NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ktoś mnie okrada !
Autor Wiadomość
bolo181286 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 1
Wysłany: Sob Sie 20, 2011 1:29 am   Ktoś mnie okrada !

Witam,

Po zjechaniu do Polski z Holandii po trzech latach spotkała mnie bardzo ciekawa sytuacja.
Dokładnie zjechałem w grudniu 2010. I od tego czasu legalnie pracuję w Polsce. Niedawno sprawdzałem stan mojego konta w ABN AMRO, a to bardzo nie miła niespodzianka, a mianowicie. W kwietniu 2011 firma TELFORT bv zabrała ponad 36e, a następnie każdego miesiąca 9,95e. Jestem bardzo zaskoczony, jak to jest możliwe ??? Czy ktoś może mnie nakierować gdzie mogę uzyskać jakąś pomoc, żeby to wyjaśnić. Czekam na jakieś informacje.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Sie 20, 2011 11:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Estamos 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 426
Skąd: provincie Utrecht...
Wysłany: Sob Sie 20, 2011 5:38 am   

A to bardzo dziwne. Z tego co piszesz wynika, że podpisałeśumowe z Telfortem na internet czy telefon. Jednak żeby to zrobić musiałbyś zapłacić przy podpisywaniu kontraktu 1 centa a skoro tego nie zrobiłeś bo pracujesz w Polsce to:
- albo ktoś używa Twej karty do bankomatu i zna PIN.
- albo sie grubo pomylili przy wpisywaniu rachunku bankowego w system.
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Sob Sie 20, 2011 1:12 pm   

a moze ktos podal twoj numer konta bo z tego co zrozumialam to jest automatyczne incasso- jak mozesz skontaktuj sie z telefortem i z nimi wyjasnij .
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
lukasrap 
Gaduła

Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 115
Wysłany: Śro Sie 31, 2011 9:11 pm   

Najlepszym sposobem byloby udanie sie do Banku i zablokowanie tych wyplat. Rowniez, mozesz sie domagac o zwrot z ostatnich 3 miesiecy... Wszystko na miejscu zalatwisz w Banku, kasa na koncie bedzie w przeciagu 2 tygodni...
No ale jak jestes w Polsce i nie mozesz udac sie do Banku, to wiem ze rowniez telefonicznie mozesz zablokowac te wyplaty.. Nie wiem jak jest z cofnieciem kasy...

Nieraz tak sie zdarza, ze firmy przez ktore kiedys robilismy przelewy, maja nasze dane i sami pobieraja sobie kase z naszego konta.. Mnie osobiscie przez 6 miesiecy jedna z firm sciagala co miesiac dokladnie 35 euro.. Jak sie okazalo, kilka lat temu, robilem za pomoca tej firmy przelew na Skype...
Pozdrawiam.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group