NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z końcówką LPG
Autor Wiadomość
whyyes 
Poczatkujacy

Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 3
Wysłany: Sob Lip 02, 2011 8:53 pm   Problem z końcówką LPG

Witam, mam następujący problem. Przy wyjeździe do Holandii zabrałam z domu standardową polską przejściówkę by móc zatankować w Holandii jednak po dotarciu na miejsce okazało się, że w moim samochodzie jest większa średnica gwintu niż w przejściówce, którą posiadam. Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniej by rozwiązać mój problem. Dodam, że pompa paliwa jest padnięta i mogę poruszać się jedynie na gazie wiec tymczasowo jestem uziemiona. Jeśli ktoś mógłby mi w jakiś sposób pomóc będę dozgonnie wdzięczna..
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Lip 02, 2011 10:13 pm   

Cytat:
Jeśli ktoś mógłby mi w jakiś sposób pomóc
ale jak ...?

tu nic innego nie zdzialasz, musisz miec holenderska przejsciowke ,do kupienia na stacji paliw

zerknij w temty z forum



http://www.niedziela.nl/i...pl&cr=countryNL
Cytat:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lip 02, 2011 10:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
feel_x 
Super gaduła
feel_x


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 305
Wysłany: Nie Lip 03, 2011 12:41 am   

Odwazna jestes. Przyjechac tutaj autem w ktore jedzie tylko na gazie. Druga sprawa to troche glupie ze wzielas z polski przejsciowke bez sprawdzenia czy w ogole da sie ja wkrecic :038: Podjedz na stacje gdzie maja gaz i popros o koncowke do polskiego auta. I tyle. Nie wiem jakiej innej pomocy szukasz...
 
 
whyyes 
Poczatkujacy

Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 3
Wysłany: Nie Lip 03, 2011 3:11 am   

Problem polega na tym ze ja mam końcówkę z zbyt małym gwintem która pasuje do wszystkich samochodów którymi do tej pory jeździłam ale nie do tego, który mam teraz. Nie spojrzałam bo do tej pory nigdy nie miałam z tym problemów. Na stacji które odwiedziłam (około 30) nie mogę znaleźć tej końcówki..
 
 
grocho600 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Venlo
Wysłany: Nie Lip 03, 2011 5:36 am   

Na stacji, nie dostaniesz,skoro masz nie standardowy zawór wlewowy.Poszukaj w Google.nl
"serwis LPG" w twojej okolicy.Tam bez probl.dopasują ci przejscowke,koszt do 50 eur max!!!
_________________
HYUNDAI
 
 
 
feel_x 
Super gaduła
feel_x


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 305
Wysłany: Nie Lip 03, 2011 10:10 am   

A instalacja jest polska? Dziwne zeby byl inny gwint. Chyba jedynie jak kolega wyzej. Wygooglowac zaklad montujacy gaz i u nich poszukac, moze tez duze sklepy motoryzacyjne, rowniez moga miec wiekszy wybor przejsciowek. A kombinowalas na tych stacjach z tymi koncowkami? Bo ja kiedys musialem zlozyc ze soba dwie rozne zeby zatankowac. Wzialem wszystkie jakie mieli. Najpierw szukalem zeby wkrecic w gwint a pozniej druga dopasowalem do pierwszej. Nie mieli poprostu takiej co pasuje z gwintem i na ich pistolet jako jedna czesc
 
 
worst 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 32
Skąd: Hilversum
Wysłany: Śro Lip 06, 2011 9:57 am   

generalnie są dwa rodzaje gwintów - M10 i M14 (lovato) i kropka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group