NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie czyn drugiemu co tobie nie mile
Autor Wiadomość
taka sobie laska
Poczatkujacy


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 12:13 pm   

Strzala Justine,

Bardzo licze sie rowniez z twoja opinia,bo kazdy ma prawo ja miec.
Moze nie powinnam sie wtracac do atmosfery jak panuje/panowala na forum, ale "zmusila"mnie opinia niektorych rodakow przebywajacych jeszcze w kraju. Byc moze zaczynam to wszystko wyolbrzymiac,ale to nie tylko moje zdanie, ale innych internautow z Polski ze "by poznac Polaka nie musisz wyjezdzac za granice, mozesz go poznac juz wirtualnie bedac w kraju".

I tak troche zartem jesli chodzi o przerost formy nad trescia... :)

Jak wiadomo sa ludzie ktorzy przywiązuja uwagę do formy, a niektorzy na błahą treść . Ja opisalam rzeczywistość pozostawiając byc moze innym pokoleniom w spadku "dokumentację" tych lat. :idea:
Moze za x lat czytajac to bedziemy sie smiac... :wink:

Pozdrawiam
_________________
Podobno wszystkie nauki poszly w las...
Moze by tak zrobic nagonke w tym lesie?
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 5:41 pm   

taka sobie laska napisał/a:
Strzala Justine,

Bardzo licze sie rowniez z twoja opinia,bo kazdy ma prawo ja miec.
Moze nie powinnam sie wtracac do atmosfery jak panuje/panowala na forum, ale "zmusila"mnie opinia niektorych rodakow przebywajacych jeszcze w kraju. Byc moze zaczynam to wszystko wyolbrzymiac,ale to nie tylko moje zdanie, ale innych internautow z Polski ze "by poznac Polaka nie musisz wyjezdzac za granice, mozesz go poznac juz wirtualnie bedac w kraju".


Pozdrawiam
widze ze pozujesz na forumowego straznika porzadku :wink: i calkiem to kupy sie nie trzyma, atmosfera na forum jest jaka jest i nic tego nie zmieni, przeciez przybywa wciaz nowych forumowiczow i zawsze wsrod... znajdzie sie ktos kto z czyms wyskoczy ...daj se na luz i nie powtarzaj tych niemal identycznych wypowiedzi w innych tematach... albo powiedz raz i wystarczy... sorki ale moze nie ma co sie czepiac kazdego zdania...i z igly robia sie widly.... jeszcze jedno .. jaka to opinia rodakow Cie zmusila i do czego? no bo naprawde nie wiem o czym jest ta cala dyskusja Pozdrawiam :)
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 10:40 pm   

Gochna H napisał/a:
widze ze pozujesz na forumowego straznika porzadku :wink: i calkiem to kupy sie nie trzyma


Wlasnie o to mi chodzi, nie widze powodu pisania i "rozwlekania" sie na temat oczywisty lub po prostu nieistniejacy.
Sorry ale mysle ze tak naprawde wiekszosc i tak ma gleboko w powarzaniu Twoje "zamieszanie" a jeszcze inna czesc w ogole tego nie zauwazyla...
_________________
Work like you don't need the money,
Love like you've never been hurt,
And dance like no one's watching.
 
 
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 10:50 pm   

witam
zrobila pani taki mlyn ,ze az sie nawrocilem.
pozdrawiam
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
 
 
anabolix
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 23
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 11:51 pm   

Jak dla mnie to masz za duzo wolnego czasu lub w twoim zyciu nic sie nie dzieje ze wzielas sie za zbawianie swiata
 
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Wto Gru 04, 2007 8:31 pm   

Gochna ma racje tez nie wiem o czym ta cala dyskusja :roll: chcesz na siebie zwrocic uwage ? ,czy nie masz nic innego do roboty ? po prostu zalosny post :roll:
 
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Wto Gru 04, 2007 8:34 pm   

:roll: czemu ja jeszcze tego nie zamknąłem :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group