NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Firma PE People z siedziba ’s-Hertogenbosch ?
Autor Wiadomość
sosul 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: Nysa
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 8:43 pm   

Witam, mogę prosić o adres UWV ? ponieważ jestem już w polsce pieniążki dostałem ale niestety papiery potwierdzające zostały wysłane do NL i zaginęły :/ a jak rozumiem na podstawie ich będę musiał się rozliczyć bo jarografu nie dostaniemy :( ? Pozdrawiam
 
 
 
methel 
Poczatkujacy
methel

Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 10
Wysłany: Śro Lis 25, 2009 8:16 pm   

ja papierow tez jeszcze nie dostalem ......
_________________
methel
 
 
andrzejr84 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 05 Lip 2009
Posty: 57
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Śro Lis 25, 2009 9:40 pm   

Sporo osób nie ma dokumentów z UWV (ja również), ale jakiś czas temu, kiedy firma upadła, wysłali nam informacje, że przy rozliczeniach z belastingiem mamy okazywać się ostatnim salarisem, więc TEORETYCZNIE papiery z UWV nie przydadzą się do niczego.
_________________
Przypływ mądrości mierzy się upływem żółci
 
 
katrin 
Poczatkujacy

Dołączyła: 04 Kwi 2009
Posty: 12
Wysłany: Śro Gru 09, 2009 12:59 pm   witam

tak czytalam to wszystko co każdy pisal i juz nie wiem. Czy u Was wyglądalo to tak że najpierw UWV wyslało papiery do wypelnienia o tym jaki rodzaj pracy wykonywaliście i informację jak sa naliczane?? ja otrzymalam te paiery nie odeslalam ich bo nie bylo koperty zwrotnej bylam na pierwszym spotkaniu w UWV ale facet o tym nic nie wiedzial teraz czekam na spotkanie z lekarzem. Pieniądze zaczełam otrzymywać bardzo szybko jednak nie zostaly one mi wiliczone z moich solarisów tylko albo z chorobowego albo otrzymuje najnizszą kwote 184... na tydzień. Koleżanka mi mówila ze od niej domagali sie ostatnich solarisów musiala im odeslać . Czy Wy mieliście podobną sytuację czy mozę ktoś z WAs wie czy ja mam poprostu czekać na następne papiery cos takiego o czym Wy piszecie że pozniej dostaliście jakieś tabele z wyliczonymi pieniędzmi jakie mają Wam jeszcze zwrócić??


Pozdrawiam serdecznie
 
 
ermeo 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 4
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 7:11 pm   

Dzwoniłem do kuratora i potwierdził ze nie wystawiają żadnych świadectw pracy ani dokumentów do rozliczenia podatku. DO podatku użyć kwitów z wypłaty.
Mówił też, że w Amsterdamie znajduje się firma która pomaga byłem PE odzyskać pieniądze.
Wie może ktoś co to za firma?

Do UVW dzwoniłem i kazali mi wysłać pismo z numerem SOFI i danymi i jak bedą mogli coś załatwić to odeślą informacją zwrotną.
 
 
Izabela123 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 20 Cze 2008
Posty: 68
Skąd: Nieuwegein
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 12:03 pm   

a ja mam problem z rozliczeniem podatkowym, bo paski wypłaty są po polsku i mój księgowy (holender) nie potrafi ich rozczytać.Przyznam się ze ja tez.Może ktoś już to przerobił i wie które pozycje to :1-loon voor de loonheffing 2- loon heffing 3- arbeids korting 4- loon zorgverzekering 5 ingehouden premie zorgverzekering.
Z góry dzięki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group