NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Napiszcie czy się opłaca
Autor Wiadomość
RYBUSIA 
Poczatkujacy


Wiek: 37
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 10
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 2:06 pm   

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi dziecko ma niecałe 3 latka ... mąż w polsce zarabia o wiele mniej a jak tu nie pracuje tam planuje prace ale bez języka może być ciężko. Napewno dojade do męża po pewnym czasie warto dodać że mąż już rok siedział w holandii i dojezdzał ale to było kilka lat temu i to były tylko delegacje z firmy w polsce

Pozdrawiam
_________________
RYBUSIA
 
 
 
mimi1982 
Nieśmiały użytkownik
Razi mnie fałsz

Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 83
Skąd: Haarlem
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 2:24 pm   

Jak najbardziej się opłaca,tym bardziej,że piszesz,że w Polsce zarabiał o wiele mniej.
Najwyżej potem dojedziecie do niego.
Pozdrawiam!
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 8:58 pm   

Witam,

Nie chcę tutaj nikogo atakować ani nic ale :
"zarobek powyżej 2000 euro netto + gratis mieszkanie bez znajomości języka " to troszkę mało prawdopodobne jak dla mnie ale oczywiście mogę sie mylić ...

Ale jak naprawdę tyle będzie zarabiał to myślę ze dacie rade normalnie życ i coś odłożyć ...
Proponuje tak jak Inni aby na razie mąż sam pojechał na jakiś czas a potem Wy dojedziecie ...

Życzę powodzenia :039:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 3:38 am   

Nie wczytaliście się w to co koleżanka pisała... Mieszkanie będzie gratis dopóki mąż będzie w Holandii sam i mieszkał na chacie którą szef daje, potem gdy dojedzie jego rodzina muszą już coś wynająć więc automatycznie mają zarobki pomniejszone o minimum 600 euro (jak będą mieli szczęście znaleźć za tyle mieszkanie, radzę jednak liczyć na około 800 euro) plus opłaty za nie. O pieniądzach na wyżywienie nie piszę bo to oczywistość i już na forum było.
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
RYBUSIA 
Poczatkujacy


Wiek: 37
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 10
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 1:06 pm   

Beny.rac pisałam że ja nie znam języka i ciężko bedzie mi znaleść jakąś prace a mąż zna bardzo dobrze angielski :-)
Ostatnio zmieniony przez RYBUSIA Sob Lis 13, 2010 1:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 2:28 pm   

Rybusia a to całkiem inna sprawa jak zna angielski ... :033:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
RYBUSIA 
Poczatkujacy


Wiek: 37
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 10
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 3:19 pm   

dzieki za odpowiedzi mają dzwonić w pn to zobeczymy co jeszcze tam ustalą pozdrawiam :-)
_________________
RYBUSIA
 
 
 
.:Paco:. 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 583
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 10:14 pm   

mamqa napisał/a:
Nie wczytaliście się w to co koleżanka pisała... Mieszkanie będzie gratis dopóki mąż będzie w Holandii sam i mieszkał na chacie którą szef daje, potem gdy dojedzie jego rodzina muszą już coś wynająć więc automatycznie mają zarobki pomniejszone o minimum 600 euro (jak będą mieli szczęście znaleźć za tyle mieszkanie, radzę jednak liczyć na około 800 euro) plus opłaty za nie. O pieniądzach na wyżywienie nie piszę bo to oczywistość i już na forum było.


Wcale Rybusia nigdzie tego nie napisala...ze bedzie sie trzeba wyprowadzic albo,ze szef wprowadzi jakies ograniczenia. Kwestia byla pensji. Jesli zna angielski i bedzie rozmawial z pn to ja bym jak najbardziej poruszyl ten temat - jako punkt uzgodnien - tutaj w NL jest sporo normalnych ludzi i rozuemija,ze pracownik to tez czlowiek. Zapytac nie zaszkodzi...najwyzej powie nie. To pomieszka a pozniej jak rodzina przyjedzie sie cos zmieni...jak mowilem sa dodatki na mieszkanie..nie wiem gdzie byscie mieli mieszkac ale mozna sie zapisac na mieszkanie socjalne - niegdzie jest w ciagu kilku miesiecy a w innych miejscach czeka sie 2 lata. Ale jak maz bedzie tutaj pierwszy to juz dobry start bedzie mogl zalatwiac - tylko neich sobie wezmie zaswiadczenia,ze zonaty, dziecko itd - oczywiscie z tlumaczeniami!

p.s. Rybusia, nie znasz...nauczysz sie wiele osob tak mialo przed Toba i bedzie mialo po Tobie glowa do gory!

Powodzenia!
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 10:21 pm   

.:Paco:. napisał/a:
Wcale Rybusia nigdzie tego nie napisala...ze bedzie sie trzeba wyprowadzic albo,ze szef wprowadzi jakies ograniczenia.


RYBUSIA napisał/a:
No ale to jest netto 2100 mieszkanie narazie oni opłaca puki mąż bedzie sam tam a potem musimy cos wynająć jak już z dzieckiem dojade


http://www.niedziela.nl/f...p=213184#213184

Być może Ty inaczej rozumiesz ten post, ja zrozumiałam go właśnie tak. Aczkolwiek nie będziemy się kłócić o to bo nie po to tutaj dajemy rady koleżance, prawda?
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
MacGrey 
Gaduła


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 140
Skąd: Rijswijk
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 10:37 pm   

RYBUSIA napisał/a:
No ale to jest netto 2100 mieszkanie narazie oni opłaca puki mąż bedzie sam tam a potem musimy cos wynająć


..ale poki co on oplaca czy oni oplacaja...z tego niejasno wynika ...
 
 
RYBUSIA 
Poczatkujacy


Wiek: 37
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 10
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 7:43 pm   

KOchanie jak tylko zadzownią do męża to ja wam zaraz napisze co i jak narazie sama nie jestem pewna :-)

[ Dodano: Sro Lis 24, 2010 2:30 pm ]
Witam jak narazie wiem że na 100% dają 2100 Euro na rękę i wszystko opłacają razem ze stancją wyjazd ok 1 grudnia :-) pozdrawiam jak coś jeszcze bede wiedzieć to napisze :043:
_________________
RYBUSIA
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group