NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
LEBARA ostrzezenie.
Autor Wiadomość
anna
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 68
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 6:54 pm   LEBARA ostrzezenie.

Witajcie.
Chcialam was ostrzec przed ta firma. Obecnie zostalam oszukana przez LEBARE na okolo 50 do 60 EUR. Piniadze poprostu znikaly z konta. Oczywiscie probowali mi wcisnac kit ze wyslalam sms po dzwonki lub cos w tym rodzaju. Jest to naturalnie nieprawda, a pieniadze sobie znikaly nawet jak nie dzwonilam i nie wysylalam smsow. Skontrolujcie czy u was sie nie dzieje podobnie. Sprawdzcie ile macie kasy na koncie, nastepnie wylaczcie tel i wlaczcie go spowrotem i znowu sprawdzcie stan konta, mi w ten wlasnie sposob znikaly pieniadze. Zwykli zlodzieje, nic wiecej nie moge napisac, bo brak mi slow, a nie mam ochoty na przklinanie.
Mam nadzieje ze zadnego z was to nie spotkalo.
pozdrawiam Ania
 
 
xenon 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 238
Wysłany: Nie Lip 20, 2008 5:08 pm   

Witam.Mi w dodatku biorą kase jak dzwonie do Polski i nikt nie odbiera np. 30s. sygnał i płace jak za rozmowe. :072:
 
 
Coccolinco 
Super gaduła

Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 292
Skąd: skontowni
Wysłany: Nie Lip 20, 2008 5:28 pm   

Zmienic na GT :026:
 
 
ohmin 
Gaduła


Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 128
Skąd: Sucha Beskidzka
Wysłany: Nie Lip 20, 2008 6:36 pm   

Coccolinco, Jaśniej proszę. ::D:D
 
 
 
mpiotrek 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 4
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 12:19 pm   

Ja tam polecam albo Lycamobile:
1. Rozmowy tańsze niż w Lebara
2. Pomiędzy użytkownikami Lycamobile rozmowa do 30 min za free (tylko się płaci za rozpoczęcie połączenia)
3. 50% doładowania gratis
4. na stronie http://www.polskalyca.nl/ możliwość wygrania 500 Euro doładowania

albo Vectone mobile
1. Rozmowy w cenie takiej jak Lyca
2. Pomiędzy użytkownikami rozmowa do 10 min za free (tylko się płaci za rozpoczęcie połączenia)
3. 100% doładowania gratis (10 euro= 20 euro na rozmowy)
4. Połączenia przychodzące w roamingu (każde do 10 miinut) w 100 krajach w tym Polsce są darmowe!
5. Darmowa karta sim na stronie www.vectonemobile.nl

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez mpiotrek Pon Lip 21, 2008 12:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Coccolinco 
Super gaduła

Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 292
Skąd: skontowni
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 1:53 pm   

ohmin: GT Mobile, podobno ma zastapic Lyce :033:
 
 
Piranha 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 7
Wysłany: Śro Lip 23, 2008 10:01 am   

LEBARA to totalny szajs, ale LYCA tez nie jest idealna. Kiedy dzwonie do Polski na komorke, czesto nawiazuje polaczenie, zaczyna mi zzerac kase, a ja nie slysze mojego rozmowcy. Musze sie rozlaczyc i wykrecic numer jeszcze raz. Czesto zamiast rozmowcy slysze komunikaty sieciowe polskich operatorow. Nastepne 28 centow poszlo sie ..... a ja i tak musze wykrecic numer jeszcze raz, i jeszcze raz zaplacic za polaczenie.
 
 
sylart 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 53
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 54
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Lip 23, 2008 9:34 pm   

Witam

Od jakiegoś czasu korzystam z GT Mobile i polecam. Nie wiem jak teraz, ale przy ładowaniu dostawałam 100% i telefonuję tylko na komórki do Polski i rozmawiam i rozmawiam. Polecam. :038:

Pozdrowienia
 
 
 
