NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
mam w polsce 5 letniego synka którego chciałbym odzyskać
Autor Wiadomość
marek121 
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 7
Wysłany: Nie Lip 10, 2011 11:46 am   mam w polsce 5 letniego synka którego chciałbym odzyskać

z polski wyjechałem w 2007 ,Adaś mój syn od urodzenia mieszkał w moim rodzinnym domu przez 5 lat dziecko miało wszystko chodził do przeczkola uczęszczał na kurs angielskiego i na zajęcia muzyczne .12-03-2011 matka Adasia przyjechała i zabrała do swojego domu dziecko na dzień dzisiejszy mieszka z 8ma innymi lokatorami na 48mi metrowym mieszkaniu niema nic odebrała mu wszystko (wychwywał się w domu mojej mamy wrwz z 3ką dzieci kuzynostwo miał swój pokój ) zabrała mu spokój i bardzo uraziła psychike. W holandii jestem w związku i mamy tutaj córeczke o czym Adaś wie oczywiście poznał swoją siostrzyczke i bardzo chce abyśmy go zabrali tutaj do hol. ale problem jest w tym że w polsce matka może wszystko mogła przyjść do domu mojej mamy zabrać dziecko wymeldować jak swoją prywatną RZECZ. bardzo nam zależy na odzyskaniu Adasia on bardzo cierpi a w polsce w sądzie niemam wielkich szans poniewarz w polsce mama jest wzorem a ojciec maszynką do pieniędzy czy ktoś mógł by nam pomóc dać szanse MOJEMU SYNKOWI NA NORMALNE ŻYCIE . Gdzie najlepiej zwrucić się o pomoc

Dodano: Nie Lip 10, 2011 11:48 am
bardzo dziękuje którzy mi pomogą[u][/u]
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Lip 10, 2011 12:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kotex87 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 5
Wysłany: Nie Lip 10, 2011 12:15 pm   

Na początku zaznacze, że niestety nie jestemm specjalistką od spraw prawnych, ale wydaje mi się że najlepszym krokiem byłoby założenie sprawy w sądzie i wykazanie, iż dziecko obecnie mieszka w dużo gorszych warunkach niż mogłby je mieć jeśli mieszkałoby z Tobą.
Skontaktuj się z polskim prawnikiem on powinien Ci w jakiś sposób pomóc.

Pozdrawiam i życze powodzenia!
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Nie Lip 10, 2011 2:11 pm   Re: mam w polsce 5 letniego synka którego chciałbym odzyska

marek121 napisał/a:
na dzień dzisiejszy mieszka z 8ma innymi lokatorami na 48mi metrowym mieszkaniu niema nic odebrała mu wszystko (


To co, na jakąś melinę go zabrała??? Może należałoby to zgłosić do opieki społecznej, kuratora, czy sądu rodzinnego? Powodzenia, znam przypadki, że sądy przyznają ojcom prawo do opieki nad dzieckiem. Trzymaj się!
_________________
<cenzura>
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Nie Lip 10, 2011 3:05 pm   

szczerze powiem, ze troche dziwie sie iz tutaj pytasz o porady. najlepszym rozwiazaniem byloby udac sie do prawnika od spraw rodzinnych. mozesz tez na poczatku popytac na forum prawnym - tam zapewne wielkokrotnie porad udzielaja prawnicy a nie laicy- nie urazajac zadnego z forumowiczow.
na poczatek znalazlam takie forum- odpowiadaja tam rowniez prawnicy moze tam zadaj pytanie. wklejam linka
http://www.goldenline.pl/...-rodzicielskich



a tu o prawach ojca

http://www.goldenline.pl/forum/121583/prawo-ojca

powodzenia
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
dachma 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 43
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 58
Wysłany: Pon Lip 11, 2011 9:41 am   

Polecam zaglądnij na portal http://wstroneojca.pl/ na forum znajdziesz wszystkie mozliwe porady dotyczace Twojej sytuacji. Powodzenia .
 
 
dar12 
Poczatkujacy

Wiek: 49
Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 30
Wysłany: Nie Lis 13, 2011 6:44 pm   Re: mam w polsce 5 letniego synka którego chciałbym odzyska

Cytat:
"marek121"]z polski wyjechałem w 2007 ,Adaś mój syn od urodzenia mieszkał w moim rodzinnym domu przez 5 lat dziecko miało wszystko chodził do przeczkola uczęszczał na kurs angielskiego i na zajęcia muzyczne .12-03-2011 matka Adasia przyjechała i zabrała do swojego domu dziecko na dzień dzisiejszy mieszka z 8ma innymi lokatorami na 48mi metrowym mieszkaniu niema nic odebrała mu wszystko (wychwywał się w domu mojej mamy wrwz z 3ką dzieci kuzynostwo miał swój pokój ) zabrała mu spokój i bardzo uraziła psychike. W holandii jestem w związku i mamy tutaj córeczke o czym Adaś wie oczywiście poznał swoją siostrzyczke i bardzo chce abyśmy go zabrali tutaj do hol. ale problem jest w tym że w polsce matka może wszystko mogła przyjść do domu mojej mamy zabrać dziecko wymeldować jak swoją prywatną RZECZ. bardzo nam zależy na odzyskaniu Adasia on bardzo cierpi a w polsce w sądzie niemam wielkich szans poniewarz w polsce mama jest wzorem a ojciec maszynką do pieniędzy czy ktoś mógł by nam pomóc dać szanse MOJEMU SYNKOWI NA NORMALNE ŻYCIE . Gdzie najlepiej zwrucić się o pomoc "


Cytat:
marek121
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 7

Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 3:37 pm
szukam polek w zundert do zabawy we dwoje



Wiem , że temat stary , ale to tylko taka moja refleksja...
Może lepiej żeby jednak to dziecko zostało przy mamusi, bo tatuś to chyba lubi sobie poskakać z kwiatuszka na kwiatuszek. To taki chyba trochę zły przykład dla syna.



edit cytowane fragmenty umiescilam w Quote
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lis 22, 2011 10:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
joaśik1001 
Poczatkujacy
joasik1001

Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 27 Paź 2011
Posty: 31
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 10:34 am   

Współczuję tylko dziecku...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group