NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tylu oszustow w kazdym biurze tyle pijawek i zlodzieji
Autor Wiadomość
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 5:51 pm   

Nie cytujcie cudzych postow tak czesto i bezmyslnie j.w.
Nie wszyscy maja komp. czy inter.Sama dawalam ogloszenia na czyjas prosbe ,a poza tym jak ktos pisal cos pół roku temu ,to juz sytuacja mogla sie zmienic ,a Wy przytaczacie co ktos kiedys napisał ! :021: A do boczusia mam tyle :masz nowy pomysł na zycie ,moze takie biuro odzyskiwania pieniedzy mialoby sens ?,tylko czy nie poszloby to w złym kierunku ?
 
 
 
lena930 
Super gaduła
lena930

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 261
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 5:56 pm   

Suska to masz kupe szczescia bo mnie tez nie oszukano tu w nl jesli chodzi o prace :038: i mam nadzieje ze tak zostanie bo tylko raz pracowalam dla oszustow i tylko jeden dzien , kiedy zoorientowalam sie o co w tym wszystkim chodzi to poprostu sie zmylam :026: jednak to nie znaczy ze nie ma ludzi oszukanych i wcale nie musza byc naiwni tylko tak jak ja dowiadywali sie troche pozniej o zamiarach naszych dobroczynnych rodakach :119:ale kij ma dwa konce i sa tacy ktorzy zatrudniaja uczciwie bez niecnych zamiarow a pracownicy maja swoje pojecie o pracy :037: i wiecznie im zle i malo i tu wlasnie z toba sie zgadzam :038:
Ostatnio zmieniony przez lena930 Pon Lis 16, 2009 5:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
boczus 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączyła: 05 Cze 2009
Posty: 30
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 6:08 pm   

Suska jak milo widziec w koncu piszesz jak czlowiek masz racje .(ja tez nigdy nie bylem oszukany) a o oszustwach slyszalem setkach i to mnie gryzie ja mam dobrze nawet bardzo ale w tym sens zeby nawet kogos z najdrobniejsza niewiedza nie ignorowac ja z tego tematu ktory rozpoczalem nie mam kozysci bo nawet ten moj temat zacytowany nie byl pisany przezemnie i w mojej obecnosci) ale znajomemu chcialem pomoc bo nawet konta niewiedzial jak na niedzieli zalozyc (zadzwonil podalem moje haslo) i napisal co chcial .............................ale coz ze zwyklego tematu powstaja dziwne.

[ Dodano: Pon Lis 16, 2009 6:10 pm ]
........Suska jak milo widziec w koncu piszesz jak czlowiek masz racje .(ja tez nigdy nie bylem oszukany) a o oszustwach slyszalem setkach i to mnie gryzie ja mam dobrze nawet bardzo ale w tym sens zeby nawet kogos z najdrobniejsza niewiedza nie ignorowac ja z tego tematu ktory rozpoczalem nie mam kozysci bo nawet ten moj temat zacytowany nie byl pisany przezemnie i w mojej obecnosci) ale znajomemu chcialem pomoc bo nawet konta niewiedzial jak na niedzieli zalozyc (zadzwonil podalem moje haslo) i napisal co chcial .............................ale coz ze zwyklego tematu powstaja dziwne.

[ Dodano: Pon Lis 16, 2009 6:14 pm ]
Biuro windykacyjne dla nieuczciwych biur pracy :032: :032: :032: :032: :032: :032: :032: :032: :032: to ja :032: :032: :032: :032: :032: :032: :032: :032: :032: :032: :032: :032:

[ Dodano: Pon Lis 16, 2009 6:15 pm ]
Konczmy temat pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 6:57 pm   

Nie mam nic przeciwko ludziom ktorzy chca pomagac, by pomagac innym
samemu trzeba miec troche taktu wyczucia, inteligencji... i wiedzy
no i najwazniejsze nie platac sie w ''zeznaniach'' jak to robisz

zauwazaylam ze:
jak cos nie po ''twojemu'' to utwierdzasz nas w przekonaniu , ze post na forum kolega pisal, nie Ty ....

(to kolega musial na forum zadac pytanie uzywajac boczusiowego nicka?
tak jakby nie prosciej bylo udzielic koledze odpowiedzi ustnej )

czyz to nie twoje slowa
boczus
Cytat:
i jak tylko moglem pomagalem doradzalem


niech ktos osmieli sie stwierdzic cos innego to to polglowkiem jest, niskointeligentnym wedlug ciebie

widze ze mniemanie o sobie to masz wysokie,niestety gorzej z ''wykonaniem ''
ktos tu poradzil bys biuro wlasne otworzyl
mniemam ze jest to praca dla osob o tak wysokiej inteligencji ....wiec nie zwlekaj szkoda by sie marnowala ....


pozdrawiam i bez urazy, ale czytajac twoje posty widze ze sam sobie zaprzeczasz...
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Lis 20, 2009 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
boczus 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączyła: 05 Cze 2009
Posty: 30
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 7:09 pm   

"i jak tylko moglem pomagalem doradzalem" ludziom w pracy ktorzy pracowali w agencji co moglem pomoglem co wiedzialem powiedzialem wszystkiego nie wiem. GOHNA -na tym zdjeciu sama widzisz juz od mlodych lat wiadomo bylo ze masz ROGI...............................................nie martw sie da sie spilowac.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group