NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
telfort. mam do zaplaty 4400 euro !
Autor Wiadomość
kolezanka555 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 70
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 11:33 pm   

Dodam tylko, ze szukałam opinii dla pozostałych operatorów telefonii komórkowej i internetu.
T-Mobile, Telfort, Hi <oraz już rzadziej KPN i Vodafone> ma podobne przypadki, ściągają klientom po kilka stówek miesięcznie, potem dodzwonić się klienci nie mogą do infolinii, zgłaszają sprawę na policji, nie są to może takie wielkie kwoty jak ma tu kolega, ale jednak dla zwykłego holendra który ma płacić 30 euro i buli 800 to już jest różnica!!

Ja mam HetNet, który został przejęty przez Kpn, nigdy nie używam bezprzewodowego ze względów bezpieczeństwa i pokusy innych do łamania moich zabezpieczeń! Dostaje 10 fakturę której kwota jest ściąganą po 2 dniach z konta.
Właściwie dziś czytałam o tych opiniach holenderskich klientów, i byłam mocno zdziwiona jakie oni stasuja praktyki. Więc wcale się nie dziwie że Tobie próbują wyrwać kasę.
Ja bym zgłosiła to na policję, oraz wybrała z konta kase..żeby już nie szarpali.
Nic nie odblokowuj, żeby ci pobierali. Napisz do nich na jakiej podstawie ściągnąć chcą taką kwotę. Właściwie kwotę bardzo nieosiągalną w krótkim terminie.
Radze też idź wykup sobie obsługę prawna w razie kłopotów.
A z tymi pismami nie zwlekaj bo im dłużej czekasz tymlepiej dla nich, a na poczcie wysyłaj listy poleconym, bo też jest taka możliwość.
:032:
 
 
Iras 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 65
Skąd: Limburgia
  Wysłany: Śro Lut 17, 2010 8:38 pm   

koleżanka555 :119:
Coccolinco :119:
pro_myk05 :119:
Ludzie,ta sprawa działa się 1,5 roku temu :039:
Czytajcie uważnie
_________________
Pozdrawiam!
Jeśli czegoś nie ma w necie - znaczy nie istnieje!
 
 
pro_myk05 
Poczatkujacy

Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 20
Wysłany: Śro Lut 17, 2010 11:30 pm   

Iras napisał/a:
koleżanka555 :119:
Coccolinco :119:
pro_myk05 :119:
Ludzie,ta sprawa działa się 1,5 roku temu :039:
Czytajcie uważnie


Masz rację :021: Choć.... może przytrafić się ponownie i jutro. Od nadmiaru informacji (słusznych) głowa nie boli.
 
 
dorota-ol 
Gaduła
dorota-ol

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Lip 2009
Posty: 123
Skąd: Den Haag
Wysłany: Śro Lut 17, 2010 11:57 pm   

najlepiej sobie zaznaczyć wybór ręczny sieci a nie automatyczny w menu, czy to telefon czy internet (wifi)
 
 
kolezanka555 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 70
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 3:15 pm   

dorota-ol..ale przeciez siec jest wyswietlana na wyswietlaczu..i druga sprawa tu nie chodzilo o telefon tylko o komputer..i neta jakiego zlapal..
1,5 roku temu..ale przeczytalam niedawno i dopisalam co wiem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group