Walassss 
Poczatkujacy
d(-_-)b

Wiek: 32
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: Nieuwegein
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 12:53 am   

mpiotrek napisał/a:
Vectone mobile

A jak jest z polaczeniami wap itd?
_________________
 
 
 
Jolus 
Poczatkujacy
Jola

Wiek: 48
Dołączyła: 30 Lip 2008
Posty: 1
Wysłany: Śro Lip 30, 2008 8:28 pm   

mam pytanie. czy ktos wie jakiej firmy karty telefoniczne sa najlepsze , jak dzwonie z telefonu stacjonarnego z holandii do polski tez na stacjonarny,. dzisiaj kupilam karte firmy Cobra mialam miec 1000 minut . rozmawialam 45 minut a zjadlo mi 500 minut.
dzieki za odpowiedz
 
 
astynka 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 27 Kwi 2008
Posty: 61
Skąd: Best
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 9:59 pm   

mój chłopak maił podobną sytuacje z Lebarą ;/ ładował konto i trochę smsów wysłał i bach po karcie :( no chyba, że teraz w Lebarze zwiększyli stawkę za smsa po 3 euro to się zgodzę i się nie dziwie czemu mu karta za 10 euro szła w dwa dni ;/ Teraz oboje mamy Lyce i jesteśmy zadowoleni :)
_________________
Niebo ogarnia tych, co odeszli...
 
 
 
Abedin 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 29
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Nie Sie 03, 2008 9:49 am   

Jolus napisał/a:
mam pytanie. czy ktos wie jakiej firmy karty telefoniczne sa najlepsze , jak dzwonie z telefonu stacjonarnego z holandii do polski tez na stacjonarny,. dzisiaj kupilam karte firmy Cobra mialam miec 1000 minut . rozmawialam 45 minut a zjadlo mi 500 minut.
dzieki za odpowiedz


Najtaniej wychodzi dzwonienie ze stacjonarnego na stacjonarny przez specjalny numer 0900???? czasami naet jest za 1 cent za minute plus 5 centów za rozpoczęcie rozmowy . Niestety nie pamietam w tej chwili tego numeru bo dawno nie korzystałem no po za tym one sie co jakis czas zmieniaja. może ktos na forum bedzie wiedział jaki jest na teraz.
 
 
 
Wojtek1976 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 1
Wysłany: Nie Sie 14, 2011 8:31 pm   VECTONE MOBILE OSZUŚCI!!!

Witam wszystkich!
Chciałbym opisać Wam co mi się przytrafiło z tą nową siecią.
Otóż dnia 02.08.2011 kupiłem 2 karty doładowujące, każdą za 10 euro.
1. Nr: 8839214006 - serienummer: 0000024622593716,
2. Nr: 0126328048 - serienummer: 0000024622593683,
Kupiłem je na stacji BP:
BP Charlois 2 Zuidzijde
Groenekruisweg 380
3088 NB ROTTERDAM.
Pracownik stacji wydrukował je przy mnie z terminala. Zaraz po zakupie chciałem doładować telefon jedną z nich.... i dostałem wiadomość: "Top up is Failed: Voucher is Used"! Wraz z kasjerem próbowaliśmy doładować drugą kartą i to samo! Po 15 min jednak doładowało mi się konto ale tylko za jedną kartę. Przez dwa tygodnie dzień w dzień dzwoniłem do Customer Service by wyjaśnić sprawę, za każdym razem rozmawiałem z inną osobą, wysłałem 2 maile z reklamacją, parokrotnie kazali mi czekać na telefonie tak długo aż połączenie samo się rozłączało. Do dzisiejszego dnia nie doładowali mi konta, nie wyjaśnili sprawy, umywają ręce. A spróbujcie zadzwonić z jakimś problemem w sobotę he he.. odbiera kobieta (chyba sprzątaczka) która próbuje mówić po angielsku. Kabaret.
Oczywiście mam oryginalne vouchery i rachunek z BP. Chętnie bym się spotkał z tymi niekompetentnymi złodziejami w sądzie. Tak dla zasady. Pozdrawiam wszystkich i stanowczo NIE POLECAM tej szemranej sieci.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group