NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory do parlamentu europejskiego 2014
Autor Wiadomość
emkaesiak1946
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 17
Wysłany: Śro Mar 05, 2014 9:16 am   

Ruch Narodowy jeszcze nie zaczął kampanii, a póki co na bieżąco ustosunkowuje się to bieżących wydarzeń ( np. pikiety, manifestacje w sprawie kary śmierci itd.). Myślę, że spokojnie doczekasz się na program. Warto jednak pamiętać, że RN to NIE JEST partia polityczna, to oddolna inicjatywa społeczeństwa.
Polska dla Polaków, posłużę się cytatem:
Polska dla Polaków - kolejne piękne hasło, które również wymaga zastanowienia się, refleksji. Na pozór oznacza szowinizm, a stąd już tylko krok do nazizmu. W ten sposób myśli przeciętny Kowalski dzięki mediom. Tymczasem hasło to jest tym samym, czym "Francja dla Francuzów", czy "Holandia dla Holendrów" - stwierdzeniem prostego, oczywistego faktu - wniosku, który sam się nasuwa. To stwierdzenie, że gospodarzami w Polsce powinni być Polacy, że najważniejszy powinien być interes narodowy, a nie prywatny czy innych państw. Na przestrzeni wieków realizowany był każdy interes tylko nie Polski. Dlatego sytuacja naszej polityki była zawsze zła. Hasło " Polska dla Polaków" przypomina tylko o tym. Tym stwierdzeniem po prostu upominamy się o swoje prawa, które z tytułu urodzenia są oczywiste.

Po tym co piszesz o kibolach, wnioskuję, że nic o nich nie wiesz, poza tym czym karmią ludzi mass media. Nikt nigdy nie powiedział, że kibole są czyści jak łza, ale dla mediów są idealnym tematem zastępczym. Kłamanie i wyolbrzymianie - efektem tego jest właśnie takie spojrzenie Polskiego społeczeństwa. Wystarczy włączyć myślenie.
Tak, trzeba w końcu dokończyć dekomunizację, bo ten smród się cały czas za nami ciągnie, dochodzi nawet do tego, że pewne osoby chcą Jaruzelskiemu robić huczne urodziny w sejmie, a inne zapraszają zbrodniarza Baumana na uczelnie, a gdzie w tym czasie idą prawdziwi bohaterowie? Kombatanci AK, NSZ i innych organizacji? Na mecze, na manifestację ramię w ramię z tymi zdegenerowanymi kibolami... Ironia losu...
Więc miejsce zbrodniarzy jest na salonach a bohaterów...?
Cytat:
Rozumiem, ale problem w tym, że RN jest o wiele mniej wiarygodny niż partie, które wymieniłem. RN ma tylko hasła, ale już brak KONKRETÓW na temat finansów, jakie podatki, co z bezrobociem. Jakimi ludźmi dysponuje RN, kto by był ministrem?
No wybacz, ale głosowanie w ciemno na ludzi w dużej mierze ze stadionów, gdzie na pierwszym miejscu są hasła jest jeszcze gorsze niż na partie, które rządzą jak rządzą, ale mają jakieś fundamenty.

Myślę, że na te pytania poznamy odpowiedź niebawem, aczkolwiek do wyborów w Naszym kraju jest jeszcze trochę czasu.

Cytat:
...albo Przemysław Holocher, działacz Ruchu Narodowego
W związku z:
- hasającymi po Ukrainie bandami pogrobowców UPA
- Zmanipulowanym przekazem medialny, który niesamowicie kontrastuje się z przekazem np. z Marszu Niepodległości
- Euroentuzjazmem protestujących
- anarchizmem protestujących
Zdecydowanie potępiam zamieszki na Ukrainie i solidaryzuje się z tamtejszą władzą.
(źródło: 24 stycznia 2014, Facebook.com)
czyli Janukowyczem.Pozostawiam bez komentarza.


