NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Nie Paź 17, 2010 3:39 pm
dlaczego odmawiaja?limit kwartalny w ing
Autor Wiadomość
anetaad4 
Poczatkujacy
anetaad4

Dołączyła: 11 Paź 2010
Posty: 49
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 3:36 pm   dlaczego odmawiaja?limit kwartalny w ing

Witam!
od stycznia br mam konto wING co tydzien wplywa mi wyplata na konto moj miesieczny dochod to1500e.Uslyszalam ze mozna sie starac o limit kwartalny zlozylam wniosek w lipcu,sierpniu i w pazdzierniku za kazdym razem dostalam odp ,ze na ten moment przyznanie kwartalnego limitu nie jest mozliwe.Chcialam debet w wysokosci500e.Czy ktos wie dlaczego bank odmawia?Nie mam zadnych dlugow ani kredytow.
Z gory dziekuje za odp.
 
 
gosia
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 80
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 4:12 pm   

Witam,

dziwna sprawa, ale ja miałam dokładnie to samo. Pomógł dopiero telefon do klantenservice. Więc chyba nie ma innego wyjścia.
Powodzenia
 
 
lukasrap 
Gaduła

Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 115
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 8:10 pm   

Witam. Mnie jakis czas temu sie udalo.. Mam dochody 1300, dostalem bez problemu 1000.... Jednakze jakis czas temu z mojej winy mi zablokowali. Wiec poszedlem do odzialu.. Zlozylismy jeszcze raz wniosek, Pani powiedziala ze gora tydzien i bedzie przyznane... No i dupa.. Nic nie dostalem.. Jutro ide znowu.. Zobaczymy..
 
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 3:12 pm   

Witam,
A mi przyznali po 2 dniach od złożenia wniosku przez neta - szkoda że tylko 500 bo chciałem 1000 widocznie w danym miesiącu miałem za maly dochód ... :079:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
anetaad4 
Poczatkujacy
anetaad4

Dołączyła: 11 Paź 2010
Posty: 49
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 3:31 pm   

Beny.rac,
Witam!a moge wiedziec jak dlugo masz konto w ING i czy twoja wyplata tydzien w tydzien jest taka sama dziekuje za odp pozdrawiam
 
 
Miep 
Super gaduła

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 311
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 11:16 pm   

anetaad4, a czy maicie regularne dochody ? chodzi czasowo i o stawke .Nie z UWV ale z pracy ?
musicie miec konto w ING dluzej jak 3 m-ce
przecietne dochody z ostatnich 3 m-cy musza byc wieksze jak 500 €
jesli nie spelniackie ktoregos z tych warunkow niestety moga wam odmowic.
_________________
Zyj!- powiedziala nadzieja - Bez ciebie nie moge - odparlo zycie .......
 
 
anetaad4 
Poczatkujacy
anetaad4

Dołączyła: 11 Paź 2010
Posty: 49
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 11:19 am   

Konto mam od 10 stycznia co tydzien wplywa mi na konto wyplata nie mam konta na minusie nie bylo tez tygodnia w ktorym nie wplynelaby wyplata a mimo to odmawiaja mi przyznania limitu kwartalnego

[ Dodano: Pią Gru 17, 2010 11:20 am ]
zapomnialam napisac ze wyplata jest z biura pracy a nie z UWV
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 9:14 pm   

przejdz sie do najblizszego banku ING i wystap ponownie o kwartaallimiet... przy okazji zapytaj dlaczego ci wczesniej odmawiali... dosc czesto juz o tym slyszalam, ze ING odmawia mimo, ze spelnia sie warunki... probuj do skutku...
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Sob Gru 18, 2010 12:48 pm   

Można jedynie zgadywać, z tego co wiem, to niektóre banki (oddziały) nie honorują dochodów z biur pracy.
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Sob Gru 18, 2010 6:24 pm   

Mucha_75 napisał/a:
Można jedynie zgadywać, z tego co wiem, to niektóre banki (oddziały) nie honorują dochodów z biur pracy.

To nie prawda ,bo Holendrzy tez pracuja przez biura pracy ,ale oni tu mieszkaja i beda mieszkac .Polacy moga w kazdej chwili zwinac sie i wracac do kraju i kto bedzie splacal dlugi?
_________________
Leven is.
Geven en Nemen.
Meestal nemen we te veel!
 
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Nie Gru 19, 2010 1:56 pm   

Holendrzy też pracują przez biura pracy, zgadza się, i też znam takich którzy dostali odmowę limitu czy karty kredytowej, własnie z tego powodu. Dochód z biura pracy jest dla banku czasami niewystarczający, zwłaszcza przy kontrakcie zerowym. Poza tym długi zaciągnięte tutaj przez Polaków, niech cię głowa nie boli, prędzej czy później zostaną sciągnięte, skoro mogą w Polsce sciągać mandaty wystawione w Holandii, to dlaczego nie mieli by sciągać długów z innego tytułu. Ale odbiegamy od meritum tematu, anetaad4 , zadzwoń do klantenservice, i zapytaj z jakiego powodu jest odmowa, chyba będzie najprosciej.
 
 
yabolik 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 65
Skąd: z kuchni
Wysłany: Wto Gru 21, 2010 1:59 pm   

Ja też się starałem o kwartaallimiet i lipa - dwa razy odmowa. Konto od dwóch lat, wpłaty od 7 mcy regularne wysokie... :( i lipa ...
 
 
4ro 
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Rotterdam/nl
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 10:29 am   limit kwartalny

ja posiadam konto w ING 2 lata i chociaz nie zarabiam fortuny (ok. 350-400 euro tygodniowo) to sami przesłali mi do domu propozycje limitu kwartalnego. Musiałem zaznaczyc jaki wariant mi odpowiada i odeslac w zalaczonej kopercie. Były to 3 warianty 500, 1000 i 1500 euro i wybrałem ten 1500. po kilku dniach przyszła mi pozytywna odpowiedź. Jednak zauważyłem, że owa propozycja przyszła mi dopiero gdy zaczęłem odkładać pieniądze na koncie ( w momencie otrzymania listu jakies 1000 euro) tak więc moze komputer sprawdza na zasadzie Twojego dysponowania pieniędzmi. Bo jaka jest Twoja wiarygodność, gdybyś nawet 3 tyś. euro zarabiał i wszystko co do centa wydawał. ;) Ja zresztą ten limit mam tylko na czarną godzinę i nie zamierzam go używać ... pzdr
 
 
dorota-ol 
Gaduła
dorota-ol

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Lip 2009
Posty: 123
Skąd: Den Haag
Wysłany: Wto Sie 16, 2011 1:07 pm   

Co jest potrzebne żeby uzyskać kredyt (nie hipoteczny) zwykły? Czy jest łatwo ?
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Śro Sie 17, 2011 10:11 am   

mozesz zlozyc zapytanie o kredyt- wymagania niby nie wielkie ale - staly kontrakt, zameldowanie, no i dochody odpowiednie do kredytu jaki sobie zyczysz.


co do debetu ING- to nie prawda, ze jak ktos pracuje przez uitzendbureau moze go nie otrzymac.
wszystko zalezy od tego jakie masz miesieczne stale wplywy
.i fakt warto miec jakas kwote na koncie a potem dopiero zlozyc zapytanie.
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group