NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
boli ząb pomocyy
Autor Wiadomość
marek z opola 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 2
  Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 9:52 pm   boli ząb pomocyy

:088: BOLII!!!!!ZąB!!!! ile kosztuje leczenie kanałowe zęba w hadze???Pilnie!!!
 
 
ewaschiedam 
Poczatkujacy

Wiek: 58
Dołączyła: 30 Sie 2009
Posty: 5
Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 10:02 pm   

weż dziś paracetamol 500 jeżeli masz ubezpieczenie które obejmuje dentystę to ubezpieczalnia oddaje około 75% tz np całościowe koszty leczenia kanałowego w zeszłym roku wynosily ok. 350 euro. Z tego Ty płacisz 25%.

Miłej wizyty u dentysty ;-)
 
 
marek z opola 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 2
Wysłany: Śro Wrz 09, 2009 2:31 pm   

hmm 350euro to troszkę dużo a niemam tu zadnego ubezpieczenia,zadzwonie dzisiaj do polskiego dętysty w hadze bo znalazłem numer i dowiem sie co i jak.Dzięki.
 
 
Alicjas 
Poczatkujacy
Ala1926

Dołączyła: 18 Lis 2008
Posty: 14
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 9:39 am   

Jestem ubezpieczona w CZ i mam podstawowe ubezp. z dentysta. Wlasnie dostalam rachunek za leczenie kanalowe, ktore mialam 2m-ce temu i jest niecale 46euro, a lacznie w tabelce rozliczeniowej widze ponad 300euro. Wspolczuje tym, co nie maja ubezpieczenia i jak na zlosc trafi sie kanalowka czy jakiekolwiek inne cholerstwo.

[ Dodano: Pią Wrz 11, 2009 9:45 am ]
Aha ja dostalam od kolezanki plyn do plukania ust Corsodyl, ktory kupila w Polsce w aptece. Wierzcie mi jak mnie bolal ten do kanalowego leczenia, albo mialam tez do chirurgicznego usuniecia dwa zeby, to tylko ten plyn pozwolil mi przetrwac do czasu wizyty u dentysty. Nie moglam brac ani Nurofenu, ani Saridonu(a dla mnie na bol zeba tylko Saridon pomagal) z powodu ciazy.

Weszlam z ciekawosci na http://www.apotheek.nl/Me...d=10704&rId=172
i na szczescie widze, ze w Holandii tez jest dostepny ufff
Ale bez dentysty sie nie obejdzie.
Powodzenia
 
 
madzia1988_danc 
Poczatkujacy
niusia_88

Wiek: 35
Dołączyła: 02 Paź 2009
Posty: 4
Wysłany: Pią Paź 02, 2009 4:08 pm   

witam,
czy wie moze ktos gdzie na terenie holandii (najlepiej gelderland) znajduje sie jakis polski DOBRY dentysta u ktorego mozna wykonac zabieg wybielenia zebów??
nie interesuja mnie jakies przestarzale metody tylko cos nowego i w pelni skutecznego, np. beyond whitening lub cos w tym stylu:)
jesli nie macie namiarów na polskiego to moze polecicie mi jakis sprawdzony holenderski gabinet:)
dzieki
pozdro:D
 
 
 
katkam 
Poczatkujacy
katkam3

Wiek: 50
Dołączyła: 09 Lut 2009
Posty: 5
Wysłany: Pon Paź 19, 2009 3:28 pm   

Witam. Szukam pilnie dobrego stomatologa w Spijkenisse. czy ktoś może zna kogoś?Nie mam ubezpieczenia,więc czy ktoś wie ile kosztuje wyrwanie zeba? Będę wdzięczna za pomoc.

[ Dodano: Pon Paź 19, 2009 3:32 pm ]
Witam. Szukam pilnie dobrego stomatologa w Spijkenisse? czy ktoś zna może takiego? Nie mam ubezpieczenia,więc czy ktoś się orietuje ile kosztuje usunięcie zęba?
_________________
katkam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group