NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szklo kontaktowe - program godny polecenia :)
Autor Wiadomość
malgosia
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 296
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 1:35 pm   Szklo kontaktowe - program godny polecenia :)

Szanowni Forumowicze,
jako posiadaczka cyfry plus ostatnio zaczelam ogladac publicystyczno satyryczny program Miecugowa i Sianeckiego Szklo kontaktowe. Program jest satyryczny, bo ta czesc wypelnia polityczne zycie Rzeczypospolitej IV, panowie redaktorzy maja ulatwione zadanie...
Formula prosta: dwoch prowadzacych na zmiane i goscie min. Daukszewicz i Andrus komentuja wydarzenia polityczne ostatniego dnia.
Fantastyczne, goraco polecam, Malgosia
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 1:42 pm   

ja tez polecam razem z mezem ogladamy juz hoho i przewaznie jak jest Sianecki +Jachimek (moze pokrecilam nazwisko ale chodzi o tego z fajnymi zebami :wink: )i zawsze jest ubaw po pachy :P
 
 
AnkaL 
Poczatkujacy

Dołączyła: 17 Wrz 2007
Posty: 49
Skąd: Oldenzaal
Wysłany: Sob Paź 13, 2007 10:50 am   Re: Szklo kontaktowe

Tez uwazam, ze program jest rewelacyjny - a jaki prosty pomysl, nie trzeba zadnego "show", zeby sie usmiac na calego. Ja sie zasmiewam, ale przychodzi tez nuta refleksji, co ci nasi wciaz tam wyprawiaja. :)
Najbardziej lubie, jak do studia przybywa Daukszewicz. Jego komentarze mnie powalaja, chociaz i inni panowie sa swietni, nie zapominajac o bombowych glosach widzow. Na przyklad "Chcialam zlustrowac mojego kota, ale mi uciekl. Zosia."Oskar za pomysl na program.
Mam tylko taki problem, ze moj facet Holender niewiele a wlasciwie nic z tej polskiej szopki nie rozumie.
Jak mam mu wytlumaczyc te wszystkie powiedzonka w stylu "Mordo ty nasza" ? :) ))Moze macie jakis pomysl?
Pozdrawiam!!!


malgosia napisał/a:
Szanowni Forumowicze,
jako posiadaczka cyfry plus ostatnio zaczelam ogladac publicystyczno satyryczny program Miecugowa i Sianeckiego Szklo kontaktowe. Program jest satyryczny, bo ta czesc wypelnia polityczne zycie Rzeczypospolitej IV, panowie redaktorzy maja ulatwione zadanie...
Formula prosta: dwoch prowadzacych na zmiane i goscie min. Daukszewicz i Andrus komentuja wydarzenia polityczne ostatniego dnia.
Fantastyczne, goraco polecam, Malgosia
:D
 
 
malgosia
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 296
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 9:49 pm   

pokaz mu na youtube muppet sejm 07, moj maz rozroznia juz wszystkich szczegolna sympatia obdarzajac niebieskiego ptaka - giertycha...
innym tez polecam, bo smiechu kupa... malgosia
http://www.youtube.com/watch?v=cAWFqwEuiMo
 
 
malgosia
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 296
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 10:01 pm   

i jeszcze to:
http://www.youtube.com/watch?v=KHscMnA1ehE,
malgosia
 
 
AnkaL 
Poczatkujacy

Dołączyła: 17 Wrz 2007
Posty: 49
Skąd: Oldenzaal
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 10:33 am   

malgosia, ten drugi link cos mi nie dziala, ale to szczegolik :)

Pierwszy dziala, niezly pomysl z muppetami, strzal w dziesiatke, jednak wydaje mi sie ze dla obcokrajowca malo zrozumialy. Czy Twoj facet zalapuje nasze polityczne szopki? Ja niektore sytuacje tlumacze, ale wlasnie nie wszystko sie da. Na razie rozpoznaje Kaczynskiego i Kwasniewskiego. :) Hmm.
Tutaj w Holandii nie spotkalam zywych dyskusji o polityce, jak u nas. Moze jestem w takim srodowisku, a moze to jakas ogolnokrajowa tutaj norma.
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 10:39 am   

AnkaL zgadza sie.Z Holendrami na temat polityki nie porozmawiasz,a juz na pewno nie na przyjeciach urodzinowych,co w Polsce jest norma :) Zacznij temat o polityce,a skwituja to glupimi usmieszkami i zmiana tematu :roll: Pozdrawiam.
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
AnkaL 
Poczatkujacy

Dołączyła: 17 Wrz 2007
Posty: 49
Skąd: Oldenzaal
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 10:49 am   

Ale wyczulas. :) Wczoraj mielismy urodziny i gosci. Nie wszystko jeszcze rozumiem, ale na pewno nie mowili o polityce. Za to w Polsce byl dzien wyborow.. szkoda, ze nie moglam sobie podyskutowac. :) ))
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 10:51 am   

To pewnie fajnie spedzilas czas i bylo super gezellig? :lol: :lol: :lol:
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
AnkaL 
Poczatkujacy

Dołączyła: 17 Wrz 2007
Posty: 49
Skąd: Oldenzaal
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 11:00 am   

Aha... bylo super. ;) Rozmawiali glownie o dwoch psach, takie tam. Ale za to zjedli cala moja salatke. Smakowalo im. Wszystkie skladniki byly stad, nawiasem mowiac. :)
 
 
malgosia
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 296
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 11:02 am   

tak tak, masz racje, link ma byc bez przecinka na koncu...malgosia
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 11:06 am   

AnkaL. To dobrze,ze zjedli,bo u mnie po torciku chcialam zaserwowac troche potraw.Kiedy weszlam z polmiskami goscie stali juz ubrani,gotowi do wyjscia...Po prostu zmyli sie a ja zostalam z tym wszystkim,co przygotowalam.Ups...zboczylysmy z tematu.Sorry :)
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
AnkaL 
Poczatkujacy

Dołączyła: 17 Wrz 2007
Posty: 49
Skąd: Oldenzaal
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 12:36 pm   

A moze to bylo tak, ze wnioslas polmiski, zeby bylo co jesc, jak razem bedziecie ogladac Szklo kontaktowe, a tu nagle goscie sie zmyli? :)
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 12:39 pm   

Dobre hahaha :lol: .Ale to bylo kupe lat temu.Na szczescie nie musze juz wiecej uczestniczyc w tych szopkach(mam na mysli przyjecia urodzinowe w Holandii) :)
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
AnkaL 
Poczatkujacy

Dołączyła: 17 Wrz 2007
Posty: 49
Skąd: Oldenzaal
Wysłany: Śro Paź 24, 2007 7:19 pm   

A jestem ciekawa, dlaczego nie musisz juz.??? :) Oj, chyba mnie wykasuja. Szklo kontaktowe, szklo kontaktowe, szklo kontaktowe! :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group