NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaświadczenie o niekaralności (VOG)
Autor Wiadomość
koteqvaty
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 3
  Wysłany: Śro Lut 06, 2013 8:30 pm   Zaświadczenie o niekaralności (VOG)

Staram się o wizę pracowniczą do Kanady. Wymagane jest ode mnie zaświadczenie o niekaralności z kraju, w którym przebywałam dłużej niż pół roku. W Holandii jestem od 3 lat, pracuje przez uitzendbureau. Nie posiadam meldunku. Gdzie więc mogę taki dokument uzyskać? W geemente powiedziano mi, że u nich tego nie dostanę, gdyż nie mam stałego adresu. Czy ktoś miał podobną sytuację?
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Lut 06, 2013 8:41 pm   

koteqvaty,

Cytat:
W geemente powiedziano mi, że u nich tego nie dostanę, gdyż nie mam stałego adresu

zgadza sie
Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) wystepujesz w gminie gdzie jestes zameldowany

jesli nie masz meldunku to tu go nie otrzymasz

byly juz podobne tematy zerknij

http://www.niedziela.nl/i...pl&cr=countryNL
 
 
koteqvaty
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 3
Wysłany: Śro Lut 06, 2013 8:54 pm   Zaświadczenie o niekaralności (VOG)

Gochna, przeglądałam już te tematy. Jednak w dalszym ciągu uważam, że musi być jakiś sposób, aby to uzyskać. To, że nie posiadam meldunku, nie znaczy, że w Holandii nie istnieje. Ambasada kanadyjska wymaga tego dokumentu, twierdząc, że skoro mieszkam tak długo w Holandii to muszę być w bazie danych. Chcą tylko potwierdzenia, że nie popełniłam przestępstwa.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Lut 06, 2013 11:05 pm   

koteqvaty,

moze to bedzie wyjscie o ile posiadasz Digid

Cytat:
Via het internet
Sinds 1 januari 2012 kunt u een Verklaring Omtrent het Gedrag natuurlijke personen (VOG NP) ook via het internet aanvragen.

Als u via het internet een VOG aanvraagt, hoeft u niet naar het gemeentehuis. Een VOG via internet aanvragen is ook goedkoper dan via de gemeente. De aanvraag via internet kost: € 24,55. De aanvraag via de gemeente kost: € 30,05


dalej pisza
Hoe kan ik een VOG aanvragen als ik niet ben ingeschreven in de GBA?
Als u Nederland vóór 8 oktober 1994 heeft verlaten of als u zich nooit heeft ingeschreven bij een Nederlandse gemeente, komt u niet voor in de GBA (Gemeentelijke Basisadministratie persoonsgegevens)

Cytat:
Als u niet in de GBA voor komt, of als u geen vaste woon- of verblijfplaats heeft, dient u de VOG rechtstreeks bij Justis aan te vragen.


mozesz ubiegac sie bezposrednio bij Justis ponizej adres

U stuurt daartoe een ingevuld aanvraagformulier en een goed leesbare kopie van uw identiteitsbewijs naar Justis. Het postadres is:

Justis
T.a.v. Team COVOG
Postbus 16115
2500 EH Den Haag


http://www.justis.nl/Prod...gomtrentgedrag/
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Lut 06, 2013 11:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Lut 06, 2013 11:16 pm   

koteqvaty, zadzwon do Justis
Cytat:
Centraal Orgaan Verklaring Omtrent het Gedrag (COVOG)

Het COVOG beslist of u een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) krijgt.
Tel: 088 - 998 22 00


http://www.rijksoverheid....nst-justis.html
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 9:09 pm   Re: Zaświadczenie o niekaralności (VOG)

koteqvaty napisał/a:
Gochna, przeglądałam już te tematy. Jednak w dalszym ciągu uważam, że musi być jakiś sposób, aby to uzyskać. To, że nie posiadam meldunku, nie znaczy, że w Holandii nie istnieje. Ambasada kanadyjska wymaga tego dokumentu, twierdząc, że skoro mieszkam tak długo w Holandii to muszę być w bazie danych. Chcą tylko potwierdzenia, że nie popełniłam przestępstwa.
Skoro nie masz zameldowania to raczej nie mieszkasz (przynajmniej legalnie) więc raczej zaswiadczenie musisz mieć z Polski.
 
 
dianula1989 
Poczatkujacy
malutka

Wiek: 34
Dołączyła: 27 Wrz 2012
Posty: 35
Skąd: UTRECHT / SRC :)
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 9:52 pm   

a mi taki papier zalatwilo biuro, musialam podac tylko adres gdzie mieszkam i przyszlo poczta do domu i nie jestem tu zameldowana, nie pamietam tylko czy nie placilam wtedy w moim uitzenbiurze 20e...
 
