NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telefon na abonament w Rabobank
Autor Wiadomość
OMD 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 42
Wysłany: Nie Cze 26, 2011 8:17 pm   Telefon na abonament w Rabobank

Witam :039:
Mam pytanie do Was czy braliście telefon na abonament z Rabobank ?
Mam kontrakt,zameldowanie,ale nie posiadam żadnego dokumentu holenderskiego ,a mój polski paszport już wygasł w zeszłym roku.
Latałem po róznych sieciach i wszędzie chcą paszportu(tzn.pytałem w T-Mobile,KPN,Vodafone)
Z KPN mam od 1,5 roku internet stacjonarny ,płace automatycznie ,żadnych zwłok a dostać też nie moge :074: Z T-Mobile miałem internet bezprzewodowy,tez prawie 1,5 roku,wszystko ok i tez bez szans !
Z Rabobanku moge wziąść w ofercie bardzo zbliżonej do KPN-u z internetem Onbeperkt Mobiel Internet:
(korzystają z usług sieci KPN ) onbeperkt 64 kbps 128 kbps € 10 p/mnd
, gdzie 64kbps to Max. snelheid uploaden a 128kbps to Max. snelheid
downloaden
Nie znam sie na tych prędkościach i mam pytanie:moze ktoś sie orientuje czy z takimi parametrami można przegladać strony normalnie,czy jest to tzw.,,niewyróbka" :073:
Jeszcze jedno mam pytanie :co oznacza abonament BundelVrij i czym sie rózni od abonamentu Belbundels :wink:
Może ktoś mi coś doradzi lub podpowie, z chęcią posłucham madrych rad :wink:
Z góry dziekuje
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Nie Cze 26, 2011 9:50 pm   

bardzo slaba predkosc

w bundelach masz tam iles minut i sms a jak przekroczysz to slono placisz a w bundelvrij chyba za kazda min i sms masz tyle samo liczone
 
 
feel_x 
Super gaduła
feel_x


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 305
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 6:01 am   

Zobacz jak ma sie sprawa zamawiajac online. Moze bedzie wybor zamiast paszportu ID podac. Przejdz sie tez do phone house lub bel company. Oni maja chyba wszystkich operatorow do wyboru.
 
 
OMD 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 42
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 6:19 pm   

feel_x napisał/a:
Zobacz jak ma sie sprawa zamawiajac online. Moze bedzie wybor zamiast paszportu ID podac. Przejdz sie tez do phone house lub bel company. Oni maja chyba wszystkich operatorow do wyboru.

tam tez byłem i taka sama sytuacja...paszport musi być :(
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 11:04 am   

lub holenderskie prawo jazdy
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
OMD 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 42
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 6:10 pm   

m4rcin napisał/a:
lub holenderskie prawo jazdy

dokładnie m4rcin :!: lecz nie posiadam takiego póki co.
Jako ,ze miałem wydane polskie prawo jazdy w 1998r i minął termin 10-ciu lat,musiałem iśc do tutejszego lekarza domowego(dostałem skierowanie i druk do wypełnienia z gemeente).Gdy poszedłem do okienka w przychodni,pani z rejestracji(chyba asystentka) poinformowała mnie,ze bedę musiał jeszcze zrobić badanie moczu,dała mi pojemniczek i zażądała opłaty 30euro :119: .U lekarza wszystko załatwiłem,po wyjściu od niego zapłaciłem za badanie moczu(bez względu na jego wynik lekarz już wydał opinię o stanie mojego zdrowia) i wypełniony przez lekarza druk wysłałem zaadresowaną przez gemeente kopertą do CBR (w Arnhem).Teraz mam czekać podobno około 3-6 miesięcy,przyjdzie odpowiedż z CBR i z tym z powrotem do gemeente.Zapłaciłem oczywiście za tą zaadresowaną kopertę 22.50euro,za 4zdjecia (nowe ,przodem twarzy) opłata 12 euro i teraz czekać na dobre wieści i pozytywne stanowisko CBR.
Tak wygląda u mnie wymiana polskiego prawa jazdy ,które zostało wydane ponad 10 lat temu w Polsce.
Dzięki wszystkim za podpowiedżi
To tak na marginesie odnośnie wymiany polskiego prawa jazdy na holenderskie.
Dzięki wszystkim za podpowiedżi :wink:
 
 
feel_x 
Super gaduła
feel_x


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 305
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 10:04 pm   

Trzeba bylo pierw wymienic w polsce na aktualne i dopiero tu. Lub wcale, bo kakbys wyrobil nowy dokument znow bylby wazny 10 lat. No ale to troche off topic :)
 
 
OMD 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 42
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 11:08 pm   

feel_x napisał/a:
Trzeba bylo pierw wymienic w polsce na aktualne i dopiero tu. Lub wcale, bo kakbys wyrobil nowy dokument znow bylby wazny 10 lat. No ale to troche off topic :)

Tak sie składa,że mam wymienione tzn.powtórnie robiłem bo miałem kiedyś zabrane :030:
Pod pkt. 4a-Data wydania prawa jazdy jest 06.10.10 a na odwrocie w pkt.10 Data wydania uprawienia jest 10.12.98
Tak wiec prawko ma niecałe 9 miechów a tutaj na tą datę niestety patrzą :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group