NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TNT - nie mamy pańskiego płaszcza, i co nam pan zrobi...
Autor Wiadomość
mbn 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 84
  Wysłany: Pon Lis 28, 2011 12:35 pm   TNT - nie mamy pańskiego płaszcza, i co nam pan zrobi...

Wysłałem przesyłkę poleconą do Polski. Nie dotarła, reklamacja trwa od 3 miesięcy i oto co zrobili:
- po 2 miesiącach telefon: mamy ją, odesłać spowrotem? Tak.
- dzisiaj: zgubiła się jednak. Było kupić ubezpieczenie. Nie przysługuje nawet zwrot kosztów samej wysyłki (!) która bądź co bądź nie jest zrealizowana, a kosztowała €10.

Nosz k...wa mać. Takiej jakości obsługi nie spodziewałbym sie nawet w przysłowiowym Pcimiu w Polsce. Wypadałoby chociaz zwrócić koszty wysyłki, jeśli towar nie był ubezpieczony.

Ma ktoś rozeznanie lub doświadczenie, czy mogę się jednak czegoś domagać? Przecież to była jednak przesyłka polecona więc jakieś kryteria powinny być...
 
 
marta75 
Gaduła
marta75

Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 26 Cze 2010
Posty: 159
Skąd: krakow-veenendaal
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 5:28 pm   

Jak polecona to masz napewno potwierdzenie,to jest dowod zawarcia umowy miedzy poczta a toba I na podstawie tego nawet jesli nie masz ubezpieczenia masz prawo do zakwestionowania uslugi
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 5:31 pm   

mbn,
Cytat:
Ma ktoś rozeznanie lub doświadczenie, czy mogę się jednak czegoś domagać? Przecież to była jednak przesyłka polecona więc jakieś kryteria powinny być..


http://forum.niedziela.nl...5c9c3eb6f91fba6
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group