NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
poród w szpitalu w Zwolle
Autor Wiadomość
vinni Pu 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 55
Wysłany: Śro Mar 12, 2008 6:36 pm   poród w szpitalu w Zwolle

mam pytanie czy ktos rodził w szpitalu w Zwolle?jak oceniacie opieke w tym szpitalu?z góry dziekuje za informacje
 
 
anna99 
Poczatkujacy
anna99

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 5
Skąd: den haag
Wysłany: Śro Mar 12, 2008 6:43 pm   

witam z tego co slyszalam o porodach w szpitalach w holandii nie ma sie czego obawiac opieka jest lepsza niz w polsce ja akurat rodzilam w domu i jestem bardzo zadowolona z opieki jaka mialam przy porodzie i po.polozna byla u mnie caly czas od kad zaczal sie porod bo to ona odbierala dzidziusia wychodzacego na swiat .pozdrawiam udanego rozwiazania. :039:
Ostatnio zmieniony przez anna99 Śro Mar 12, 2008 6:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
roxa
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 14
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 8:23 am   

witam. mysle, ze nie masz czego sie obawiac! ja w Zwolle nie rodzilam, tylko w szpitalu MCH westeinde w Hadze i bylam w 100% zadowolona. A jesli mam byc szczera to uwazam, ze za tak dobra robote jaka ci lekarze przy moim porodzie wykonali, bede im wdzieczna do konca zycia, bo uratowali moje dziecko (mial zawinieta pepowine w okol szyjki 6razy i zaczal umierac w pare minut). zrobili taka akcje, ze reszta porodu zajela jakies 6min, po czym szybko i sprawnie zajeli sie moim dzieckiem na sali reanimacyjnej. po nastepnych 10 min trzymalam juz malego w ramionach i plekalam z radosci. poza tym opieka przed porodem bylam po prostu w szoku! co pare minut jakas pielegniarka przychodzila, pytala jak sie czuje, czy podac cos do picia, czy wygodnie mi sie lezy itp. nawet mojego meza traktowali super, zrobili mu kawke, dali obiad, takich numerow w polsce jeszcze nie widzialam:-) sala na ktorej rodzilam wygladala jak Hilton hotel, czysta, przestronna, do dyspozycji lazienka, toaleta i radio z pilotem przy lozku. bylam na prawde zadowolona. jak juz bol byl totalnie nie do zniesienia, bo mialam porod wywolywany, to podano mi znieczulenie w plecy( ogolnie nie polecam bo nie ma sie kontroli nad porodem i wlasnym cialem) ale poczulam sie blogo bo bolu nie czulam. tak wiec mysle, ze nie masz sie na pewno czego obawiac! ja wychodzac ze szpitala, kupilam kwiaty dla kazdego lekarza i pielegniarki, zeby choc troszke okazac swoja wdziecznosc za to wszystko co dla nas zrobili. powodzenia przyszla mamusiu:-) pozdrawiam
 
 
aga910 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 141
Skąd: Zwolle
Wysłany: Pon Mar 24, 2008 3:57 pm   

Ja w Zwolle nie rodzilam niestety a odwrotnie poronilam tydzien temu a w czwartek mialam operacje. W szpitalu Isala Klinieken spedzilam caly dzien na ginekologii i musze powiedziec ze jestem w szoku jak dobrze bylam traktowana ja i moj partner. Opieka profesjonalna i bardzo cepla. Wszystko wytlumaczyli nam po 5 razy, nakarmili i bez przerwy wspierali dobrym slowem i zainteresowaniem. Polecam ta klinike w 100%. Pozdrawiam i powodzenia przy porodzie. A to adres strony kliniki i adres. www.isala.nl
Isala Klinieken
Sophia Dokter van Heesweg 2
8000 GK Zwolle
tel 038 4245000
 
 
 
SHREK 
Poczatkujacy

Wiek: 63
Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 31
Skąd: Haga(bijna)
Wysłany: Pon Mar 24, 2008 9:26 pm   

To trzeba przyznac,ze opieka tutaj jest swietna.Nie ma czym sie stresowac.Obiadek jak zona rodzila ,ktorym mnie poczestowali jeszcze do dzisiaj wspominam,mniam,mniam.
 
 
vinni Pu 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 55
Wysłany: Śro Mar 26, 2008 3:21 pm   

dzieki wszystkim za odpowiedzi,od 13 dni jestem szczesliwa mamusia,faktycznie opieka i szpital bez zarzutu:)
 
 
malgosia
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 296
Wysłany: Śro Mar 26, 2008 6:14 pm   

gratuluje, za pozno przeczytalam Twojego posta. w ubieglym roku urodzilam corke w szpitalu Zwolle u belgijskiej pani ginekolog Jostens,bylam zachwycona moja pania doktor. Starsza corka urodzila sie w Delfzichtziekenhuis, 30 godzin porodu zakonczone cesarskim. Ciesze sie, ze i Tobie w Zwolle sie podobalo... :039:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group