NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Złe warunki mieszkaniowe!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
krol43 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 1
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 9:45 pm   Złe warunki mieszkaniowe!!!!!!!!!!

Witam mam problem. Jestem w Holandii juz 4 tydzien przez pewna agencje pracy tymczasowej (nie wiem czy moge podac nazwe?) umiescili mnie w domku na poddaszu z dwoma innymi osobami. Na poddaszu gdy jest ładna pogoda to nie da sie wogole tam siedziec robi sie "sauna" i jest goraco nie do wytrzymania nawet w nocy nie da sie spac ale to nic od poczatku kiedy przyjechalem na poddaszu jest zepsute okno dachowe nie da sie go domknac zgłaszali to chłopaki ktorzy juz wczesniej mieszkali na poddaszu zglosili ten fakt (okno zepsuło sie wczesniej) czekalem dwa tygodnie nie wytrzymałem i zgłosiłem to ponownie przyszła pani opiekunka obrjrzała okno i co?? juz kolejny drugi tydzien (czyli 4 tydzien) okno pozostaje zepsute. denerwuje mnie to poniewaz jak jest zimno to rano zawsze mam katar ostatnio mnie przewialo i jak wstalem to caly kark mnie bolal i nie moglem odchylic glowy do gory ani krecic w bok, a dzisiaj jak spałem zaczał padać deszcz i wiał dosyc mocny wiatr to deszcz kapał mi na twarz do łóżka i to przebrało miarke. co mam zrobic jak dlugo mozna naprawiac okno dachowe????? Wogóle mam wrazenie ze to biuro ma mnie głeboko gdzieś. Jak mozna mieszkac w takich warunkach???? Płace tej firmie prawie 300 euro za takie warunki mieszkalne skandal!!!!!Pomóżcie co mam ich zaskarzyc czy co????
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 10:46 pm   

w salonie jest zawsze wolna sofa... wiem z doswiadczenia

z doswiadczzenia wiem tez ze po pewnym czasie miejsca w pokojacch sie zwalniaja i wtedy mozesz zajac czyjes miejsce

pozatym to witamy w NL nie ty pierwszy i nie ostatni przerabiasz ten temat
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 11:07 pm   

krol 43- rozumiem twoje rozgoryczenie ale z tego co tu czytam to chyba i tak nie masz najgorzej- a moze by tak samemu sprobowac naprawic to okno? jak sie domyslam jeszcze dlugo mozesz czekac na jego naprawe. wiem to nie twoja dzialka ale czasem lepiej samemu cos zrobic niz czekac w nieskonczonosc.
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Śro Cze 29, 2011 12:45 am   

Albo poszukaj pokoju lub mieszkania we wlasnym zakresie i problem z glowy.Przeciez nikt Cie nie zmusza ,zeby od nich wynajmowac?
_________________
Leven is.
Geven en Nemen.
Meestal nemen we te veel!
 
 
 
misia0101 
Super gaduła


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 368
Skąd: Bikinibroek
Wysłany: Śro Cze 29, 2011 7:30 am   

agata napisał/a:
ozumiem twoje rozgoryczenie ale z tego co tu czytam to chyba i tak nie masz najgorzej- a moze by tak samemu sprobowac naprawic to okno? jak sie domyslam jeszcze dlugo mozesz czekac na jego naprawe. wiem to nie twoja dzialka ale czasem lepiej samemu cos zrobic niz czekac w nieskonczonosc.

uwazam ze nie jest to dobra rada. teoretycznie mozna by bylo tak zrobic, nie mniej jednak za takie samowolne naprawy moze mu grozic grzywna.

1. rozumiem ze moze to byc wkurzajace, ale - codziennie dzwonic, wychodzic drogedo biura, koordynatora. dzien w dzien uprzykrzac im zycie tym oknem.

2. a najlepszym rozwiazaniem ze wszystkich jest wynajecie sobie samemu pokoju. juz za 300e powinienes cos znalesc.
_________________
Ik Ben Er Klaar Voor.... trochę żółtego koloru na tym wiecznie szarym forum.
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Śro Cze 29, 2011 12:07 pm   

Współczuje ale ja dzisiaj też moge przeżyć szok bo też zostaje przeniesiony na inna chatę tym razem z biura... :119: az strach pomyśleć co mnie tam czeka ... :011:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 11:21 pm   

Beny - i jak tam nowe mieszkanie? Szok? :119:
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pią Lip 01, 2011 10:11 am   

Witam,

Agata nie licząc tego że w pokoju którym mieszkam są wstawione 3 łóżka ( 1 jest zajęte przez Faceta który jest na urlopie ) a pokój ma może 4 m x 6 m to na wstępie te 1 łóżko postawiłem przy scianie( w pozycji pionowej :029: ) aby mieć gdzie położyć swoje bagaże bo inaczej bagaże musiał bym mieć chyba w aucie ... :073:

Nigdy wcześniej nie mieszkałem dłużej na chacie firmowej a z tego co sie dowiedziałem jest to jedna z najlepszych chat z biura ( kuchnia i salon oraz łazienka są w porządku tylko że obecnie mieszka tu 7 osób wraz z ze mna a będzie ponocz mieszkać 11 ... :021: )

Mi na razie te warunki odpowiadają bo jestem w dziwnej sytuacji ( ponocz na chorobowym a biuro szuka mi lżejszej pracy ) jeśli znajdą jakaś lżejszą pracę oraz wylecze kolana i stope to zaczne szukać prywatnego zakwaterowania a na razie WEGETUJE na firmowej chacie ... :083:

Psss
Ludki na chacie są wporzo ale staram sie nie integrować z otoczeniem bo nie wiem czy pobędę tu tydz czy miecha ...
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Pią Lip 01, 2011 7:58 pm   

ponoc na chorobowym? czyli co? miales wypadek ze ci sie cos z kolanami stalo?
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pią Lip 01, 2011 8:09 pm   

Lekarka stwierdziła że kolano i stopa przeciążona a mi sie wydaje że powróciła chondromalacja rzepki ciekawe tylko który jest już stopień ... :013:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Sob Lip 02, 2011 11:52 am   

Beny- zycze wiec duzo zdrowia! i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok tak na mieszkaniu jak i z kolanem a potem juz znowu bedziesz skakal w pracy :026:
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group