NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Nie Sie 11, 2013 1:44 pm
Polscy fachowcy w Holandii
Autor Wiadomość
Funiek987
Poczatkujacy
Funiek987

Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 5
Wysłany: Pon Cze 20, 2016 5:10 pm   Re: Firma Wiki Kozijnen

Kasia70_70 napisał/a:
Witam,
widzę tutaj temat, który ostatnio bardzo mnie interesuje tzn : remonty. Jest jedna firma WIKI KOZIJNEN z Eindhoven, któej NIE POLECAM. Na poczatku wydaje się wszystko ładnie, pięknie- bo szef ma takie gadane ze szkoda słów.... ale dopiero pózniej okazuje sie jak jest naprawdę. Materiały najorszej jakosci za cene wg mnie dużą, pożniej w praktyce widać jaki to jest materiał. Szef robi złe pomiary i póżniej nic do nieczego nie pasuje. Poza tym naciaga klientów.Nie dotrzymują terminów i " fachowcy" spóżniaja się do klienta nawet 2-3h. Szef tej firmy wg mnie jest pazerny, bo bierze wszystko co się da a póżniej z niczym nie może sie wyrobić i zamiast tygodniowy remont, to wychodzi kilkutygodniowy. Odradzam Tą firmę!


Dziwne,ze to kobieta wypowiada się o remontach. Pytanie brudne zagranie konkurencji czy nie zaspokojone inne oczekiwania Pani....
_________________
Funiek987
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pon Cze 20, 2016 6:20 pm   

Funiek987,

zalozyles dzis konto na forum tylko po to, by reklamowac na forum swoje uslugi?
mozna sie domyslic, ze jaki fiut ,ftuuu ...funiek, takie pewnie i uslugi ... :043:
 
 
Funiek987
Poczatkujacy
Funiek987

Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 5
Wysłany: Wto Cze 21, 2016 6:43 pm   

Nie jestem z żadnych usług. Myślałem,że można czegoś mądrego się tu dowiedzieć, ale się myliłem. Głupie gadanie trzy po trzy bez pokrycia i nic więcej.
Jestem człowiekiem, który jeśli ma coś do kogoś to mówi mu to prosto w oczy,a nie kryje się za czyjąś maską. Jeśli jesteś z czyjejś pracy zadowolony to super jeśli nie to mu to powiedz prosto w oczy.
PAMIĘTAJCIE ŻE GŁUPIM GADANIEM MOŻNA KOMUŚ ZNISZCZYĆ ŻYCIE,A NA NAPRAWIENIE BŁĘDU MOŻE BYĆ NIEKIEDY ZA PÓŹNO. I CO WTEDY ......
_________________
Funiek987
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Wto Cze 21, 2016 7:53 pm   

Funiek987,

wystarczylo zadac pytanie, jesli chciales sie czegos dowiedziec , a nie komentowac wypowiedz przeczytaj co napisalaes ,nie mow ze robisz ze wszystkich kobiet ..blondynki .

Cytat:
Dziwne,ze to kobieta wypowiada się o remontach


wiesz jak to brzmi jakby zadna kobieta nie miala prawa wypowiadac sie w sprawie remontu wlasnego domu /we wlasnym domu

Polka to nie kobieta z Kongo Turcji , czy Somalii , ma takie sama prawa jak mezczyzna i jak jej cos nie odpowiada, to tez wali prawde w oczy , wiec sie do tego przyzwyczaj nawet jesli ci taka prawda nie odpowiada .
 
 
Funiek987
Poczatkujacy
Funiek987

Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 5
Wysłany: Wto Cze 21, 2016 10:37 pm   

Ktoś chyba bardzo Cię skrzywdził, skoro tak wszystko i wszystkich krytykujesz. Nie mierz wszystkich jedną miarą. Szkoda mi Ciebie. Oczerniasz mnie, a SAMA SWOIMIKOMENTARZAMI NAM WSZYSTKIM POLAKOM WYSTAWIASZ ZŁĄ OPINIĘ.
Ja chciałem tylko Ci uświadomić,że czasem nasze nie przemyslane do końca i czasami bez pokrycia w rzeczywistości fakty, wypowiedziane w złości lub ze zwykłej ludzkiej zawiści więcej mogą zrobić złego niż dobrego.
Zanim o kimś się wypowiesz zastanów się kilka razy, bo każdy nie ważne czy stoi przy taśmie w fabryce, czy na polu lub też jest zwykłym budowlańcem to jest naszym rodakiem-Polakiem, a więc może szanujmy się poza granicami naszego kraju to wtedy i inni bedą nas szanować jako Polaków.
MY POLACY DBAJMY O SWOJE DOBRE IMIE A NIE NISZCZMY SIĘ NAWZAJEM.
_________________
Funiek987
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Śro Cze 22, 2016 9:19 am   

Funiek987,

Wiec jak Polak mi schrzani robote, to z nacjonalistycznych gruntow nie wolno o tym mowic? :037:
 
 
Funiek987
Poczatkujacy
Funiek987

Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 5
Wysłany: Śro Cze 22, 2016 4:44 pm   

To powiedz mu to prosto w oczy. Jeśli wszystko było to jak mówisz to powinnaś to załatwić inaczej, a nie w ten sposób. My czytając znamy tylko Twoją rację, a drugiej strony już nie. A zachowując się w ten sposob nam wszystkim Polakom za granicą wystawiasz złą opinię. Zastanów się aby czy słusznie robisz zachowując się w ten sposób.
Ludzie dorośli jak mają jakiś problem to go rozwiązują rozmawiając ze sobą prosto w oczy, a nie jak dziecko z daleka krzyczą,a później się chowają .
Masz prawo do swoich opinii oczywiście, ale czy sposób, który wybrałaś jest na pewno dobry?
Myślę,że gdybyś powiedziała tym fachowcą co Ci się nie podobało to na pewno doszlibyście do kompromisu, ktory zadowoliłby obie strony.
Pomyśl o tym,bo kiedyś naprawdę przez nie przemyślane przez Ciebie zachowania możesz komuś zniszczyć życie. A pytanie czy później będziesz wstanie nieść taki ciężar przez całe swoje życie.

