NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznajemy Zwolle i okolice !!!!!!!!
Autor Wiadomość
greenwolsztyn
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 11
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 10:07 am   Poznajemy Zwolle i okolice !!!!!!!!

Witam serdecznie ponownie ! Chciałbym pojeździć troszkę rowerkiem po okolicach Zwolle lub jakieś dłuższe wyprawy samochodem jednak nie bezcelowo dlatego zwracam sie do WAS czytelników o pomoc !
Oczekuję ze uzyskam informację z cyklu np bylem tam jest tam to i to trasa ładna spokojna <rower> polecam jazde do przez .......<samoch> mam nadzieję że nie jestem zbyt wymagający pozdrawiam
 
 
malgosia
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 296
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 9:24 pm   

polecam Ci sliczne miasteczko obok Zwolle, nazywa sie Hattum, stare mury miejskie i maly sklep z czekolada jak z filmu "Czekolada" Robi sie tam czakolade w wielkich trzech kotlach, piekny zapach...
Poza tym Giethoorn, Wencja polnocy, nazwa mowi sama za siebie.
Oraz Staphorst w niedziele o 14.30, ekstremalni protestanci w strojach ludowych i z bibliami w srebrnej oprawie w drodze do kosciola, oraz ich tradycyjne domy w zielno niebieskiej tonacji,
pozdrawiem, Malgosia
 
 
greenwolsztyn
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 11
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 2:29 pm   

slicznie dziekuje !!!!!
 
 
Pyra 
Gaduła
pyra

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 102
Skąd: Genemuiden
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 10:31 pm   

A ja polecam Zwolle na rowerku... najbardziej zielone miasto w Europie... a poza tym Kampen... napisze wiecej jak sie skonsultuje z moim holendre, bo ja jakos sie nie lapie jeszcze w tych wszystkich nazwach. Pozdrawiam!
ps. Malgosiu a nie chodzi Ci o Hattem?
 
 
szeda 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 514
Skąd: Haga
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 11:20 pm   

ja polecam Elburg, bylam w odwiedzinach u kolegi w okolicy i zabral nas wlasnie tam, piekne miasteczko, takie 'ciasne', warto trafic tam na zachod slonca nad kanalem
miasteczko slynie z zabytkowych ogrodow homeopatycznych gdzie hoduje sie rosliny na leki homeopatyczne; sa tu tez dostepne do zwiedzania fortyfikacje miejskie
a w okolicach Nunspet jest LAS! i wydmy i bardzo urokliwe miejsca - fajne sciezki spacerowe i rowerowe :)
 
 
 
virusdj 
Poczatkujacy
d(-_-)b


Wiek: 36
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 18
Skąd: Holland
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 1:54 am   

Hej :) Ja ostatnio pracowalem w Zwolle w firmie Abbadon (produkujacej kaszki dla dzieci) ogolnie miasto jest dosyc ciekawe i naprawde duzo w nim zieleni. Polecam szczegolnie przejazd nocą.... ktos wyzej pisal o kampen:
Kampen malutkie miasteczko, malutkie waskie uliczki. Na rower polecam. Ja mieszkalem 2 km od kampem w Hotelu t'hasje w strone drodendijk (albo dordendijk) tez fajna okolica przy kanale trawy co niemiara... polecam polecam. takie odbicie od szarej rzeczywistosci
_________________
Życie jest piękne, to ludzię są pop******eni.
 
 
eisabel 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Lis 2008
Posty: 39
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 5:03 pm   Giethoorn ciekawie czy nudno? "wenecja północy" co

Jesli ktos mieszka tam lub w poblizu napiszcie co mozna tam zobaczyc i czy warto wybrac sie w niedzielne popoludnie? Mieszkam 40 km dalej i niewiem czy warto sie wybrac....pozdrawiam
 
 
AnLee 
Nieśmiały użytkownik
Immer moed


Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 92
Skąd: Friesland
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 5:09 pm   Re: Giethoorn ciekawie czy nudno? "wenecja północy"

eisabel napisał/a:
Jesli ktos mieszka tam lub w poblizu napiszcie co mozna tam zobaczyc i czy warto wybrac sie w niedzielne popoludnie? Mieszkam 40 km dalej i niewiem czy warto sie wybrac....pozdrawiam


tam jest cudnie, gorac polecam szczegolnie latem jak mozna lodke wynajac i poplywac po kanalach i jeziorku:) jak chcesz to moge pare zdjatek podeslac :)
_________________
Pro captu lectoris, habent sua fata libelli
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group