NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
samsung galaxy s3
Autor Wiadomość
bejb21 
Nieśmiały użytkownik
lulka21

Dołączyła: 06 Lut 2009
Posty: 65
Wysłany: Wto Sie 21, 2012 1:21 pm   samsung galaxy s3

Witam. Mam pytanie do posiadaczy samsunga galaxy s3. Planuje wziac telefon na abonament ale zastanawiam sie nad siecia .Moze z wlasnego doswiadczenia cos mi podradzicie najbardziej zalezy mi na internecie nie za bardzo orientuje sie czy 500mb przy codziennym korzystaniu w zupelnosci mi wystraczy czy dla pewnsci lepeij doplacic i wziac 1GB? I co mozecie powiedziec o tym telefonie czy rzeczywiscie jest taki fajny jak go opisuja? Z gory dziekuje za wszystkie informacje
 
 
 
TenTyp 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 45
Wysłany: Wto Sie 21, 2012 6:59 pm   

Sam mam S2 wiec nie bede sie rozpisywal na S3... ale moge cos o ilosci danych powiedziec.

Jesli nie masz w domu wifi - na ktora telefon bedzie sie automatycznie przelaczal - to 500MB Ci nie starczy.
Ja zuzywam okolo 300-400MB majac przez 90% czasu zasieg WIFI.
Najwieksze zuzycie przypada na korzystanie z telefonu jako routera. Coz, jestes gdzies gdzie nie ma internetu a masz lapka i telefon... kilka teledyskow na YT i juz 200MB.

Co do sieci to polecam to co mam czyli T-mobile. Zadnych problemow z nimi nie mam:
https://www.studentmobiel...er_id=1&renewal

Korzystajac z powyzszego linku mozna zakupic telefon na abonament w wiekszosci sieci praktycznie bez zadnych dokumentow.
 
 
kasia0987 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 68
Skąd: okolice Amsterdam
Wysłany: Śro Sie 22, 2012 12:09 am   

Co do telefonu to wg mnie za duzy ekran. Jesli chodzi o siec to od zeszlego roku mam karte w abonamencie Telfort. 1GB internet, 100 sms, 500 min. Rachunek mczny to 32e.
Sporo korzystam z netu w ciagu dnia. Jak dla mnie to w zupelnosci wystarczy :)
Pozdrawiam.
 
 
mavd 
Mega gaduła

Pomogła: 45 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1134
Skąd: Hilversum
Wysłany: Śro Sie 22, 2012 1:52 am   

ja mam s3 z t-mobile i jest ok
co do internetu to popieram to co mowi ten typ

monika
 
 
marekd1986 
Poczatkujacy
Den Haag

Wiek: 38
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 16
Skąd: Den Haag
Wysłany: Śro Sie 22, 2012 8:00 am   

Ja bym naprawde radzil Tobie rozwazyc HTC One X, poogladaj porownania na YT, ale nie skoncz na jednym gdzie trafi sie osoba, nakrecona przez reklamy samsunga, w ktore duze pieniadze w tym roku wlozyli, czy sponsorowana przez samsunga (nawet w zasadzie dostania dodatkowej paczki drobiazgow), tylko obejrzyj z 5 - 8 porownan i zobacz co jest dla Ciebie lepsze. One X wystepuje w koloze bialym, jest dosc ladny i stylowy.
Co do internetu jak TenTyp napisal, jesli duzo siedzisz na interenecie na telefonie, ogladasz filmy na YT, 500MB bedzie malo, jednak jesli sprawdzasz czasem maila, siedzisz na GG, czasem odwiedzisz jakas strone internetowa bez ogladania filmow na YT, to 500MB bedzie za duzo.
Pozdr
M.
 
 
bejb21 
Nieśmiały użytkownik
lulka21

Dołączyła: 06 Lut 2009
Posty: 65
Wysłany: Śro Sie 22, 2012 5:59 pm   samsung galaxy s3

Probowalam dzis wziac telefon na abonament i niestety rozczarowalam sie poniewaz posiadam tylko polski dowod osobisty a oni potrzebowali paszport no nic trudno sie mowi.Kiedy oni w koncu przestana dyskryminowac polakow i co jest w tym paszporcie czego nie ma w dowodzie moglabym powiedziec ze w dowodzie jest nawet wiecej informacji ale coz brak slow.
 
