NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
2 kreski na teście - co dalej?
Autor Wiadomość
maddie787 
Poczatkujacy
Maddie

Wiek: 28
Dołączyła: 11 Wrz 2016
Posty: 2
Skąd: Lbn
Wysłany: Nie Wrz 11, 2016 5:58 pm   2 kreski na teście - co dalej?

Witam. Od niecałego miesiąca jestem w Holandii. Wyjechałam dorobić przez biuro. W ostatnim tygodniu nieco gorzej się poczułam ale sądziłam że to jeszcze problemy z przyzwyczajeniem się do wizji życia za granicą. Dzisiaj zrobiłam test bo zaczęła coraz bardziej męczyć mnie myśl,że może to jednak w tym jest powód złego samopoczucia. No i trafiłam. 2 kreseczki.

Stąd też pytanie - jestem nowa w tutejszym systemie więc prosiłabym o pomoc bardziej doświadczonych ode mnie - co teraz? W jakiej kolejności załatwiać żeby dostać się do lekarzy? Mam odtrącane składki na ubezpieczenie ale czy i tak muszę liczyć się z jakimiś kosztami? Właściwie chciałabym wiedzieć wszystko bo póki co jestem jeszcze w szoku. Chciałam zostać jeszcze trochę w Holandii póki dam radę pracować ale też chcę wiedzieć czy z maluszkiem (zakładając potwierdzenie ciąży) jest wszystko ok. Zjechanie do Polski na wizytę u gin nie wchodzi w grę więc zależy mi na załatwieniu tego tutaj. Za każdą informację będę wdzięczna :)
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Wrz 11, 2016 8:46 pm   

maddie787,

http://www.niedziela.nl/f...r=asc&start=255
 
 
Misiabasia
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 1
Wysłany: Śro Wrz 21, 2016 1:39 pm   

A czy pigułki wczesnoporonne są tylko na receptę?czy w aptece można dostać bezrecepty.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group