NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
poszukuje ginka
Autor Wiadomość
anetos
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 1
Skąd: Dn Haag
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 7:59 pm   poszukuje ginka

szukam ginekologa najlepiej kogos z polski czy komus cos wiadomo? w hadze oczywiscie.dzieki.
 
 
RobKAM 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2007
Posty: 666
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pon Paź 29, 2007 5:26 pm   

Jezeli juz to polskie polozne sa w Hadze ,zadzwon do nich to moze cos pomoga,ale szanse na polskiego gina sa raczej marne,pozdrawiam
 
 
malgosia
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 296
Wysłany: Pon Paź 29, 2007 6:53 pm   

...nie ma...
ewentualnie w Niemczech niedaleko granicy.
malgosia
 
 
magdalenka
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: hemrik
Wysłany: Nie Gru 09, 2007 4:17 pm   pytanko o porod w Niemczech

Hej dziewczyny
Interesuje mnie porod w Niemczech gdzies kolo granicy holenderskiej czy z taki lekarzem najlepiej Polakiem mozna sie dogadac i dojechac na porod czy jak to wyglada? i co jak porod zacznie sie wczesniej nieoczekiwanie?
macie jakies namiary na ginekologow polskich w Niemczech??? :?:
_________________
magdalenka
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Gru 09, 2007 5:34 pm   

Magdaleno wydaje mi sie iz najlepiej bedzie zapytac o to osoby z forum polskiego w Niemczech oni pewnie wiedza wiecej o polskich ginekologach choc nie wiem moze sie myle bo byc moze znajduja sie na naszym forum Polki ktore rozdzily w Niemczech a przy porodzie obecny byl polski ginekolog .....pozdrawiam :)
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
malgosia
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 296
Wysłany: Nie Gru 09, 2007 10:12 pm   

witaj, ja sie nad tym zastanawialam, nawet kontaktowalam sie z polskim ginekologiem, ale powiem szczerze, ze ma to wiele wad, takze jesli chodzi o badania okresowe i niemiecki system opieki. wydaje mi sie, ze jesli juz chcesz rodzic poza Holandia mozesz sobie pozwolic na porod w Pollsce w dobrej prywatnej klnice. Ubezpieczlania pokryje wszystkie koszty, bo takie sa zasady, a po wkroczeniu do strefy Schengen z malenstwem spokojnie przyjedziesz tu z powrotem, bez czekania na dokumenty. Ja dlatego z tej opcji szybko zrezygnowalam,ale znalazlam tu fantastyczna ginekolog, wiec bylo bardzo ok.pozdrawiam, malgosia
 
 
magdalenka
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: hemrik
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 11:11 am   ODP

zgadza sie moglabym rodzic w Polsce ale maz z racji tego ze nie jest Polakiem uwaza ze dziecko powinno sie urodzic sie w Europie zachodniej poza tym obawiam sie ze pare miesiecy przed porodem powinnam spedzic w Polsce bo zdaje sie ze nie mozna podrozowac...? a to nie wchodzi w gre. Ach zeby ci Holedrzy byli normalniejsi. dziki strach mnie ogarnia przed porodem naturalnym.
pozdrawiam kolezanki
_________________
magdalenka
 
 
szeda 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 514
Skąd: Haga
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 2:52 pm   

hmmm a w ktorym jestes miesiacu, ze nie mozesz podrozowac?
ja tam w 7 mies. lecilalam samolotem, kolezanka troche pozniej
wiedz ze robisz to na wlasna odpowiedzialnosc, zalezy jak sie czujesz, czy nie masz przeciwskazan itp.
samochodem jak dasz rade zniesc niedogodnosci podrozy bez przystanku tez da rade - na to czy podrozowac czy nie nie ma jednej odpowiedzi (ale ze NIE MOZNA, no coz nie wiedzialam)
 
 
 
malgosia
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 296
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 3:33 pm   

to gdzie sie urodzi dziecko tak naprawde nie ma znaczenia... wszak obywatelstwo ma po rodzicach, chyba, ze chcesz rodzic w Stanach ;)
Piszesz, ze ojcec chce w Europie Zachodniej, a Ty ? Znasz na tyle dobrze niemiecki, bo przeciez ginekolog to nie wszystko, masz doczynienia z personelem w klinice, w ktorej on pracuje, zeby rodzic w Niemczech ?
pozdrawiam, Malgosia
PS Zorientuj sie tu gdzie jest dobry szpital i poszukaj dobrego lekarza, a bedzie ok.
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 3:44 pm   

Hoi,

A co masz tu na mysli?
Cytat:
Ach zeby ci Holedrzy byli normalniejsi. dziki strach mnie ogarnia przed porodem naturalnym.


Nie bardzo rozumiem? Chodzi ci o rodzenie w domu...?

Pozdrawiam
 
 
magdalenka
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: hemrik
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 12:30 pm   WITAM

Jezeli chodzi o podrozowanie w ciazy to ja czesto latam transavia do berlina i na ich stronie internetowej podajze przeczytalam ze podrozowanie w ciazy tylko do 6 miesiaca. myslalm ze wszystkie linie lotnicze sa podobne. dodam ze latam co miesiac od 5 lat i niegdy nie widzialam w samolocie transavi kobiety w zaawansowanej ciazy.
Co do niemieckiego to nie znam wcale ale znam angielski wiec nie powinno byc problemow. I co do mojego stwierdzenia ze Holendrzy mogliby byc normalniejsi coz oni sa nienormalni w kazdej kwestji ale teraz chodzi mi oczywiscie o porody naturalne i porody w domu. w domu rodzilo sie jakies 2 wieki temu a potem ludzie stworzyli szpitale... w 21 wieku , w Europie zeby kobieta musiala tak cierpiec???!!! to dopiero jest nienaturalne!
_________________
magdalenka
 
 
malgosia
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 296
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 3:34 pm   

.... nie liczylabym zbytnio na twoj angielski w Niemczech, bo moga byc klopoty... na pewno lepiej niz we Francji, ale nie ryzykowalabym, bo jak sie rodzi dziecko i czlowiek zapomi slowka... a poz tym Niemcy to nie Holandia czy Skandynawia, tam naprawde nie kazdy mowi po angielsku... to taka uwaga hm.organizacyjna. pomyslnosci, malgosia
 
 
magdalenka
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: hemrik
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 5:32 pm   

Wiem ze w Niemczech nie kazdy mowi po angielsku masz racje zwlaszcza w malych miastach przy granicy holenderskiej ale postaram sie poszukac Polaka, moze trafie bo slyszalam ze pracuje tam duuuuzo polskich lekarzy. Poza tym chyba wole zapomniec slowka niz cierpiec katusze.
pozdrawiam wszystkie panie.
_________________
magdalenka
 
 
Mariposa
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 48
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 10:20 pm   

magdalenka napisał/a:
Poza tym chyba wole zapomniec slowka niz cierpiec katusze.


nie rozumiem... A w niemczech porod nie boli? i tylko w holandii boli? Prosze o rozwiniecie tematu.. ;)
 
 
magdalenka
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: hemrik
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 10:38 am   w Niemczech kochanie nie boli

bo mozesz miec na zyczenie cesarke albo znieczulenie a tu tylko aborcje...
pozdrawiam
_________________
magdalenka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group