NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pożyczka w ING nl
Autor Wiadomość
Digger 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 8
  Wysłany: Śro Maj 18, 2011 7:14 pm   Pożyczka w ING nl

Mam pytanie. Bo wynajmuje nowe mieszkanie i potrzebuję pieniędzy na umeblowanie.
Więc pomyślałem, że wezmę pożyczkę w banku. Mam 2 konta w ING(prywatne i firmowe-prowadzę działalność jednoosobową[ZZP]).
Moje dochody osiągają ok 2tys euro bruttno miesięcznie.
Ale nie wiem czy uzyskam takową pożyczkę. Mowa tu o kwocie 4tys euro.
Wie ktoś może coś na ten temat?? Czy są jakieś wymogi, które muszę spełnić, by takową pożyczkę dostać?
Proszę o dokładną wiadomość.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam Digger :039:

P.S.
Jeśli takowy temat już był, to przepraszam za dublowanie tematu.
Ostatnio zmieniony przez Digger Śro Maj 18, 2011 7:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Maj 18, 2011 7:31 pm   

Digger,

Cytat:
Proszę o dokładną wiadomość.
taka otrzymasz tylko w Banku :039:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Digger 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 8
Wysłany: Śro Maj 18, 2011 8:35 pm   

To powiem inaczej;p
Do banku mam ok 20km.
Pracuję dość długo(od 8.00 do ok 19.00) więc nie mam zbytnio czasu. Mogę się zwolnić troszkę szybciej z pracy, ale nie chcę jechać na próżno.
Dlatego chciałbym uzyskać jakieś informacje. Mozę ktoś brał już pożyczkę w banku ING i wie co jest wymagane.
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Śro Maj 18, 2011 8:41 pm   

Digger napisał/a:
(...)Pracuję dość długo(od 8.00 do ok 19.00) więc nie mam zbytnio czasu. (...)
zawsze jest jeden dzien w tygodniu, w ktorym bank jest dluzej otwarty. dowiedz sie kiedy to jest w twoim przypadku i sie wtedy wybierz :)
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Śro Maj 18, 2011 8:48 pm   

Witam,

Ja napisze tak :

Konto w ING mam od 2007 roku (tzn wcześniej był POST a potem fuzja i jest ING obecnie )

Pewnego dnia dostałem list czy nie chce debetu - na razie nie chciałem ale wkońcu sie zdecydowałem i przyznali mi 500 euro a chciałem 1000 e ale moje wpływy z tamtego okresu były stosunkowo małe bo jakieś 700-900 euro na miecha ...

Więc moim zdaniem jak posiadasz konto minimum rok czasu , masz regularne wpływy i nie masz 0 na koncie obecnie to pożyczkę powinieneś otrzymać bez problemu - takie moje prywatne zdanie ...

Inna sprawa jakbyś chciał 10-20 tys euro ale 4 tyś euro to nie majątek w końcu ... :083:


Powodzenia życzę
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Digger 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 8
Wysłany: Śro Maj 18, 2011 9:12 pm   

zaq napisał/a:
Digger napisał/a:
(...)Pracuję dość długo(od 8.00 do ok 19.00) więc nie mam zbytnio czasu. (...)
zawsze jest jeden dzien w tygodniu, w ktorym bank jest dluzej otwarty. dowiedz sie kiedy to jest w twoim przypadku i sie wtedy wybierz :)


W niedziele banki nie są otwarte.
Nie chcę po prostu stracić czasu na daremno... O to głównie chodzi
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Maj 18, 2011 9:21 pm   

Digger,

przeciez chcesz pozyczke
to tak czy siak, bedziesz musial znalezc czas na zalatwienie formalnosci w Banku
i wierz mi i tak nie zalatwisz tego za jednym razem , od reki kasy ci nie wyplaca
najpierw musza sprawdzic twoje mozliwosci finansowe etc
zerknij moze , te tematy choc troche pomoga


http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?t=19801

http://www.niedziela.nl/f...pic.php?t=77152
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Śro Maj 18, 2011 10:58 pm   

wystarczy tez przez internet zlozyc zapytanie o kredyt czy debet , najpozniej do 5 dni roboczych dostaniesz odpowiedz. jesli bedzie pozytwywna otrzmasz wiadomosc tez na maila jakie kolejne dokumenty beda ci potrzebne.
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
Manifestus 
Poczatkujacy


