NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
otwary rynek i co dalej?
Autor Wiadomość
janosik 
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 759
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 7:01 pm   

Cytat:
Zawsze staram sie pisac ludziom zeby nie placili np za to ze ktos im zalatwi prace na zachodzie.Jesli jest to agencja .to jest nielegalne a ludzie placa i pozniej czytam komantarze na forach gdzie wylewaja swoje zale albo uzywaja mocnych slow - ze ktos ich oszukal i co ja teraz zrobie.

Lukaszu nikomu sie nie placi za posrednictwo, nie tylko agencjom!Zwroc uwage, iz dzieki tym osobom, ktore na forach wylewaja swoje zale albo uzywaja mocnych slow, inni moga wiedziec jakie praktyki stosuja agencje (posrednicy).Lepiej mowic i pisac o tym niz udawac, ze takie rzeczy nie istnieja.Myslisz, ze skad wiem tak wiele na temat danych pracodawcow i agencji?Wlasnie dzieki takim ludziom, naszym rodakom, ktorzy pisza na forach jak rowniez sa tu w Holandii, na miejscu.To wlasnie dzieki Wam moge pokazac to co sie dzieje w Holandii.
Pozdrawiam.
_________________
IT IS BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING - GEN.PATTON

www.polstore.nl - strona poświęcona wspaniałej rasie jaką jest Długowłosy Owczarek Niemiecki
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 7:11 pm   

dolaczam sie do lukasza i janosika. nie powinno sie placic ale jak wiemy wielu w tym i nasi rodacy korzystajac i bazujac na ludzkiej czasem naiwnosci, czasem determinacji a czasem glupoty placa. i jesli choc dostaja cos w zamian to lzy mniejsze i strata tez ale ilu juz zostalo nabitych w butelke??? ailu jeszcze bedzie? nie rozumiem tego ! dlaczego nie mozemy pomagac bezinteresownie-?? nie wrzucam tu wszystkich do jednego worka bo przeciez wielu pomaga ot tak sobie ale ... ile razy spotkalam sie z opinia ze ludzie placili za zalatwienie pracy, albo co gorsza zaplacili a pracy nie bylo. i wiecie co najbardziej boli ze to Polak Polaka nabija w butelke. nie wiem jak wy ale np. nie spotkalam sie z takim procederem wsrod Turkow czy Marokanczykow. czy tylko my jestesmy az tak podli?mysle ze nikt nie obrazi sie na mnie za ta wypowiedz ale tak poprostu mysle , a moze sie myle.......?
 
 
marcin_zet 
Super gaduła

Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 304
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 12:30 am   oszukuja

ludzie wierza idaja sie oszukac :lol:
 
 
janosik 
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 759
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 8:05 am   

Cytat:
nie wiem jak wy ale np. nie spotkalam sie z takim procederem wsrod Turkow czy Marokanczykow.

Turki i Marokanczyki tez "wywalaja" ludzi na rozne sposoby.
Cytat:
czy tylko my jestesmy az tak podli?

Niestety nie.Po prostu to jest wyscig szczurow.W tym swiecie nie liczy sie nic poza moneta.Przykre.Najsmieszniejsze jest to, ze taki lotr przez 6 dni w tygodniu "zeruje" na ludziach a siodmego dnia idzie do kosciola i udaje swietego.
_________________
IT IS BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING - GEN.PATTON

www.polstore.nl - strona poświęcona wspaniałej rasie jaką jest Długowłosy Owczarek Niemiecki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group