NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Holendrzy - nożownicy usłyszeli zarzuty
Autor Wiadomość
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 9:47 pm   Holendrzy - nożownicy usłyszeli zarzuty

http://wiadomosci.wp.pl/w...35&ticaid=44d56
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
 
 
road49
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 144
Skąd: Utrecht
Wysłany: Czw Gru 20, 2007 5:42 pm   Re: Holendrzy - nożownicy usłyszeli zarzuty

pstrag napisał/a:
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9404254&rfbawp=1195245937.135&ticaid=44d56


tacy mniej wiecej Holendrzy jak Polak ktory zabil w Brukseli za odtwarzacz MP3, nie zawsze warto byc politycznie poprawny...
 
 
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Pią Gru 28, 2007 9:20 pm   

Witam.
Czy warto to,czy warto tamto?.W oczch tylko przelicznik ,lepiej powiedziec tak czy inaczej ,co sie bardziej oplaca? .Jak beda patrzec na mnie inni ?

Wie Pan co?

Mam to gdzies warto ,czy nie byc poprawnym politycznie .Jestem Polakiem i bede bronil wszystkiego co Polskie.

Pozdrawiam
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
 
 
road49
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 144
Skąd: Utrecht
Wysłany: Pią Gru 28, 2007 10:32 pm   

pstrag napisał/a:
Witam.
Czy warto to,czy warto tamto?.W oczch tylko przelicznik ,lepiej powiedziec tak czy inaczej ,co sie bardziej oplaca? .Jak beda patrzec na mnie inni ?

Wie Pan co?

Mam to gdzies warto ,czy nie byc poprawnym politycznie .Jestem Polakiem i bede bronil wszystkiego co Polskie.

Pozdrawiam


to juz ktorys tam z kolei " incydent" , z Polakami jak do tej pory Holendrzy za wielkich klopotow nie maja ( czy jest klopotem gdy 2 napitych chlopaczkow wlazlo na dzwig w Amsterdamie ?), zazwyczaj ( i na szczescie)sa wszystko malenkie, szczeniackie sprawy ,bronilem Polakow przed wejsciem do Unii i nie zamierzam sie zniechecic paroma " politycznie poprawnymi" - przypomnialem sobie sprawe z przed kilku lat, gdy Pasterka nie odbyla sie na utrechckim Kanaleneiland (Marco Pololaan),bo miejscowi marokanczycy grozili zamachem, a policja holenderska wziela to na powaznie.
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 8:08 pm   

Wlasnie polak to Polak i powinno sie go bronic bo wkoncu jest naszym rodakiem a takie tez prawo maja holendrzy. to chyba normalne.
_________________
. Idz albo giń.
 
 
road49
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 144
Skąd: Utrecht
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 11:12 am   

kmiecik74 napisał/a:
Wlasnie polak to Polak i powinno sie go bronic bo wkoncu jest naszym rodakiem a takie tez prawo maja holendrzy. to chyba normalne.


jasne.Zwlaszcza gdy to przynosi profity.Przez dlugie lata bylem tlumaczem sadowym w holenderskim miescie L.,korzystali z moich uslug wylacznie polscy cyganie (teraz zwani Romami z blizej mi nie znanych powodow).
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 3:34 pm   

Musze sie przyznac ze znam cyganow i powiem tak ze sa niesamowicie dobrymi ludzmi. mam kilku dobrych znajomych ktorzy nie raz mi pomogli w roznych dziwnych sytuacjach. Mialem okazje nawet byc na weselu cyganskim to bylo cudowne przezycie. tak ze osobiscie nie dam zlego slowa powiedziec na nich a ci co uwazaja ich za jakis podludzi lub innych sa ograniczeni umyslowo wedlog mnie.
_________________
. Idz albo giń.
 
 
road49
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 144
Skąd: Utrecht
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 5:51 pm   

kmiecik74 napisał/a:
Musze sie przyznac ze znam cyganow i powiem tak ze sa niesamowicie dobrymi ludzmi. mam kilku dobrych znajomych ktorzy nie raz mi pomogli w roznych dziwnych sytuacjach. Mialem okazje nawet byc na weselu cyganskim to bylo cudowne przezycie. tak ze osobiscie nie dam zlego slowa powiedziec na nich a ci co uwazaja ich za jakis podludzi lub innych sa ograniczeni umyslowo wedlog mnie.

zachowaj Bog, nie mam nic przeciwko Cyganom,a po sadach ich ciagali z zasady za jakies drobne sprawy (kradziez sklepowa np), na rozprawy sie nie stawiali a mnie bylo sympatycznie, bo jako tlumacz sie oczywiscie stawialem i leciala mi kasa za nic...
 
 
firmakrk 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 35
Wysłany: Śro Mar 12, 2008 9:46 pm   

a ja to na ciawesow :072:
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 6:12 pm   

Wszyscy pisza ze Polacy to tylko pić i rozrabiac !! A ja jestem za tym :ile ludzi tyle charakterów !!!Czy polak czy holender czy marok Jak ma charakter rozrywkowy ? a jeszcze do tego nóż w kieszeni sie otworzy ? to juz nic go nie powstrzyma :030:
 
 
 
Catarzyna 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 117
Skąd: Den Haag
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 6:14 pm   

aknairam zgadzam się z Tobą w zupełności. :041:
_________________
Catarzyna
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 7:39 pm   

Ojoj Czyzby ktos sie pomylil przeciez Holendrzy sie nie bija !!! :029:
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 7:47 pm   

mimo ze temat ma dwa lata
Cytat:
Wysłany: Pią Lis 16, 2007

nadal jak widze budzi emocje.... :017:


ps. Oni sie nie bja.... oni bja innych ... :wink:
 
 
Catarzyna 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 117
Skąd: Den Haag
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 8:04 pm   

Moim zdaniem nie ma znaczenia czy Holender zawini czy Polak, Cygan, Turek, Francuz czy obywatel jakiegokolwiek innego kraju.
Chyba chodzi o egzekwowanie prawa, że jeśli ktoś popełnia wykroczenie czy przestępstwo to powinien ponieść karą adekwatną do popełnionego czynu. Ot co.
_________________
Catarzyna
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group