Wiek: 36
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 10
Skąd: Hamont (BE)
Wysłany: Pią Lip 22, 2011 11:11 pm   

Pytanie z innej strony.
Od ponad roku mam konto w ING, wpływy nieprzerwanie po ok 1300 - 1400e miesięcznie, kontrakt na ponad rok, problemw tym, że jestem zameldowany w Belgii (miasteczko graniczne), czy to stanowi problem we wzięciu małego kredytu na rok?
_________________
:)
 
 
 
gonzo19865
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 7:46 pm   

czy ktos wie jak wyglada procedura udzielenia pozyczki w ing?prosze o odp.wyslalem juz podpisany kontrakt ktory dostalem na maila
 
 
darud 
Poczatkujacy

Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 9
Skąd: Tilburg
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 11:10 pm   

Ja wiem jak wyglada procedura pozyczki w ING NL. Pojdziesz , pani ladnie pogada, wszystko wyglada wporzadku, a 5 minut po wyjsciu z banku otrzymasz sms-a ze ci nie udziela pozyczki. Taki to jest syf w ING :) .
Z wlasnego doswiadczenia wiem ze to jest bank tylko do wyplat i trzymania u nich kasy, a jak chcesz cos od nich to zapomnij.
Sam przed ponad 3 laty staralem sie u nich o debet 1000E :) , czekalem ponad 5 tyg, az sie wkurzylem, powiedzialem im co mysle i przenioslem swoje konto do ABN AMRO , po kilku dniach otrzymalem z ING debet n magiczna kwote 1000E to im powiedzialem ze se moga go wsadzic w d..e i juz mam inne konto, a wszystkie platnosci moje przejmie ABN AMRO. Wmiedzy czasie dowiedzialem sie jakie warunki musze spelnic aby uzyskac debet u nich, meldunek, sticker w paszporcie i 3 miesiace wplywów na konto potwierdzonych solarisami. Pracowalem przes SBA EURO wtedy, bez kontraktu jakiegos poważnego.
Po 3 miesiacach zglosilem sie ponownie do banku z wszystkimi dokumentami i po kilku dniach stalem sie szczesliwym posiadaczem debetu na 9000E :) . Pozniej jeszcze dobralem z partnerką flexible kredit na 5500E, pozniej juz sam zamienilem to na 11500E flexible kredit na doss kozystnym oprocentowaniu 8,5%. Teraz zamknąłem bo staram sie o hipoteke z ABN AMRO i w sumie juz dostalem, wiec zaproponowali mi do hipoteki kredyt tzw hipotek flexible kredit czy jakos tak na kwote do 21000E na remont domu i oprocentowanie 6,7%.
Wiec nie wiem dlaczego ktos narzeka na ABN AMRO. Pamietajcie ze idac do banku konsultant musi was ocenic i wasza wiarygodnosc finansowa oraz pewnie jak sie prezentujecie i jak rozmawiacie. W jednym banku dostaniecie a w drugim nie. Z tym ze w ING napewno nie :) . Ostatnio bylem ze znajomym w ING i poczatkowa historia przedstawia jego, ledwo wyszedl z banku juz mial sms-a ze nie dostanie. A zarobki mial na przyzwoitym poziomie i konto ponad rok.
PS. Kredyt latwo sie wydaje, ale duzo gorzej splacic :) ( to tak dla lekkoduchów )
Z bankami jest jak z kobietami " Jednemu dadzą, a drugiemu nie :) ".
_________________
Kto pyta nie błądzi :)
Ostatnio zmieniony przez darud Nie Wrz 30, 2012 11:40 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group