NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Numer BSN - dziwny problem???
Autor Wiadomość
Neela 
Poczatkujacy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 44
  Wysłany: Śro Sie 10, 2011 2:34 pm   Numer BSN - dziwny problem???

Witam,

może Wy spotkaliście się z czymś podobnym lub potraficie mi wytłumaczyć w czym może tkwić problem z moim numerem BSN.. otóż..

mieszkam w NL od 2 lat, nr BSN wyrabiała mi gmina przy zameldowaniu, zaczyna się on na 67.... i... już kilka razy mi się zdarzyło (ostatnio wczoraj) że słyszę od urzędniczek, że mam jakiś dziwny numer BSN (nie wchodzi im w system czy coś) i muszę im dostarczyć kopię jego nadania.. normalnie nie byłoby problemu gdyby zdarzyło się to raz czy dwa, ale to już któryś raz, dodatkowo oznacza to dla mnie wydłużenie czasu załatwienia sprawy, dodatkowe jazdy do urzędów itp.

Co ciekawe, mój brat który otrzymał nr BSN ponad 1 rok wcześniej, ma nr zaczynający się od cyferek 78... czyli chyba nie nadają ich w sposób regularny, i on nie miał nigdy problemów w urzędach...

w czym może tkwić problem??? czy może mam numer "w spadku" po kimś kto umarł i jego dane wyskakują im w systemie????

Pozdrawiam :)
 
 
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Sie 10, 2011 3:32 pm   

Ja mam też podobny problem, jak pierwszy razy przyjeżdżałem do Holandii nadali mi numer Sofi, ale odkąd się zameldowałem mam jakiś inny numer Sofi - teraz już właściwie BSN. Problem w tym, że nie wiem, którego tak naprawdę używać, ale daję ten, który mam wpisany w salarisach.
 
 
MacGrey 
Gaduła


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 140
Skąd: Rijswijk
Wysłany: Śro Sie 10, 2011 4:15 pm   

..nie pozostaje nic innego jak ktoregos hmm..slonecznego :119: dnia wybrac sie do gemeente celem wyjasnienia problemu z sugestia przekwalifikowania winnego urzednika badz dac mu jeszcze jedna szanse: Zwolnic i przyjac z powrotem ale tym razem przez uitzendbureau :033:
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Śro Sie 10, 2011 5:31 pm   

Winter napisał/a:
Ja mam też podobny problem, jak pierwszy razy przyjeżdżałem do Holandii nadali mi numer Sofi, ale odkąd się zameldowałem mam jakiś inny numer Sofi - teraz już właściwie BSN. Problem w tym, że nie wiem, którego tak naprawdę używać, ale daję ten, który mam wpisany w salarisach.


przy meldunku pytaja czy masz bsn jak go juz masz (sofi to teraz sie nazywa bsn) to mowisz ze masz i go nie wyrabiaja

wiec w gminie mieli ci nie wyrabiac czemu do tego dopusciles?
 
 
KKamil 
Gaduła

Wiek: 34
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 128
Skąd: Wrocław / Eindhoven
Wysłany: Śro Sie 10, 2011 8:45 pm   

bejupi napisał/a:

przy meldunku pytaja czy masz bsn jak go juz masz (sofi to teraz sie nazywa bsn) to mowisz ze masz i go nie wyrabiaja

wiec w gminie mieli ci nie wyrabiac czemu do tego dopusciles?


W gminie wiedzą że masz BNS, wyskakuje im to przy meldowaniu, sam ostatnio przechodziłem przez ten proceder ;)
Dlatego dziwię się że kolega Winter ma 2 numery co jest niemożliwością zupełną ! :0
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Śro Sie 10, 2011 9:15 pm   

mnie pytali sie w gminie powiedzialem ze mam bsn numer szukal w sytemie i nie znalazl ;) wiec nie wszystko jest u nich ok z systemem
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 11:54 am   

Kamil jest - ja też tak mam.Podjechałem do US i mi jeden usuneli.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 3:34 pm   

KKamil napisał/a:
Dlatego dziwię się że kolega Winter ma 2 numery co jest niemożliwością zupełną ! :0


niestety, ale jest to mozliwe... znam pare takich przypadkow gdzie nadano 2 razy nummer BSN

jeden urzednik wyszukuje... a drugi nie... wiec wszystko kwestia przypadku...
 
 
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 5:10 pm   

A są tego jakieś konsekwencje?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group