 
 
TenTyp 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 45
Wysłany: Śro Sie 22, 2012 6:16 pm   

Probowalas przez www.studentmobiel.nl ??
 
 
bejb21 
Nieśmiały użytkownik
lulka21

Dołączyła: 06 Lut 2009
Posty: 65
Wysłany: Śro Sie 22, 2012 6:33 pm   samsung galaxy s3

tam tez jest w zakladce zeby wybrac dokument i to samo hol dowod prawo jazdy albo paszport

[ Dodano: Sro Sie 22, 2012 6:36 pm ]
dla mnie to jest chore bo zeby kupic dom w holandii to sam dowod wystarczy a zeby telefon to dowod nie jest wystarczajacym dokumentem
 
 
 
TenTyp 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 45
Wysłany: Śro Sie 22, 2012 6:52 pm   

:)
Tam sa rozne wymagania w zaleznosci od wybranego operatora.
Przykladowo Tele2 wymaga "NL ID" a juz KPN "EU ID", operatorow jest kilkunastu.

Ja faktycznie przeslalem im zeskanowana kopie paszportu (T-mobile) ale telefon byl w moich raczkach po 2 dniach :) Na pewno jest latwiej go dostac niz w PL.
 
 
rohan 
Gaduła
rohan


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 149
Skąd: Helmond
Wysłany: Nie Sie 26, 2012 3:03 pm   

mam s2, kozak sprzęt

tu porównasz oferty firm, zobaczysz który oferuję za jaką ceną i jakie są różnicę między operatorami. poszperasz trochę a nie będziesz żałował 2 lat abonamentu, bo za coś płacisz niepotrzebnie a dopłacasz za coś co jest Ci niezbędne albo się podjarałeś jakąś funkcją.

http://www.bellen.com/
https://www.gsmwijzer.nl/
_________________
polak polakowi polakiem
 
 
 
bejb21 
Nieśmiały użytkownik
lulka21

Dołączyła: 06 Lut 2009
Posty: 65
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 4:02 pm   samsung galaxy s3

Witam mam kolejne pytanie odnosnie telefonu samsung galaxy s3 mianowicie jak wyglada sprawa ze skeypem czy bede musiala dodatkowo placic jezeli bede korzystala z tej aplikacji czy majac tzw internet onbeperkt nie place za korzystanie ze skeypa? i czy wogole z samsunga galaxy s3 da sie korzystac ze skeypa?
 
 
 
bobikpl 
Super gaduła
:)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 352
Skąd: Friesland
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 8:46 pm   

SKAJPAJA chyba :082:
 
 
Microfast
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Mar 2012
Posty: 51
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 10:05 pm   

bejb za korzystanie moze i nie ale za dzwonienie tak, mi sie zdaje :)
 
 
 
huherkooo17 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Wrz 2012
Posty: 4
Wysłany: Pon Paź 01, 2012 8:43 am   


post edytowany

ogloszenia to umieszczaj w serwisie ogloszeniowym
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Paź 01, 2012 7:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bejb21 
Nieśmiały użytkownik
lulka21

Dołączyła: 06 Lut 2009
Posty: 65
Wysłany: Pon Paź 01, 2012 6:28 pm   samsung galaxy s3

jak bede kupowala to i tak na abonametn bo czym jest ten telefon bez internetu ale dzieki za info. No ja wiem ze bede placila tylko moje pytanie jest takie czy jak mam internet bez limitu to tez place za dzwonienie przez skeypa na skeypa?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group