NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
problem z przelewem
Autor Wiadomość
adamspietrus
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 2
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 3:55 pm   problem z przelewem

probowalem przelac swoje oszczednosci z konta abnamro na polskie konto allior banku i niestety po tygodniowym czekaniu na realizacje przelewu zauwazylem iz zrobilem sobie podwojny problem po 1-wsze przez pospiech nie zauwazylem iz numer swift banku nie zgadzal sie i wyslalem pieniadze na konto z numerem swift banku bgz :-( w tranzakcjach pisze iz pieniadze zostaly juz przelane tylko po tygodniu wciaz niewiem gdzie :-( szperajac po moim koncie online dostrzeglem iz zrobilem zlecenia przelewow na w.w. konto i teraz niemam pojecia jak to anulowac .potrzebuje porady/pomocy czy moge odzyskac moje pieniadze i jak anulowac te zlecenia ? pozdrawiam i mam nadzieje iz uda mi sie ogarnac zaistniala sytuacje
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 4:45 pm   

a numer konta sie zgadza? czy tez jest bledny?
jak numer sie zgadza tylko swift bledny to kasa powinna wrocic ale moze to potrwac. Dla pewnosci mozesz zlozyc reklamacje w ABN
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
adamspietrus
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 2
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 5:01 pm   

m4rcin napisał/a:
a numer konta sie zgadza? czy tez jest bledny?
jak numer sie zgadza tylko swift bledny to kasa powinna wrocic ale moze to potrwac. Dla pewnosci mozesz zlozyc reklamacje w ABN
numer konta sie zgadza
 
 
angelika30 
Poczatkujacy

Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 47
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 6:18 pm   

no ja chyba tez cos pokrecilam 17stego robilam przelew z nl ze slaskiego na polskie pko bp i do dzisiaj nie ma pieniedzy na pko...
_________________
zycie jest piekne tylko ludzie to k....!!
 
 
senior024 
Nieśmiały użytkownik
senior024

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 54
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 7:59 pm   

Angelika to jakos długo ida te pieniazki.Nie pomyliłas tez czegos czasem.Ja zazwyczaj jak robie przelew z ABN na Ing Slaski to kasa idze 2 dni.
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 9:11 pm   

nie ma czegos takiego jak nl slaski :P
w Polsce jest ING Bank Slaski bo ING kupilo Bank Slaski i nie chcialo zmieniac nazwy.
Z ABN do ING Slaski przelew idzie max dwa dni, urgent pilny pojawia sie tego samego dnia lub kolejnego z samego rana
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
angelika30 
Poczatkujacy

Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 47
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 10:32 pm   

soryyy pewnie ze nie ma!!!! ing nl

[ Dodano: Pon Lut 27, 2012 6:14 pm ]
w koncu doszlo to 200zl z ing w Holandii do pko bp w Polsce ale...w Holandii pobrano mi prowizji 5 euro plus dodatkowo pko bp pobralo 15zl!!! czyli odbiorca zamiast 200zl otrzymal 185zl to az tyle tych prowizji sie placi??? a nie wiecie czy z ing do ing pl tez placi sie prowizje?

[ Dodano: Pon Lut 27, 2012 6:15 pm ]
w koncu doszlo to 200zl z ing w Holandii do pko bp w Polsce ale...w Holandii pobrano mi prowizji 5 euro plus dodatkowo pko bp pobralo 15zl!!! czyli odbiorca zamiast 200zl otrzymal 185zl to az tyle tych prowizji sie placi??? a nie wiecie czy z ing do ing pl tez placi sie prowizje?
_________________
zycie jest piekne tylko ludzie to k....!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group