Można się zgadzać, lub nie. Osobiście mam mieszane uczucia co do sytuacji na Ukrainie. Nie jest tajemnicą, że Majdanowcy czczą Bandere, domagają się od Polski Przemyśla, o nastawieniu antypolskim nie wspomnę. Boli to, że w miejsce pomników Lenina stawiają pomniki Bandery... A to jak media ogłupiły Polaków relacjonując wydarzenia z Kijowa? Heh... W centrum Łodzi POLACY krzyczą banderowskie hasła... To tak jakby żydzi w Izraelu krzyczeli "Heil Hitler".
_________________
Robię to co kocham, choć chcą mnie za to karać, nie zrezygnuję z tego bo w tym jest moja WIARA!
MKS Zagłębie Lubin
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Śro Mar 05, 2014 1:26 pm   

emkaesiak1946 napisał/a:
Ruch Narodowy jeszcze nie zaczął kampanii, a póki co na bieżąco ustosunkowuje się to bieżących wydarzeń ( np. pikiety, manifestacje w sprawie kary śmierci itd.). Myślę, że spokojnie doczekasz się na program. Warto jednak pamiętać, że RN to NIE JEST partia polityczna, to oddolna inicjatywa społeczeństwa.

Droga koleżanko, twierdzisz, że RN nie zaczął kampanii, ale jednak namawiasz na oddanie głosu. Program ma też być udostępniony w jakimś tam nieokreślonym czasie jak mówisz.
W takim razie na co potencjalny wyborca ma głosować? Na hasła? Próbujesz przekonać go teraz, w tej chwili, a nie popierając tego niczym prócz ideami, które przyświecają każdej organizacji.

Możesz mówić, że RN to tuch "oddolny", ale władza to polityka - zawsze nią była, jest i będzie. Stąd organizacja chcąca władzy jest de facto po minimum polityczna.



Cytat:
Polska dla Polaków, posłużę się cytatem:
Polska dla Polaków - kolejne piękne hasło, które również wymaga zastanowienia się, refleksji. Na pozór oznacza szowinizm, a stąd już tylko krok do nazizmu. W ten sposób myśli przeciętny Kowalski dzięki mediom. Tymczasem hasło to jest tym samym, czym "Francja dla Francuzów", czy "Holandia dla Holendrów" - stwierdzeniem prostego, oczywistego faktu - wniosku, który sam się nasuwa. To stwierdzenie, że gospodarzami w Polsce powinni być Polacy, że najważniejszy powinien być interes narodowy, a nie prywatny czy innych państw. Na przestrzeni wieków realizowany był każdy interes tylko nie Polski. Dlatego sytuacja naszej polityki była zawsze zła. Hasło " Polska dla Polaków" przypomina tylko o tym. Tym stwierdzeniem po prostu upominamy się o swoje prawa, które z tytułu urodzenia są oczywiste.


Nie zamierzam się spierać o te hasło, w moim odczuciu jest złe i wbrew temu co jego użytkownicy chcą wmawiać, Hitler poprzez swoje działania też chciał Niemiec dla Niemców.

Cytat:
Po tym co piszesz o kibolach, wnioskuję, że nic o nich nie wiesz, poza tym czym karmią ludzi mass media. Nikt nigdy nie powiedział, że kibole są czyści jak łza, ale dla mediów są idealnym tematem zastępczym. Kłamanie i wyolbrzymianie - efektem tego jest właśnie takie spojrzenie Polskiego społeczeństwa.

Wiem na tyle ile mi potrzeba do wyrażenia poglądów. 20-25 letni osobnik z trybun nie jest dla mnie wzorem do naśladowania, ani nie napawa mnie dumą.

Cytat:
Wystarczy włączyć myślenie.

To samo można powiedzieć o drugiej stronie.

Cytat:

Tak, trzeba w końcu dokończyć dekomunizację, bo ten smród się cały czas za nami ciągnie, dochodzi nawet do tego, że pewne osoby chcą Jaruzelskiemu robić huczne urodziny w sejmie, a inne zapraszają zbrodniarza Baumana na uczelnie, a gdzie w tym czasie idą prawdziwi bohaterowie? Kombatanci AK, NSZ i innych organizacji? Na mecze, na manifestację ramię w ramię z tymi zdegenerowanymi kibolami... Ironia losu...

