NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
moze ktos mial cos podobnego( guzki)
Autor Wiadomość
jolus83 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączyła: 04 Sty 2009
Posty: 38
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 7:17 pm   moze ktos mial cos podobnego( guzki)

Witam wszystkich serdecznie!Bardzo bym prosila o jakakolwiek porade moze akurat ktos z Was mial podobna sytuacje?Mianowicie chodzi mi o maly problem,ktory mnie bardzo zamartwia.Od niedawna zauwazylam na moich udach z tylu takie gulki jakby krosty ale bardziej przypominaly guzki.Myslalam poczatkowo,ze cos mnie pokasilo,ale po paru dniach zrobilo sie sine.Nie mam pojecia co to moze byc.Troche mnie pobolewa.Chcialabym zaznaczyc,ze pracuje w chlodnym miejscu i moze to jest spowodowane zimnem i jakims zapaleniem?Prosze o porade moze ktos mial cos podobnego.Z gory dziekuje i pozdrawiam.



Każdy ma prawo do szczęścia, ale nie każdy ma szczęście do prawa :039:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Gru 14, 2009 8:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 8:06 pm   

jolus83,


wejdz moze na jakies forum tematyczne , z poradami i odpowiedziami lekarskimi

poszukaj chocby w google.....
ja wpisalam i znalazlam akurat to....co wcale nie znaczy, ze chorujesz na to samo.., :P

Cytat:

Duże, bolesne guzy, zwykle występują na podudziach, pojedyncze pojawiają się też na udach i przedramionach. Mogą towarzyszyć zakażeniom paciorkowcowym, sarkoidozie, chorobom zapalnym jelita grubego, zakażeniom grzybiczym, gruźlicy, zatruciom lekami

http://www.poradnikzdrowi...kora_36651.html



najlepiej bedzie jak zadzwonisz do lekarza i umowisz sie na wizyte

:039:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Gru 14, 2009 8:56 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
andevi 
Super gaduła

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 326
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 10:24 pm   

A nie cierpialas nigdy na choroby zylne? Zapalenie zyl, zakrzepy itp.? Wyglada mi z opisu na zylaki. Idz koniecznie do lekarza, moze nie wolno Ci pracowac na stojaco.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group