NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co myślicie
Autor Wiadomość
herrnpiotr 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 20
Skąd: alkmaar
Wysłany: Śro Sty 09, 2008 11:39 pm   Co myślicie

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,667 :028: ????????????????????
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 3:23 am   

Ja tam nadal mysle swoje ....narkotyk zeby nie wiem jakim byl ( o zgrozo!!! ) wmawianym super cymesem i tak zawsze narkotykiem pozostanie nie dam sie przekrecic racjonalistyczno-sceptycznemu portalowi (ani innym zachwalacza cpania) oni swoje.... a ja swoje...... i tak juz pozostanie.
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Nika 
Poczatkujacy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Cze 2007
Posty: 40
Skąd: Friesland
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 9:55 am   :/

Przez 3 lata pracowałam z młodzieżą tzw : niedostosowaną społecznie ( ci, co są w temacie wiedzą, ile rzeczy się pod to podciąga) czyli między innymi używającą narkotyków. I nikt mnie nie przekona do " poztywnych skutków ubocznych" zażywania chociażby marihuany- trzeba by było zobaczyć tych chłopców , ich kłopoty z zapamiętywaniem najprostszych rzeczy i tym podobne kłopoty ( wkońcu każdemu wiadomo, że długotrwałe zażywanie marihuany wpływa na możliwości pamięci). A bzdury, że nie można się od niej uzależnić... hm...
Pozdrawiam!
_________________
"A baby is God's opinion that the world should go on"~Carl Sandburg
 
 
>Dorota< 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 51
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 5:12 pm   

Witam!! Ja sama nie pale ale uwazam ze Holandia jako kraj bardzo dobrze zadecydowala z legalizacja trawki-przynajmniej pieniadze trafiaja do panstwa a nie tak ja w Polsce do nielegalnych handlarzy!!A zakazany owoc bardziej smakuje i dlatego nie mysle ze zwiekrzylaby sie ilosc palacych tego ziola w Polsce. Przynajmniej kraj by sie wzbogacil!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group