Dla tych ludzi jest to miłe, że są pamiętani. Czemu mieli by nie iść? Szkoda tylko, że państwo w bardziej widoczny sposób ich nie wspomina.

Cytat:
Myślę, że na te pytania poznamy odpowiedź niebawem, aczkolwiek do wyborów w Naszym kraju jest jeszcze trochę czasu.

Jestem ciekaw programu bo jak wspomniałem frazesy mnie nie interesują. Jeśli poważnie myślą o władzy to muszą mieć to przygotowane, a nie liczyć na ludzi, którzy łykają idee bez głębszego namysłu jak w praktyce byłoby to realizowane.
 
 
Jagus
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 6
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 7:10 pm   

Wcześniej myślałem aby oddać głos na RN, ale po tym jak sfałszowali podpisy dla JKM wybieram KNP i polecam wszystkim. Więcej informacji na temat Kongresu nowej prawicy można znaleźć na oficjalnej stronie parti, zapraszam wszystkich do lektury.
 
 
emkaesiak1946
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 17
Wysłany: Śro Kwi 23, 2014 6:30 pm   

Dawno mnie nie było, ale teraz będę sukcesywnie wrzucał informację odnośnie RN.

Tu pokazanie prawdy o rządowym spocie nt. 10 lat Polskie w UE

https://www.youtube.com/watch?v=Z8OBuzEQX4I
_________________
Robię to co kocham, choć chcą mnie za to karać, nie zrezygnuję z tego bo w tym jest moja WIARA!
MKS Zagłębie Lubin
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Sob Maj 10, 2014 5:12 pm   

Natomiast tutaj "intelektualna" perełka dzieciarni z RN:

http://wybory.gazeta.pl/P...Narodowego.html

Ruchu Narodowy - kończ waść wstydu oszczędź.
Ostatnio zmieniony przez Fegelein Sob Maj 10, 2014 5:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emkaesiak1946
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 17
Wysłany: Czw Maj 15, 2014 11:14 am   

A tu masz trochę więcej tego "wywiadu"

Kompromitacja J. Helcyn
_________________
Robię to co kocham, choć chcą mnie za to karać, nie zrezygnuję z tego bo w tym jest moja WIARA!
MKS Zagłębie Lubin
 
 
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Wto Maj 20, 2014 12:37 am   

Zagłosuję za KNP i JKM z w wielu powodów. Wreszcie będzie ktoś w PE kto powie tym komuchom prawdę na głos przed kamerami, ludzie nawet nie wiedzą do jakiego stanu się doprowadziliśmy, nikt nie ma ambicji na osiągnięcie czegoś większego w życiu, bo albo fiskus cię dopadnie, albo stłamszą układy.

Jestem za darwinizmem społecznym, w przypadku Holandii zapewne 90% społeczeństwa odpadłoby w przedbiegach, bo to durnie, ale niestety nie zamierzam wydawać swoich ciężko zarobionych pieniędzy na durni. To, że przyjechałem tutaj nie znaczy, że mam im coś zawdzięczać. Oni przyjeżdżają do Polski ze swoimi zachodnimi emeryturami lub wcześniej zarobionym dużym kapitałem. Poczuliby choć przez chwilę to co Polska musiała przeżyć przez te dziesiątki lat to zginęliby, oj zginęliby.

Chcecie normalności?
- niższe podatki, zdecydowanie mniejsza biurokracja
- żadnych zasiłków, każdy zdrowo myślący wie, że jeśli może znaleźć pracę w ciągu tygodnia to na pewno z tego skorzysta, a nie pójdzie na zasiłek
- trzeba mówić otwarcie, że to imigranci spoza Europy niszczą nasze wartości, w przeważającej większości z Afryki i Bliskiego Wschodu, trzeba w końcu rozwiązać ten problem
- UE ma szansę być czymś sensownym jedynie, jako Wspólnota Gospodarcza, ja nie chcę, żeby UE narzucała mi swoją homopropagandę, czy normy lub limity, MY MAMY SIĘ ROZWIJAĆ, a NIE OGRANICZAĆ!

