NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie o przedłuzenie umowy w fazie b
Autor Wiadomość
radziu66 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 8
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 1:32 pm   Pytanie o przedłuzenie umowy w fazie b

Witam.Otóz firma w której pracuje od dłuzszego czasu pojawil sie nowy dyrektor który stwierdził ze likwiduje moje stanowisko pracy i jesli chce moge przedluzyc kontakt w fazie b ale na innym gorszym stanowisku i za mniejsze pieniądze.Moje pytanie jest takie czy w przypadku przedłuzenia umowy na fazie b mimo zmiany stanowiska nie powinieniem miec tej samej stawki którą mam teraz?
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 3:35 pm   

gorsze stanowisko? nie kapuje jak mozna miec gorsze stanowisko w uitzendbiurze? przeciez zawsze sie jest uitzendkract em
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 3:52 pm   

po pierwsze kolega nie pisze ze pracuje przez uitzendbureau.
radziu wszelkie zmiany dotyczace warunkow umowy musisz dostac na pismie i musisz je podpisac- jesli sie na nie zgadzasz.
oczywiscie ze wzgledu na reorganizacje czy likwidacje stanowiska pracodawca ma takie prawo ale jak wspomnialam musisz sie na nie zgodzic.
pozdrawiam
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 8:33 pm   

gdzie indziej masz faze b jak nie w uitzendbiurze? ;)
 
 
feel_x 
Super gaduła
feel_x


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 305
Wysłany: Sob Mar 05, 2011 8:59 am   

Wiele firm ma grupy, fazy a b c.
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Sob Mar 05, 2011 1:40 pm   

dokladnie ...wiele firm tez holenderskich ma system zatrudniania na fazach
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
radziu66 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 8
Wysłany: Sob Mar 05, 2011 3:28 pm   

Jestem uitzendkrachtem to nie jest zaden wstyd co?Nie napisalem najwazniejszego mianowicie umowy sa dla wszystkich takie same i nie ma w nich napisanej obowiazujacej stawki.Po podpisaniu umowy otrzymuje sie załacznik z stawkami dodatkami itd.W takim przypadku jesli podpisze taka umowe a wczesniej nie dostane na pismie ze jestem przeniesiony na nizsze stanowisko to moze jest tak ze bedę jednak musiał dostawac taką samą stawkę jak do tej pory mimo ze bede pracowal na innym stanowisku.
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Sob Mar 05, 2011 3:39 pm   

nie znam dokladnie zapisow cao od uitzendbiur ale wydaje mi sie ze oni moga ci placic ile chca byle to bylo minimum minimalne wynagrodzenie godzinowe

faza b daje ci tylko jakies wieksze przywileje chyba wiecej wolnych godzin jakies urlopy okolicznosciowe moze dodatkowo skladka emerytalna w funduszu ale nie oznacze ze masz wiecej zarabiac wedlug mnie
 
 
Jagoda97 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 802
Wysłany: Sob Mar 05, 2011 9:10 pm   

radziu66 napisał/a:
Jestem uitzendkrachtem to nie jest zaden wstyd co?Nie napisalem najwazniejszego mianowicie umowy sa dla wszystkich takie same i nie ma w nich napisanej obowiazujacej stawki.Po podpisaniu umowy otrzymuje sie załacznik z stawkami dodatkami itd.W takim przypadku jesli podpisze taka umowe a wczesniej nie dostane na pismie ze jestem przeniesiony na nizsze stanowisko to moze jest tak ze bedę jednak musiał dostawac taką samą stawkę jak do tej pory mimo ze bede pracowal na innym stanowisku.

Do jakiej daty masz podpisana obecna umowe?
Uitzendbiuro ma obowiazek do konca obecnej umowy placic Ci stawke, ktora otrzymujesz.
Generalnie Twoja stawka jest zalezna od uitzendbiura, a nie od zakladu w ktorym pracujesz.
Wyjatkiem bylaby sytuacja kiedy pracodawca proponowalby dla Ciebie stawke wyzsza niz obowiazywalaby przez uitzendbeuro.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group