 
koteqvaty
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 3
Wysłany: Śro Lut 27, 2013 5:35 pm   Zaświadczenie o niekaralności (VOG)

Witam.
Otrzymałam VOG :) Może komuś się przyda informacja, jak wypełnić formularz.
Wypełniamy całą część 1. W miejsce adresu należy wpisać adres do korespondencji (w Holandii), w części 2-giej jako organizację, która wymaga VOG, także wpisujemy swoje dane, jednak podajemy adres zameldowania (w moim przypadku polski). Zaznaczamy punkt, z jakiego powodu jest nam to potrzebne (u mnie "visum en emigratie").
Dołączamy potwierdzenie przelewu na kwotę 30,05 E, na konto COVOG, list wyjaśniający dlaczego ubiegamy się o świadectwo o niekaralności, oraz ksero dowodu osobistego.
Wszystko wysyłamy na adres:
COVOG
Postbus 16115
2500 BC Den Haag.
Na zaświadczenie czekałam 8 dni.
Powodzenia :)
Ostatnio zmieniony przez koteqvaty Śro Lut 27, 2013 5:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pati0807
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 1
Wysłany: Śro Paź 09, 2013 4:51 pm   

Witam mam pytanie co do postu w sprawie otrzymania VOG w Holandii. Czy musiałaś być zameldowana aby dostać takie pismo od Ministerstwa Sprawiedliwosci? Moj chłopak pilnie potrzebuje takiego dokumentu i nie wiem czy jest w stanie go otrzymać jeżeli obecnie nie ma meldunku. Pozdrawiam i czekam na odp.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Paź 09, 2013 5:00 pm   

pati0807,


pati0807 napisał/a:
Czy musiałaś być zameldowana aby dostać takie pismo od Ministerstwa Sprawiedliwosci?


bez meldunku nie otrzymasz takiego pisma ,zerknij przeciez wyzej juz o tym napisano
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Paź 09, 2013 8:33 pm   

koteqvaty napisał/a:
W Holandii jestem od 3 lat, pracuje przez uitzendbureau. Nie posiadam meldunku. Gdzie więc mogę taki dokument uzyskać?

koteqvaty napisał/a:
Otrzymałam VOG Może komuś się przyda informacja, jak wypełnić formularz.
Wypełniamy całą część 1. W miejsce adresu należy wpisać adres do korespondencji (w Holandii), w części 2-giej jako organizację, która wymaga VOG, także wpisujemy swoje dane, jednak podajemy adres zameldowania (w moim przypadku polski). Zaznaczamy punkt, z jakiego powodu jest nam to potrzebne (u mnie "visum en emigratie").
Dołączamy potwierdzenie przelewu na kwotę 30,05 E, na konto COVOG, list wyjaśniający dlaczego ubiegamy się o świadectwo o niekaralności, oraz ksero dowodu osobistego.
Wszystko wysyłamy na adres:
COVOG
Postbus 16115
2500 BC Den Haag.
Na zaświadczenie czekałam 8 dni.

Gochna H napisał/a:
mozesz ubiegac sie bezposrednio bij Justis ponizej adres

U stuurt daartoe een ingevuld aanvraagformulier en een goed leesbare kopie van uw identiteitsbewijs naar Justis. Het postadres is:

Justis
T.a.v. Team COVOG
Postbus 16115
2500 EH Den Haag
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Śro Paź 09, 2013 8:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Elaela
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Sty 2015
Posty: 9
Wysłany: Pon Cze 15, 2015 3:30 pm   

Czy ten formularz jest gdzieś na stronie rijksoverheid.nl czy to trzeba zamówić telefonicznie do domu?
Ja dziś otrzymałam wymóg takiego zaświadczenia od nowego pracodawcy, mam mieć na 1 lipca, ale mieszkam w Polsce (nigdy nie byłam zameldowana w Holandii), więc niemożliwe, żeby w jakikolwiek sposób otrzymać to do tego dnia, jeśli miałabym czekać na formularz pocztą, odesłać go i czekać na zaświadczenie :-(
Ostatnio zmieniony przez Elaela Pon Cze 15, 2015 3:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
  Wysłany: Pon Cze 15, 2015 4:39 pm   

Elaela, nie no co ty . Przywioza ci jutro do domu .

:074:
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Pon Cze 15, 2015 4:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Elaela
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Sty 2015
Posty: 9
Wysłany: Pon Cze 15, 2015 4:43 pm   

Ja się tylko pytam, czy ten formularz jest on-line, tak jak inne do rozliczeń podatkowych czy o zmianie dowodu/adresu. Powyższa odpowiedź nic tu nie wnosi
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Pon Cze 15, 2015 4:51 pm   

Elaela, moja odpowiedz moze i nie wnosi ale twoja mowi ze nie przeczytalas (ze zrozumieniem ) calego tematu
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group