NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Leczenie Zębów
Autor Wiadomość
Wosur
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 1
  Wysłany: Śro Gru 11, 2019 11:53 am   Leczenie Zębów

Witam
Wiem, że już trochę było tych postów odnośnie leczenie, ale nic nie mogłem dobrać pod siebie. Dlatego mam do was pytanie, a w sumie kilka.

• Zbliża się koniec roku, chcę dobrać do ubezpieczenia pakiet Ząb 75% 500 €, ale nie do końca rozumiem jak to działa. Czy jeśli pójdę na wizytę i wydam powiedzmy 200e, to zwrócą mi 75% z tych 200e? czy muszę dozbierać do kwoty 500 i dopiero od tej kwoty zwracają pieniądze.

• Co jeśli leczenie wyjdzie 600e+ czy wtedy zwracają mi od 75% z 500 a tą stówę wykładam sam ?

• W jaki sposób uzyskam zwrot, muszę się z tego rozliczyć ? Dostaje się faktury i wysyła do ubezpieczalni ? Czy dentysta sam to załatwia.

• Ile się czeka na zwrot pieniędzy ?

Mniej więcej ja tak to rozumiem, ale nie jestem co do tego przekonany, nie mam się również kogo zapytać, dlatego szukam pomocy tutaj. Do leczenia mam sporo zębów, i większości będzie to lecznie kanałowe, odpada wyjazd i leczenie w Polsce mimo tańszego cennika, bo musiałbym poświęcić na to ze 2 miesiące, dlatego na spokojnie chcę podziałać tutaj. Pozdrawiam
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Śro Gru 11, 2019 10:34 pm   

Wosur napisał/a:
Ile się czeka na zwrot pieniędzy ?

Ale jaki zwrot masz na mysli ?

Cytat:
Do leczenia mam sporo zębów, i większości będzie to lecznie kanałowe

Leczenie kanalowe jest drogie i jesli bedzie tych zebolkow wiecej niz jeden ,to raczej bedziesz doplacal za ich leczenie juz z wlasnej kieszeni .

75% 500 € to jest wyliczenie roczne i do tej kwoty pokrywa ci leczenie ubezpieczyciel

Cytat:
W jaki sposób uzyskam zwrot, muszę się z tego rozliczyć ? Dostaje się faktury i wysyła do ubezpieczalni ? Czy dentysta sam to załatwia.

Roznie z tym jest w zaleznosci od ubezpieczalni i podpisanych kontraktow pomiedzy ubezpieczalnia - stomatolog... Jeden gabinet wysyla fakture do ciebie i sam ja zaplacisz a potem ubezpieczycieciel ci zwraca pieniadze.
Moja dziala na drodze stomatolog -ubezpieczalnia, mnie nic nie obchodzi
chyba ze rachunek za leczenie byl wyzszy ,wtedy ubezpieczalnia pokryla co musiala, a reszte musze zaplacic sama.


edit tak dla rozeznania
kanalowe leczenie zeba cena

Totaal € 410,68

https://www.allesoverhetg...aalbehandeling/
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Śro Gru 11, 2019 10:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group