocca papardelle,AH chocolade rozijnen melk
Ostatnio zmieniony przez baba jaga Czw Sty 10, 2008 12:48 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
herrnpiotr 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 20
Skąd: alkmaar
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 11:11 am   

baba jaga, hej widze że znasz holenderski i mam prośbe do Ciebie musze napisac meila do swojej firmy i trzeba by mi przetłumaczy pomożesz ? :)
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 11:18 am   

Takie sprawy,to na prywatnej poczcie sie zalatwia a ty odbiegasz tu od zalozonego tematu.A pozatym tekst jest zkopiowany z internetu... :081:
Zaloz nowy temat z prosba o napisanie,kto sie pierwszy odezwie to ci pomoze.Jest tu sporo innych ktorzy sa chetni do pomocy.Ja postaram sie tez w wolnej chwili...oczywiscie jak bede mogla.
Ok? Zaloz temat,co chcesz by bylo napisane...
Nara
 
 
road49
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 144
Skąd: Utrecht
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 11:30 am   

macaroni bolognese ? jako mrozonka ? ciekaw jestem, kto takie ohydztwo kupuje
gdy mozna przy nawet niewielkich zdolnosciach kulinarnych zrobic taki makaron swiezy ?
 
 
Dubus 
Nieśmiały użytkownik
szyderca


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 59
Skąd: Bergen op Zoom
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 11:23 pm   

akurat ja nie kupuje, i mozna to zrobic samemu oczywiscie, ale to kosztuje czas.A ze nie
kazdy go ma,to pewnie ktos kupuje,inaczej zniknalby ze sklepu jako produkt nierentowny
_________________
Pozdrawiam!
 
 
 
road49
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 144
Skąd: Utrecht
Wysłany: Pią Sty 11, 2008 7:34 am   

Dubus napisał/a:
akurat ja nie kupuje, i mozna to zrobic samemu oczywiscie, ale to kosztuje czas.A ze nie
kazdy go ma,to pewnie ktos kupuje,inaczej zniknalby ze sklepu jako produkt nierentowny


jak ktos nie ma 15 minut czasu na przygotowanie makaronu niech sobie usmazy jajecznice - pozywna jajecznica z pomidorami i cebula zajmie mu mniej czasu niz odgrzewanie trujacego swinstwa z supermarketu.Tylko trzeba chciec.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group