NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Parkingi dla autokarów turystycznych w Amsterdamie.
Autor Wiadomość
beta1965
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 33
Skąd: Tarnów
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 8:36 pm   Parkingi dla autokarów turystycznych w Amsterdamie.

Witam!
Poszukuje 100% -owo pewnej odpowiedzi dotyczącej lokalizacji parkingów dla autokaru turystycznego w Amsterdamie. W internecie znalazłam dwa, które odpowiadałyby mi, aby móc kilka godzin pospacerować przez centrum z grupą. Mam tam być przejazdem więc na zwiedzanie będziemy mieć około 6 godzin. Czy ktoś zna sytuacje parkowania przy Plantage Doklaan, koło planetarium oraz przy krzyżówce Prins Hendrikkade z Osterdokskade, koło Scheepvaarthuis? Te dwa miejsca widoczne są na mapie w google ze stojacymi tam autokarami, ale potwierdzeń, że są tam parkingi nie ma w żadnej informacji. Jeżeli jest tam płatne miejsce do parkowania, to proszę o podpowiedź jaki jest koszt parkowania. Jeżeli zna ktoś inny dogodny- nieodległy od Damraku parking, to też chętnie zapoznam się. Będę bardzo wdzięczna za pomoc, bo z grupa wyjeżdżam już w przyszłym tygodniu, a i ja i kierowca jedziemy w to miejsce pierwszy raz.
Pozdrawiam!
_________________
beta
 
 
ghambit 
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 108
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 9:03 pm   

Witam, na Prins Hendrikkade koszt parkingu samochodu osobowego to 6 euro za godzine, autobus pewnie będzie kosztował koło 20. Pozdrawiam
 
 
beta1965
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 33
Skąd: Tarnów
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 9:33 pm   

Serdecznie dziękuje za podpowiedź. Cena 20 euro jest dosyć wysoka, ale widocznie co kosztuje, to warta. Nie miota się kierowca i przy kiepskiej pogodzie o tej porze roku zawsze można zadecydować o wcześniejszym powrocie lub przeczekaniu ulewy w autokarze.

Dobrej nocki!
_________________
beta
 
 
Reed 
Gaduła
Szuflandia


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 188
Skąd: Miasto Krasnali
Wysłany: Pon Lis 24, 2008 1:17 pm   

Ten parking na Prins Hendrikkade jest tak blisko Damrak'u, ze blizej byc nie moze. Wiec to pewnie bedzie najlepsza opcja
 
 
beta1965
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 33
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw Lis 27, 2008 11:47 pm   

Dziękuję za podpowiedzi. Wezmę je pod uwagę, bo najlepiej pytać zawsze u źródeł.
Pozdrawiam Was serdecznie!
_________________
beta
 
 
EwazHolandii 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 630
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 10:40 pm   

a ja mam pytanie odnośnie parkingu dla samochodów czy jest taki koło Centraal Station w Amsterdamie lub w pobliżu.Chodzi mi o parking, gdzie mogę zostawić auto na trzy dni.Ile taki parking może kosztować?
 
 
MiniSmurfin 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2008
Posty: 733
Skąd: Alphen a/d Rijn
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 10:59 pm   

EwazHolandii, Za 24h musisz liczyc okolo 50 euro na parkingu obok CS, lepszym rozwiazaniem dla Ciebie bedzie P+R tam stoisz za 6 euro i max 96 godzin .Takie parkingi znajduja sie na skarajach miasta, parkujesz i idziesz z karta do infromacji, tam dostajesz bilety na metro, pociag czy tez bus by moc sie dostac do centrum.

http://www.bereikbaar.ams...ina&item_id=912
 
 
 
EwazHolandii 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 630
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 11:11 pm   

dziękuję za szybką odpowiedź. :039:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group