NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyrejestrowanie się z gemeente, z Holandii
Autor Wiadomość
pawel_veld
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Lis 2012
Posty: 2
Wysłany: Wto Lis 27, 2012 11:09 pm   Wyrejestrowanie się z gemeente, z Holandii

Witam wszystkich,

Mam pytanie, czy istnieje możliwość wyrejestrowania się/wymeldowania się np z Veldhoven z Holandii poprzez stronę gemeente danego miasta lub innej? Od pewnego czasu mieszkam z powrotem w Polsce i definitywnie opuszczam Holandię muszę się wyrejestrować się z Veldhoven/Holandii i nie mam za dużo czasu, aby przylecieć do Holandii i się osobiście wyrejestrować. Muszę też zakończyć ubezpiecznie zdrowotne, ale słyszałem, że jak się wyrejstruję to automatycznie moja firma ubezpieczeniowa otrzyma informację, że opuściłem Holandię i sama zakończy kontrakt. Posiadam numer DigId. Na stronie gemeente Veldhoven znalazłem taką stronę:

http://www.veldhoven.nl/I...-buitenland.htm
Veldhoven gemeente

Tylko do końca nie wiem,czy to jest odpowiednia opcja dla mnie. Czy miał ktoś jakieś doświadczenie z tym tematem? Czy mógłby ktoś z dobrą znajomością holenderskiego sprawdzić czy na stronie gemeente Veldhoven znajdę opcję do wyrejestrowania się.

Pozdr

Pawel
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Lis 27, 2012 11:58 pm   

pawel_veld,
Cytat:

czy na stronie gemeente Veldhoven znajdę opcję do wyrejestrowania się.


Tak jest taka opcja ,piszesz ze posiadasz DigiD ,wiec po wejsciu na na strone gemeente

klikasz <<<<Regel direct online

otworzy sie kolejna strona na ktorej widnieje logo DigiD

https://www.veldhoven.nl/...uitenland-1.htm

klikasz w to logo i dzialasz

pozdrawiam
 
 
pawel_veld
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Lis 2012
Posty: 2
Wysłany: Śro Lis 28, 2012 10:32 am   

Dzięki za szybką odpowiedź.

Tylko do końca nie jestem pewien, czy to jest dobra opcja. Na tej stronie Verhuizing naar buitenland, jest napisane:

Beschrijving
In het geval van aangifte bij tijdelijk vertrek naar het buitenland geldt het volgende.


I jak sobie to tłumaczę, w opisie jest napisane, że wybrać tą opcję w przypadku tymczasowego wyjazdu za granicę,a nie tak jak w moim przypadku już na stałe opuszczenie Holandii. Czy dobrze myślę?

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group