[ Dodano: Wto Maj 20, 2014 12:39 am ]
emkaesiak1946 napisał/a:
Niewiele wiesz o RN...
Kto powiedział, że Polska odrazu stanie się państwem bez długów i z taką pensją? Ludziom związanym z RN przyświeca IDEA.

Cytat:
Nie podoba mi się też przekrój wiekowy oraz z kim RN jest utożsamiany. Młode dzieciaki po 18 lat, kibole, rozróby, hasła Polska dla Polaków itd. Nie wszyscy tacy są, ale jednak jest to widoczne.


Co złego widzisz w haśle Polska dla Polaków?
A odnośnie kiboli? Medialna propaganda przedstawiła ich jako zło tego świata, że "nawet tsunami to wina kibola", a w rzeczywistości jest jednak inaczej. Poczytaj o akcjach jakie organizują kibole, poświęcenie i oddanie dla klubu - godne podziwu.
"IDZIE NOWE POKOLENIE"
Oczywiście, że to są młodzi ludzie, młodzi ludzie którzy chcą coś zmienić, którzy chcą obalić Republikę Okrągłego Stołu, młodzi ludzie do których należy "jutro".
Rozróby? Nie potrafię sobie przypomnieć ŻADNEJ rozróby z którą RN byłby bezpośrednio związany.

Więc mówisz, że lepiej paść świnie przy korycie niż coś zmienić? Proszę, wykonaj chociaż tyle dla dobra swojej Ojczyzny, i oddaj głos na ludzi którzy chcą coś zmienić, którzy chcą Wolnej i Wielkiej Polski.
Gorąco polecam posłuchać/poczytać wypowiedzi takich ludzi jak Krzysztof Bosak, Robert Winnicki, Artur Zawisza, Witold Tumilewicz czy też inni.
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE!
Sorry, ale Panom z RN przyświeca idea równa banderowcom ze wschodu. Zrobią jeszcze większy burdel niż PO/PiS/PSL/SLD razem wzięci. Oni tylko kijami potrafią coś wymuszać. To nie patriotyzm, to głupota ludzi w dresach.
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Śro Maj 21, 2014 1:26 pm   

emkaesiak1946 napisał/a:
A tu masz trochę więcej tego "wywiadu"

Kompromitacja J. Helcyn


Ale dalej nie ma tego co powiedziała. Dlaczego zostało to wyciszone?
 
 
emkaesiak1946
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 17
Wysłany: Śro Maj 21, 2014 6:03 pm   

Może dlatego że tamta kamera nie nagrała głosu? Niewiem, czytałem wywiad z nią dzień czy dwa po całej akcji, wywiad w którym wszystko wyjasniła co jak i dlaczego, niestety tego wywiadu znaleźć teraz nie mogę, za dużo informacji.

Jednak było, nie było, pewna wpadka to jest, ale czy aby na tyle porządna żeby robić z tego taką aferę? Ja to widzę tak: przez całą kampanię nie mogą znaleźć nic na RN, więc czepiają się czego tylko mogą. Wiedzą, że poparcie dla Narodowców rośnie, i celowo pomijają ich w sondażach i różnej maści raportach nt. kampanii.

W prawyborach w szkołach licealnych zdecydowany prym wiodą KNP i RN. Przypadek? Cóż, przekonamy się za parę dni.

Żeby nie było, wiem, że ani RN, ani KNP nie ma szans na wygranie wyborów, to jeszcze nie ten czas, te wybory do europarlamentu są swoistym pokazem siły, sprawdzianem przed tymi zdecydowanie ważniejszymi, które odbedą się w przyszłym roku.
Z kibolskim pozdrowieniem
CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!
CZEŚĆ WIELKIM POLAKOM!
_________________
Robię to co kocham, choć chcą mnie za to karać, nie zrezygnuję z tego bo w tym jest moja WIARA!
MKS Zagłębie Lubin
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group