Czepiasz się mojego pierwszego komentarza, ale sama swoimi słowami sprowokowałaś ten komentarz.

PAMIĘTAJ TYM BARDZIEJ ZA GRANICĄ MY POLACY POWINNIŚMY SIĘ SZANOWAĆ, A JAK COŚ NAM NIE PASUJE TO MÓWMY TO PROSTO W OCZY.

Zyczę Ci wszystkiego dobrego.
_________________
Funiek987
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Śro Cze 22, 2016 4:53 pm   

Funiek987,

Zazwyczaj fachowiec sie zmywa zanim mozna mu to powiedziec prosto w oczy.... :043:

Po drugie pomyliles osoby, nie jestem kobieta :)

I juz nie przesadzaj z tym glupim nacjonalizmem. Polak, Holender, Turek, mi jest to obojetnie.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Śro Cze 22, 2016 5:31 pm   

Funiek987,
Cytat:
PAMIĘTAJ TYM BARDZIEJ ZA GRANICĄ MY POLACY POWINNIŚMY SIĘ SZANOWAĆ, A JAK COŚ NAM NIE PASUJE TO MÓWMY TO PROSTO W OCZY


przeciez ci mowimy prosto w oczy a ty i tak wymyslasz tu jakies niestworzone historie i nakrecasz sie jak sprezyna
skoncz juz spamowac ten watek, bo czytac sie nie chce takich bredni

jesli jeszcze raz umiescisz tu post nic nie wnoszacy do tematu ,to najzwyczajniej edytuje twoja wypowiedz i na tym skonczy sie biadolenie w twoim wykonaniu :035:
 
 
Kasia70_70
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 5
Wysłany: Nie Lip 10, 2016 11:49 pm   

Witam
Dawno mnie tu nie było i widzę że działo się tu trochę w sprawie firmy Wiki. Nadal podtrzymuje to co wcześniej pisałam a to ze jestem kobietą to nie oznacza ze nie wiem o czym pisze. Znalazłam kilka innych osób co również mają taką samą opinie o tej firmie co ja wiec o czymś to świadczy. A ta osoba co się tak burzy ze zniszcze komuś życie przez nieprzemyślane słowa to myślę że to sam szef albo ktoś z jego ekipy.próbuje się bronić. Te słowa wcześniej były bardzo przemyślane i mogłabym napisać dużo więcej ale stwierdziłam ze tyle wystarczy. JESZCZE RAZ PISZE-NIGDY NIE BIERZCIE FIRMY WIKI Z EINDHOVEN BO BĘDZIECIE NIEZADOWOLENI I ZNIESMACZENI. Z doświadczenia juz wiem ze taniej to nie znaczy lepiej! !!!Pozdrawiam wszystkich co planują remonty i życzę powodzenia w znalezieniu solidnej firmy!
 
 
Rozczarowany
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 1
Wysłany: Śro Wrz 21, 2016 7:54 pm   Firma Wiki Kozijnen

Witam, Natknąłem sie na temat który również i mnie dotyczy. Nawiazuje do tego co napisała Kasia70_70 o firmie Wiki z Eindhowen. Tak jak mówi mój nick jestem bardzo rozczarowany tą firmą i zgadzam się z tym wszystkim co Pani Kasia napisała. Materiały najgorszej jakości, robota w pospiechu bo pracownicy wiecznie ganiani z miejsca na miejsce, nie mogą nic spokojnie zrobic bo Pan szef wiecznie do nich wydzwania i ich goni. Po kilku miesiacach uzytkowania różnych materiałów od tej firmy powiem krótko- wszystko zaczyna się psuć, odklejać itd. Do Pana K. nie ma co dzwonić bo dla niego nigdy nie ma problemu a jak cos to powie, że " to coś tak ma " i tyle. Ale przed remontem gada zupełnie coś innego a gadane to naprawdę ma. Czaruje, czaruje i jeszcze raz czaruje.... Nie polecam tej firmy nikomu!!!! Dziekuję Pani Kasiu ze napisała Pani o tej firmie to i ja sie odważyłem.
 
 
Minecraft
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 1
Wysłany: Śro Wrz 21, 2016 8:06 pm   Firma Wiki Kozijnen


edytowane w calosci
Kasia70_70, Rozczarowany, Minecraft, czy jak ci tam jeszcze ...

zakladasz nowe konta na forum , by spamowac watek tym samym wpisem moze daj sie juz na wstrzymanie !!
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Śro Wrz 21, 2016 9:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lkrawczyk
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 2
Wysłany: Czw Paź 06, 2016 9:43 am   Re: Polscy fachowcy w Holandii

raz napisał/a:
Witam, jestem w trakcie remontu domu. Przez Niedzielę znalazłam "fachowca" do wykonania łazienki. Niestety, okazał sie kiepski. Moze ktoś chce podzielić się swoimi doświadczeniami? Kogo warto polecić, a kogo unikać?


Ja znam kilka firm godnych polecenia i jak najbardziej Polaków. Firma która zrobiła u mnie poddasze, potem już cała rodzinę i znajomych holenderskich obleciała, i teraz remontuja caly dom u znajomych. Holendrzy i Polacy, wszyscy sa bardzo zadowoleni. To akurat z Nijmegen. Więc Ci dobrzy istnieja, sa i trzeba tylko na nich trafic.
Poza tym znam dobra firmę z Almere.

Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group