NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jednorazowa pomoc finansowa w trudnej sytuacji
Autor Wiadomość
Pixa83 
Poczatkujacy


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2009
Posty: 29
Skąd: Vlissingen
Wysłany: Czw Gru 08, 2011 2:11 pm   jednorazowa pomoc finansowa w trudnej sytuacji

Witam mam pytanko, jesteśmy z mężem w trudnej sytuacji finansowej, mamy dwoje malych dzieci. Do tej pory mąż nieprzerwanie pracował w jeden firmie. Firma zbankrutowała, i maz jest na ww-uitkering. Ten zas dobiega konca i jesteśmy praktycznie bez grosza. Pracy szukal juz w obrębie 100 km i wszędzie obiecują od polowy stycznia. Nie wiem co robic nie mam na podstawowe rzeczy, na mleko na jedzenie, nie wspomnę juz o karcie do telefonu zeby móc dalej szukać pracy. Czy istnieje jakas pomoc jednorazowa? Nie chcemy korzystać z socjalu bo mąż ma kontrakt podpisać 20.12 ale co do tej pory ? Zbliżają sie święta :(
_________________
"A teraz my jesteśmy tymi przed którymi ostrzegali nas nasi rodzice "
 
 
misia0101 
Super gaduła


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 368
Skąd: Bikinibroek
Wysłany: Czw Gru 08, 2011 2:45 pm   

Pixa83 napisał/a:
Nie chcemy korzystać z socjalu bo mąż ma kontrakt podpisać 20.12 ale co do tej pory


a co jak nie podpisze? bijstanduitkerig = to wasze rozwiazanie. Moze ktos wam pozyczy pieniadze (jakis rodak, bo na bank bym nie liczyla). Ale co to za zycie zapozyczac sie u ludzi? jak trafisz na dobrych ludzi to ok, a jak pozyczy ci jakis typ z pod ciemnej gwiazdy to juz gorzej.

Jest gmina, jest specjalny zasilek na wasza sytuacje (socjal)= problem (tymczasowo) rozwiazny!

pzdr :039:
_________________
Ik Ben Er Klaar Voor.... trochę żółtego koloru na tym wiecznie szarym forum.
 
 
Pixa83 
Poczatkujacy


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2009
Posty: 29
Skąd: Vlissingen
Wysłany: Czw Gru 08, 2011 3:15 pm   

Tylko ten socjal ? A cos jednorazowego? Wiem ze na to zbyt dlugo bedę czekac a ja potrzebuje jakiegos grosza juz :( A kontrakt bedzie podpisany, bo mamy go w ręce, ale start pracy 20 :(
_________________
"A teraz my jesteśmy tymi przed którymi ostrzegali nas nasi rodzice "
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Czw Gru 08, 2011 3:47 pm   

Pożycz od rodziny lub posprzedawaj zbędne przemioty z domu na marktplaats (idą święta, więc większa szansa na sukces).
_________________
Dumny Polak
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group