NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KPN > Tele2
Autor Wiadomość
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 11:01 am   KPN > Tele2

Witajcie,

Posiadałem umowę na czas nieokreślony, którą miesiąc temu zerwałem poprzez overstapp service do Tele2. Od wczoraj mam internet z Tele2, ale te ciołki z KPN naliczyli mi jeszcze abonament za jeden miesiąc plus 25 € za heractivatiekosten (co to jest?).

Ogólnie to KPN sprawia problemy z przejściem do konkurencji, musiałem dzwonić do Tele2, że nie ma internetu. Okazało się, że KPN coś namieszało w centrali z moim przyłączem.

Pytanie na koniec, skąd te koszty? Przecież mam umowę na czas nieokreślony i mogę ją zerwać z terminem jednego miesiąca.
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 11:21 am   

w/g mnie, to powinienes zadzwonic do KPN i spytac, co to za koszty, bo tylko oni wiedza za co to :039:
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 11:32 am   

Winter, czy w Kpn istnieje umowa na czas nieokreślony ? Z tego co widzę to o ile na miesiąc przed końcem umowy nie zareagujesz to przedłuża ja sami automatycznie , tak było w moim przypadku
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 12:20 pm   Re: KPN > Tele2

Winter napisał/a:
Witajcie,

Posiadałem umowę na czas nieokreślony, którą miesiąc temu zerwałem poprzez overstapp service do Tele2. Od wczoraj mam internet z Tele2, ale te ciołki z KPN naliczyli mi jeszcze abonament za jeden miesiąc plus 25 € za heractivatiekosten (co to jest?).



A no to sa koszty, ktore KPN nalicza, jesli zablokuje klientowi dostep do internetu i gdy klient zaplaci rachunek znow go podlacza czyli reaktywuje :-D . Wez zrob z nimi porzadek, nie daj sie naciagnac, wiecej ludzi ma problemy z nimi, ja juz nie korzystam z ich uslug.
_________________
Fox- kolejny niechciany psiak do adopcji

https://www.olx.pl/oferta...html#eb5bd1b1c3
 
 
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pią Gru 21, 2012 12:52 am   

Gochna H napisał/a:
Winter, czy w Kpn istnieje umowa na czas nieokreślony ? Z tego co widzę to o ile na miesiąc przed końcem umowy nie zareagujesz to przedłuża ja sami automatycznie , tak było w moim przypadku
A więc tak. Umowę podpisałem w grudniu zeszłego roku i w tym roku w listopadzie zrobiłem przez stronę tele2 overstap do nich. Liczą oni sobie circa 4 tygodnie na podłączenie nowego abonenta. Internet od Tele2 już działa, ale nie chcę płacić za coś czego nie powinno być, a KPN to taka nasza stara TEPSA.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Gru 21, 2012 1:22 pm   

Winter,

Ale chyba jeszcze przed przejsciem do Tele 2 powiadomiles KPN przez http://www.kpn.com/prive/service/Opzeggen.htm o tym ze konczysz podpisana umowe?
 
 
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Sob Gru 22, 2012 3:22 am   

Nie informowałem ich, w formularzu Tele2 jest informacja, czy Tele2 ma to zrobić za mnie. Dodam do tego, że to już moje drugie przejście z KPN do Tele2 i wcześniej sobie tego nie naliczali. Po prostu nie lubię płacić za coś, czego nie powinienem, bo w Holandii to jest norma.
 
 
Kubo1985
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 88
Skąd: Tilburg
Wysłany: Sob Lut 02, 2013 1:35 pm   

Nie chciałem zakładać nowego tematu wiec pisze tutaj.

Czy to prawda że w Holandii nie można (nie ma możliwości)mieć dwuch internetów (pakietów internetu czy to z tej samej firmy czy nie) na jednym mieszkaniu ???
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Sob Lut 02, 2013 3:29 pm   

Kubo1985, jak masz 2 wejscia do domu to mozesz . Jak masz tylko jedno wejscie glowne do danego mieszkania to nie mozesz miec 2 pakietow . No chyba ze jeden staly a drogi mobilny .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group