NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Numer Sofi
Autor Wiadomość
Justyna100 
Poczatkujacy
justyna

Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 14
Skąd: rotterdam
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 3:21 pm   Numer Sofi

Witam wszystkich, czy orientuje się ktoś jak można sprawdzić przez internet czy został już nadany nr sofi. Mój szwagier pracuje w holandi dwa tygodnie, firma pośrednicząca wystąpiła o nadanie numeru sofi, ale pani która się tym zajmuje jest obecnie na urlopie i powiedziała mu żeby sprawdził sobie przez internet czy numer jest już nadany, ale niestety nie wiemy jak to zrobić. Jeżeli ktoś może pomóc to będę wdzięczna. Pozdrawiam
 
 
skate901 
Poczatkujacy

Wiek: 33
Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 4:08 pm   

ja składałem osobiście wniosek o nr sofi i miałem go po.... 10 minutach na miejscu :)
_________________
Jestem Karpiarzem niie mięsiarzem!
No KILL!!!
 
 
tuptek29 
Poczatkujacy
emilia

Dołączyła: 07 Lip 2011
Posty: 12
Skąd: rotterdam
Wysłany: Nie Lip 31, 2011 7:42 pm   

ja w Rotterdamie skladalam sama i juz czekam 5 tydzien i pilnie potrzebuje tez numeru sofii jednak nadal nic.wiec jak ktos wie jak sprawdzic czy jest przez internet to z checia tez bym skorzystala.
 
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Nie Lip 31, 2011 9:06 pm   

a ja slyszalem ze w rotterdamie od reki sofi wydaja, sorry bsn
Ostatnio zmieniony przez bejupi Nie Lip 31, 2011 9:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosia1234 
Poczatkujacy

Dołączyła: 29 Lut 2008
Posty: 44
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 2:02 am   

Pomagalam wyrobic sofi w kwietniu w Rotterdamie i cala procedura trwala ok godziny.
5 tygodni i nic?? :119: Az nie chce sie wierzyc....pierwszy raz slysze o takim terminie oczekiwania....
Poza tym jesli sie nie myle,jak spisują Twoje dane to od razu urzednik Ci mowi kiedy numer jest do odbioru,czy za chwile,czy jutro ,czy jeszcze kiedy indziej..
Ostatnio zmieniony przez gosia1234 Pon Sie 01, 2011 2:04 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 1:01 pm   

tuptek29 napisał/a:
ja w Rotterdamie skladalam sama i juz czekam 5 tydzien i pilnie potrzebuje tez numeru sofii jednak nadal nic.wiec jak ktos wie jak sprawdzic czy jest przez internet to z checia tez bym skorzystala.


czyli po zlozeniu dokumentow w Belastingdienst wyszlas?? przeciez trzeba czekac az cie ponownie zawolaja i wtedy odbierasz sofinr.

z tego co wiem to nie idzie tego sprawdzic przez internet... ale mozesz udac sie do Belastingdienst i tam poprosic o podanie sofinr... ale tylko i wylacznie jak juz taki numer jest nadany...
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 1:10 pm   

tuptek29, przede wszystkim, gdzie starałas się o BSN? W Belastingu, czy geemente przy meldunku. W Belastingu jest jak pisze Duuvelke, siadasz sobie, i czekasz aż cię ponownie zawołają, trwa to około 10 minut. W geemente nie wiem jak to wygląda, bo nie wiem czy to oni nadają BSN, a potem wysyłają go sami do Belastingdienst, czy po prostu występują w imieniu petenta do skarbówki o nadanie numeru. Ale wydaje mi się, że i to powinno isć automatycznie, systemy są powiązane. Podobnie jak w przypadku przeprowadzki, i przemeldowania się, nie musisz nic robić, geemente samo powiadomi Bealsting.
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 1:12 pm   

meldujac sie w gminie dostaje sie rowniez od reki zaswiadczenie, ze jest sie zameldowanym i tam widnieje nasz BSN/sofinumer...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group